ניווט מהיר   מקדם את אתרך עצמאית? קבל עזרה נוספת Bookmark and Shareג'רוזלם גולד נכסים - תיווך נדלן - דירות בירושלים - דירות ברמות - נכסים בירושלים - ג'רוזלם גולד
 
טלפון: 057-6541110 | 052-6541110
דוא"ל: jerusalemgold1@gmail.com
כתובת: 97788
שעות פעילות: 8:00-22:00
אתר אינטרנט:

 
עסקים למכירה                                    הזמנת מלון


ראו גם  : מטבחי יוקרה

 
רשת התיווך ג'רוזלם גולד הינה חברת שיווק נדל"ן, צעירה ודינמית, שהוקמה במטרה להביא לתחום התיווך רמת מקצועיות ושרות שטרם נראו בענף. אנו מאמינים שהייחודיות של משרדנו היא בערכיו, והיא סיבת הצלחתו העיקרית ועל כן שמנו לנגד עינינו כמטרה להתמקד בלקוח, לכבד את זמנו, ולתת מענה אמיתי לצרכיו בתחום התמחותנו, כך שהלקוח יסיים את העסקה עם חיוך המעיד על שביעות רצון! משרדנו ממקום בשכונת פסגת זאב, אזור בו אנו פועלים, ומכירים את הסביבה והנכסים, אך אזור הפריסה שלנו רחב יותר, והוא כולל אזורים כגון: הגבעה הצרפתית, רמות, ארנונה, בית הכרם ועוד. לג'רוזלם גולד צוות סוכנים אמין, מקצועי, מהיר, יעיל ובעל מוניטין רב בתחום הנדל"ן. כמו כן, מקושרת למיטב עורכי דין המתמחים במקרקעין ולשמאי מקרקעין בירושלים. אנו בוחרים את לקוחותינו בקפידה, ומקפידים על האיכותי ביותר, מתוך אמונה שלמה, שעסקה רווחית היא בעיקר עסקה איכותית. חלק ממכלול השירותים אותם מספקת חברתנו ללקוחותיה הם: סקירת השוק, הבנת הדרישות והציפיות, המשכנתא, משא ומתן, חוזה המכר, תכנון המיסוי עורכי דין, השמאות, השכרת הדירה ואחזקתה ועוד. נשמח להיפגש עמכם במשרדנו או בביתכם ולתת לכם יעוץ מקצועי ונרחב ללא כל התחייבות! להגשמת חלומכם ומציאת הנכס הטוב ביותר, תיווך ג'רוזלם גולד

דירות בירושלים | דירות ברמות | מכירה | תיווך | ג'רוזלם גולד | קניה | מכירה | נכסים בירושלים | השכרה | בתים בישראל,

לכרטיס העסק הבא
לכרטיס העסק הקודם
אם אתה הבעלים של כרטיס עסק זה במסלול החינם וברצונך לעדכן קישור לאתר האינטרנט שלך במקום הקישור הקיים
>>> לחץ כאן <<<

 
שיתופי פעולה

 

 בין לקוחותינו
 
 


אתרים שבנינו


שיתופי פעולה

אתרים מומלצים :

travel pedia
פיתחו עמוד משלכם באתר travelpedia תוכלו לפרסם בעמוד זה מאמר מקורי ולהוציא ממנו קישור או יותר מקישור אחד עבור אתר האינטרנט שלכם לצורך SEO או לכל צורך אחר, פרסומי או שיווקי, כתבות ומאמרים אלה המתפרסמות בתשלום של 370 ש"ח בלבד לשנה הם שלכם בלבד, אנו לא נמקם במאמרים אלה קישורים או עדכוני תוכן מלבד התוכן שלכם ותגובות שאתם עשויים לקבל למאמר או הכתבה שלכם שיפורסמו ע"י גולשים שקראו את המאמר שלכם [תגובות אלה הם ערך חשוב ומצויין לקידום ויצירת pr גבוה יותר]. שימו לב אתר זה מאפשר פרסום של כתבות, מאמרים או פרסומים אחרים בתחום של תיירות בלבד.


שוק עסקים : אתר מעולה וותיק לפרסום מודעות בנושא עסקים למכירה, למעשה האתר הידוע ביותר בתחום העסקים למכירה באינטרנט, פעיל כבר למעלה מ 8 שנים, יש לו מספר מתחרים על אותו תחום, אבל שוק עסקים הוא זה שהוכח כאתר האינטרנט שממנו נמכרו הכי הרבה עסקים, בעיקר בשל אמינתו הגבוהה והוותק של כאמור למעלה מ 8 שנים באינטרנט, עלות פרסום מודעת עסקים למכירה 199 ש"ח.

ארטיקל : מנוע חיפוש מאמרים המכיל כמה אלפי מאמרים במגוון גדול של תחומים, באתר זה ניתן לפרסם מאמרים ללא תשלום ובכל התחומים מלבד תחומים אסורים.

זמיר גרפולוגים : מכון ידוע בתחום הגרפולוגיה, מספק בעיקר שרותי מיון עובדים חברות ועסקים ושרותי גרפולוגיה משפטית.

מיקונוס : אחד מיעדי התיירות המובילים של יוון, חופי טורקיז מקסימים, מלונות מעולים, וגם טיסות ישירות בקיץ מישראל ראו גם קישור מאתר האי מיקונוס לאתר התיירות המוביל והגדול בישראל בנושא תיירות לאיי יוון, אתר איי יוון הישראלי.


no booking fee world wide hotels
with :
booking.com

 

 


 

 
 

 צור קשר | דף קידום אתרים במנועי חיפוש עמוד - הבית