ניווט מהיר   מקדם את אתרך עצמאית? קבל עזרה נוספת Bookmark and Shareטופ מדיה פרסום חוצות בע"מ - פרסום במסכי חוצות
 
טלפון: 072-243700 | 072-243800
דוא"ל: tubul10@zahav.net.il
כתובת: הנשיא 1
שעות פעילות: 9:00 - 18:00
אתר אינטרנט:

 
עסקים למכירה                                    הזמנת מלון


ראו גם  : מטבחי יוקרה

 
חברת טופ מדיה הינה מהחברות המובילות בתחום הפרסום האלקטרוני. לרשות החברה מסכים בפריסה ארצית (טלוויזיות חוצות L.E.D). לחברה מספר מסכים בפריסה ארצית ולכן היא מהווה פתרון מצוין לחשיפה מירבית. לרשות החברה מספר רב של לקוחות בפריסה ארצית / מקומית. כמו כן עומד לרשות החברה סטודיו מקצועי ליצור סרטונים ברמה גבוהה על מנת לקדם, את בית העסק ברמה מקצועית ביותר. פריסת המסכים נעשים על ידי נתוני חשיפה פרטניים ביותר אשר נעמדים על מיליוני צופים בחודש. לדוגמה: מסך ראשל"צ נחשף ביום לכ- 120,000 איש ביום חשיפה של כ-3 מיליון איש בחודש. יתרונות הפרסום במסכי החברה: 1.מדיה חדשנית ומתקדמת, פרסום בתנועה. 2.מדיה יוקרתית - מיצוב גבוה. 3.איכות צפייה מעולה בכל זמן ותנאי מזג האוויר. 4. שליטה על המסכים ממרכז בקרה אחד. 5.עדכון תכנים REAL TIME 6.מדיה חושפנית לקהל "שבויי", אין אפשרות לעבור בין ערוצים.

פרסום חוצות | פרסום | עסקים | שלטים | טלויזיה | מדיה | טופ | טופ מדיה פרסום חוצות בע"מ | | ,

לכרטיס העסק הבא
לכרטיס העסק הקודם
אם אתה הבעלים של כרטיס עסק זה במסלול החינם וברצונך לעדכן קישור לאתר האינטרנט שלך במקום הקישור הקיים
>>> לחץ כאן <<<

 
שיתופי פעולה

 

 בין לקוחותינו
 
 


אתרים שבנינו


שיתופי פעולה

אתרים מומלצים :

travel pedia
פיתחו עמוד משלכם באתר travelpedia תוכלו לפרסם בעמוד זה מאמר מקורי ולהוציא ממנו קישור או יותר מקישור אחד עבור אתר האינטרנט שלכם לצורך SEO או לכל צורך אחר, פרסומי או שיווקי, כתבות ומאמרים אלה המתפרסמות בתשלום של 370 ש"ח בלבד לשנה הם שלכם בלבד, אנו לא נמקם במאמרים אלה קישורים או עדכוני תוכן מלבד התוכן שלכם ותגובות שאתם עשויים לקבל למאמר או הכתבה שלכם שיפורסמו ע"י גולשים שקראו את המאמר שלכם [תגובות אלה הם ערך חשוב ומצויין לקידום ויצירת pr גבוה יותר]. שימו לב אתר זה מאפשר פרסום של כתבות, מאמרים או פרסומים אחרים בתחום של תיירות בלבד.


שוק עסקים : אתר מעולה וותיק לפרסום מודעות בנושא עסקים למכירה, למעשה האתר הידוע ביותר בתחום העסקים למכירה באינטרנט, פעיל כבר למעלה מ 8 שנים, יש לו מספר מתחרים על אותו תחום, אבל שוק עסקים הוא זה שהוכח כאתר האינטרנט שממנו נמכרו הכי הרבה עסקים, בעיקר בשל אמינתו הגבוהה והוותק של כאמור למעלה מ 8 שנים באינטרנט, עלות פרסום מודעת עסקים למכירה 199 ש"ח.

ארטיקל : מנוע חיפוש מאמרים המכיל כמה אלפי מאמרים במגוון גדול של תחומים, באתר זה ניתן לפרסם מאמרים ללא תשלום ובכל התחומים מלבד תחומים אסורים.

זמיר גרפולוגים : מכון ידוע בתחום הגרפולוגיה, מספק בעיקר שרותי מיון עובדים חברות ועסקים ושרותי גרפולוגיה משפטית.

מיקונוס : אחד מיעדי התיירות המובילים של יוון, חופי טורקיז מקסימים, מלונות מעולים, וגם טיסות ישירות בקיץ מישראל ראו גם קישור מאתר האי מיקונוס לאתר התיירות המוביל והגדול בישראל בנושא תיירות לאיי יוון, אתר איי יוון הישראלי.


no booking fee world wide hotels
with :
booking.com

 

 


 

 
 

 צור קשר | דף קידום אתרים במנועי חיפוש עמוד - הבית