ניווט מהיר   מקדם את אתרך עצמאית? קבל עזרה נוספת Bookmark and Shareב.מ הנדסת מכונות - תיקון מכונות - שיפוץ מכונות נגריות - אלבומים דיגטלים - תיקון מכונות כרכיות - תיקון מכונות דפוס - תיקון מכונות - שידרוג מכונות
 
טלפון: 0502191066
דוא"ל: barak6973@gmail.com
כתובת: הסתת 20 חולון
שעות פעילות: 8:00-20:00
אתר אינטרנט:

 
עסקים למכירה                                    הזמנת מלון


ראו גם  : מטבחי יוקרה

 
בניית מכונות ומתקנים תיקון מכונות - שיפוץ מכונות נגריות - אלבומים דיגטלים - תיקון מכונות כרכיות - תיקון מכונות דפוס - תיקון מכונות - שידרוג מכונות משרדנו מורכב ממהנדס מקצועי ומיומן אנו מתמחים במתן פתרונות איכותיים ויצירתיים במגוון תחומי ההנדסה ומקפידים על רמה מקצועית גבוהה ביותר. החברה מתמחה במתן פתרונות פנאומטיים לתעשיית החקלאות , תעשיית הפלסטיק ולתעשיית המזון,כרכיות,כרכיות דיגטליות. תכנון ובניית מכונות אוטומטיות, חצי אוטומטיות וידניות ואקום פורמינג. ידע רב בטכנולוגיית ( VACUUM FORMING) כל פרויקט המתבצע על ידינו נבחן בקפידה על כל היבטיו הטכנולוגיים משלב הקונספט דרך בחירת החומרים וגיאומטריית המבנה ועד לתהליך וההרכבה. והייצור כמו כן החברה עוסקת גם בתחזוקה שוטפת של מכונות ובתיקון כל סוגי התקלות . אנו מספקים שירות איכותי ומקצועי תוך השמת דגש על עמידה בלו"ז בטיחות ותחזוק אורך חיי המוצר ונוחות התפעול.

אלבומים דיגטלים | תיקון מכונות | בניית מתקנים | שיפוץ מכונות נגריות | תיקון מכונות כרכיות | תיקון מכונות | תיקון מכונות ניילון | תיקון מכונות דפוס | תיקון מכונות | שידרוג מכונות,

לכרטיס העסק הבא
לכרטיס העסק הקודם
אם אתה הבעלים של כרטיס עסק זה במסלול החינם וברצונך לעדכן קישור לאתר האינטרנט שלך במקום הקישור הקיים
>>> לחץ כאן <<<

 
שיתופי פעולה

 

 בין לקוחותינו
 
 


אתרים שבנינו


שיתופי פעולה

אתרים מומלצים :

travel pedia
פיתחו עמוד משלכם באתר travelpedia תוכלו לפרסם בעמוד זה מאמר מקורי ולהוציא ממנו קישור או יותר מקישור אחד עבור אתר האינטרנט שלכם לצורך SEO או לכל צורך אחר, פרסומי או שיווקי, כתבות ומאמרים אלה המתפרסמות בתשלום של 370 ש"ח בלבד לשנה הם שלכם בלבד, אנו לא נמקם במאמרים אלה קישורים או עדכוני תוכן מלבד התוכן שלכם ותגובות שאתם עשויים לקבל למאמר או הכתבה שלכם שיפורסמו ע"י גולשים שקראו את המאמר שלכם [תגובות אלה הם ערך חשוב ומצויין לקידום ויצירת pr גבוה יותר]. שימו לב אתר זה מאפשר פרסום של כתבות, מאמרים או פרסומים אחרים בתחום של תיירות בלבד.


שוק עסקים : אתר מעולה וותיק לפרסום מודעות בנושא עסקים למכירה, למעשה האתר הידוע ביותר בתחום העסקים למכירה באינטרנט, פעיל כבר למעלה מ 8 שנים, יש לו מספר מתחרים על אותו תחום, אבל שוק עסקים הוא זה שהוכח כאתר האינטרנט שממנו נמכרו הכי הרבה עסקים, בעיקר בשל אמינתו הגבוהה והוותק של כאמור למעלה מ 8 שנים באינטרנט, עלות פרסום מודעת עסקים למכירה 199 ש"ח.

ארטיקל : מנוע חיפוש מאמרים המכיל כמה אלפי מאמרים במגוון גדול של תחומים, באתר זה ניתן לפרסם מאמרים ללא תשלום ובכל התחומים מלבד תחומים אסורים.

זמיר גרפולוגים : מכון ידוע בתחום הגרפולוגיה, מספק בעיקר שרותי מיון עובדים חברות ועסקים ושרותי גרפולוגיה משפטית.

מיקונוס : אחד מיעדי התיירות המובילים של יוון, חופי טורקיז מקסימים, מלונות מעולים, וגם טיסות ישירות בקיץ מישראל ראו גם קישור מאתר האי מיקונוס לאתר התיירות המוביל והגדול בישראל בנושא תיירות לאיי יוון, אתר איי יוון הישראלי.


no booking fee world wide hotels
with :
booking.com

 

 


 

 
 

 צור קשר | דף קידום אתרים במנועי חיפוש עמוד - הבית