ניווט מהיר   מקדם את אתרך עצמאית? קבל עזרה נוספת Bookmark and Shareים פור יו | Yam4U - הפעלות לילדים
 
טלפון: 050-4205221
דוא"ל: shay_elharar03@walla.com
כתובת: shay_elharar03@walla.com
שעות פעילות:
אתר אינטרנט: http://www.yam4u.co.il

 
עסקים למכירה                                    הזמנת מלון


ראו גם  : מטבחי יוקרה

 
ים אירועים מנוהל ע"י שי אלחרר ופועל כ-4 שנים בים אירועים עושים פעילויות חברתיות למבוגרים ולילדים, ימי הולדת, בריתות, בר/בת מצוות, הפעלות לגני ילדים ובתי ספר,קבלות פנים,הפעלות למתניסים וקייטנות, מסיבות כיתה , מסיבות סיום, מברק מזמר ועוד.. בנוסף אנו פועלים בקניונים למטרת קידום מכירות שונות ע"י בובת ענק צבעונית.(חלוקת פליירים וכו') שי עוסק בניהול צוותי בידור באשקלון מזה כשנה ולפני כן עבד בצוותי בידור בדרום,בצפון ובמרכז. במסגרת עבודתו הצוותי בידור מעלה שי הופעות למבוגרים, הצגות ילדים,מפעיל מבוגרים וילדים בערבים וגם בבריכה ומנחה פעילויות מגוונות. שי בעל 6 שנות ניסיון עם ילדים. הוא בחר את מקצועו מתוך אהבה גדולה לילדים ולעולמם הקסום של הילדים כי אין כמו לגרום לילדים לצחו ולשמוח. כמו כן החברה מעסיקה מפעילים וליצנים מקצועים ומוכשרים בתחום

הישרדות | הפעלה לילדים | הפעלה למבוגרים | הגברה ן DJ | בירת/ה | מסיבות סיום/כיתה | ועוד... | | | ,

לכרטיס העסק הבא
לכרטיס העסק הקודם
אם אתה הבעלים של כרטיס עסק זה במסלול החינם וברצונך לעדכן קישור לאתר האינטרנט שלך במקום הקישור הקיים
>>> לחץ כאן <<<

 
שיתופי פעולה

 

 בין לקוחותינו
 
 


אתרים שבנינו


שיתופי פעולה

אתרים מומלצים :

travel pedia
פיתחו עמוד משלכם באתר travelpedia תוכלו לפרסם בעמוד זה מאמר מקורי ולהוציא ממנו קישור או יותר מקישור אחד עבור אתר האינטרנט שלכם לצורך SEO או לכל צורך אחר, פרסומי או שיווקי, כתבות ומאמרים אלה המתפרסמות בתשלום של 370 ש"ח בלבד לשנה הם שלכם בלבד, אנו לא נמקם במאמרים אלה קישורים או עדכוני תוכן מלבד התוכן שלכם ותגובות שאתם עשויים לקבל למאמר או הכתבה שלכם שיפורסמו ע"י גולשים שקראו את המאמר שלכם [תגובות אלה הם ערך חשוב ומצויין לקידום ויצירת pr גבוה יותר]. שימו לב אתר זה מאפשר פרסום של כתבות, מאמרים או פרסומים אחרים בתחום של תיירות בלבד.


שוק עסקים : אתר מעולה וותיק לפרסום מודעות בנושא עסקים למכירה, למעשה האתר הידוע ביותר בתחום העסקים למכירה באינטרנט, פעיל כבר למעלה מ 8 שנים, יש לו מספר מתחרים על אותו תחום, אבל שוק עסקים הוא זה שהוכח כאתר האינטרנט שממנו נמכרו הכי הרבה עסקים, בעיקר בשל אמינתו הגבוהה והוותק של כאמור למעלה מ 8 שנים באינטרנט, עלות פרסום מודעת עסקים למכירה 199 ש"ח.

ארטיקל : מנוע חיפוש מאמרים המכיל כמה אלפי מאמרים במגוון גדול של תחומים, באתר זה ניתן לפרסם מאמרים ללא תשלום ובכל התחומים מלבד תחומים אסורים.

זמיר גרפולוגים : מכון ידוע בתחום הגרפולוגיה, מספק בעיקר שרותי מיון עובדים חברות ועסקים ושרותי גרפולוגיה משפטית.

מיקונוס : אחד מיעדי התיירות המובילים של יוון, חופי טורקיז מקסימים, מלונות מעולים, וגם טיסות ישירות בקיץ מישראל ראו גם קישור מאתר האי מיקונוס לאתר התיירות המוביל והגדול בישראל בנושא תיירות לאיי יוון, אתר איי יוון הישראלי.


no booking fee world wide hotels
with :
booking.com

 

 


 

 
 

 צור קשר | דף קידום אתרים במנועי חיפוש עמוד - הבית