ניווט מהיר   מקדם את אתרך עצמאית? קבל עזרה נוספת Bookmark and Sharep4qw.com - הקלדות תרגומים תמלולים גרפיקה ובניית אתרים מהבית
 
טלפון: 0775009630
דוא"ל: service@p4qw.com
כתובת: כנרת 48 אשדוד
שעות פעילות:
אתר אינטרנט:

 
עסקים למכירה                                    הזמנת מלון


ראו גם  : מטבחי יוקרה

 
P4QW.com הינה חברת פרוייקטים, המבצעת סוגים רבים של משימות מהבית. האתר, כמו האוניברסיטה הפתוחה, מאפשר לכל גולש להתחיל לבצע משימות, אך בוחן אותו לאורך כל הדרך, וחוסם אותו במקרה שהביצוע אינו באיכות הנדרשת ללקוח. מצד שני, החברה מתאימה ללקוח רק בעלי מקצוע שיכולים לייצר את האיכות הנדרשת לו, ומספקת יועץ מבקר ומכוון אם נדרש. החברה מתחייבת לאיכות, דייקנות ועמידה בלוח זמנים, ומבצעת משימות גם בלוחות זמנים צפופים במיוחד. החברה ביצעה: קלדנות/הקלדה מכתב יד או קובץ PDF, כתבנות, עריכה, תמלול עם הצהרה לבית משפט, תמלול סתר, תרגום עברית אנגלית רוסית ספרדית, גרפיקה, עיצוב, לוגו, איורים, עיצוב אתרים, בניית אתרים תדמיתיים, קידום אתרים, פיתוחי תוכנה מקומית, הייטק, הנהלת חשבונות, פיתוח אתרים מורכבים. החברה נעזרת בקבוצה גדולה של אנשי מקצוע מכל התחומים שעושים את המשימות בזמן הפנוי. כל מי שרוצה לקבל משימות מהבית נרשם, ומקבל הצעות למשימות מהבית. לכל הצעה יש הצעת מחיר ותאריך סיום. רק אם הכל מתאים - מתחייבים לבצע ומקבלים תשלום. ניתן לקבל את התשלום כתלוש משכורת או מול חשבונית.

הקלדות | תרגומים | תמלולים | גרפיקה | בניית אתרים | מהבית | טלמרקטינג | הנה"ח | תוכנה | ,

לכרטיס העסק הבא
לכרטיס העסק הקודם
אם אתה הבעלים של כרטיס עסק זה במסלול החינם וברצונך לעדכן קישור לאתר האינטרנט שלך במקום הקישור הקיים
>>> לחץ כאן <<<

 
שיתופי פעולה

 

 בין לקוחותינו
 
 


אתרים שבנינו


שיתופי פעולה

אתרים מומלצים :

travel pedia
פיתחו עמוד משלכם באתר travelpedia תוכלו לפרסם בעמוד זה מאמר מקורי ולהוציא ממנו קישור או יותר מקישור אחד עבור אתר האינטרנט שלכם לצורך SEO או לכל צורך אחר, פרסומי או שיווקי, כתבות ומאמרים אלה המתפרסמות בתשלום של 370 ש"ח בלבד לשנה הם שלכם בלבד, אנו לא נמקם במאמרים אלה קישורים או עדכוני תוכן מלבד התוכן שלכם ותגובות שאתם עשויים לקבל למאמר או הכתבה שלכם שיפורסמו ע"י גולשים שקראו את המאמר שלכם [תגובות אלה הם ערך חשוב ומצויין לקידום ויצירת pr גבוה יותר]. שימו לב אתר זה מאפשר פרסום של כתבות, מאמרים או פרסומים אחרים בתחום של תיירות בלבד.


שוק עסקים : אתר מעולה וותיק לפרסום מודעות בנושא עסקים למכירה, למעשה האתר הידוע ביותר בתחום העסקים למכירה באינטרנט, פעיל כבר למעלה מ 8 שנים, יש לו מספר מתחרים על אותו תחום, אבל שוק עסקים הוא זה שהוכח כאתר האינטרנט שממנו נמכרו הכי הרבה עסקים, בעיקר בשל אמינתו הגבוהה והוותק של כאמור למעלה מ 8 שנים באינטרנט, עלות פרסום מודעת עסקים למכירה 199 ש"ח.

ארטיקל : מנוע חיפוש מאמרים המכיל כמה אלפי מאמרים במגוון גדול של תחומים, באתר זה ניתן לפרסם מאמרים ללא תשלום ובכל התחומים מלבד תחומים אסורים.

זמיר גרפולוגים : מכון ידוע בתחום הגרפולוגיה, מספק בעיקר שרותי מיון עובדים חברות ועסקים ושרותי גרפולוגיה משפטית.

מיקונוס : אחד מיעדי התיירות המובילים של יוון, חופי טורקיז מקסימים, מלונות מעולים, וגם טיסות ישירות בקיץ מישראל ראו גם קישור מאתר האי מיקונוס לאתר התיירות המוביל והגדול בישראל בנושא תיירות לאיי יוון, אתר איי יוון הישראלי.


no booking fee world wide hotels
with :
booking.com

 

 


 

 
 

 צור קשר | דף קידום אתרים במנועי חיפוש עמוד - הבית