ניווט מהיר   מקדם את אתרך עצמאית? קבל עזרה נוספת Bookmark and Shareבן חיים משרד עורכי דין - הוצאה לפועל,דיני עבודה,חוזים,מקרקעין וחברות
 
טלפון: 03-5755552
דוא"ל: lawbb@walla.com
כתובת: בן גוריון 8
שעות פעילות:
אתר אינטרנט:

 
עסקים למכירה                                    הזמנת מלון


ראו גם  : מטבחי יוקרה

 
שירותי גבייה והוצאה לפועל: משרדינו מייצג חייבים בהליכי הוצאה לפועל בהתמודדות מול נושים, הכנה לחקירות יכולת, פתיחת תיקי איחוד ועוד, על מנת ליתן לחייבים מענה אפקטיבי להליכי הוצאה לפועל אשר מופעלים כנגדם. כמו כן, משרדינו מטפל בגביית חובות כספיים בגין המחאות, שטרי חוב וכן פסקי דין מחייבים שונים. הגבייה נעשית באמצעים משפטיים תוך הסתייעות בחוקרים פרטיים ובקבלני הוצאה לפועל, בעלי ניסיון מקצועי עשיר בתחום. פשיטת רגל: משרדינו מסייע לחייב בהליך של פשיטת רגל לכל אורכו החל מהגשת בקשת הכינוס ועד לעד להגשת הבקשה להפטר וביטול כל ההליכים. תחום פירוק ושיקום חברות: למשרדינו התמחות מיוחדת בתחום ייצוג חברות ופרטיים בשלל ההליכים המורכבים הנובעים ממצב של חדלות פירעון. משרדינו מלווה הליכי פירוק חברות, כינוס נכסים, הקפאות הליכים וכיוב'. בנוסף, משרדינו מייצג לקוחות פרטיים במסגרת הליכי פשיטת רגל נדל"ן: למשרד ידע משפטי רחב וניסיון רב בתחומי היזמות וההשקעות בנושא נדל"ן. בין לקוחות משרדינו מצויות חברות בנייה וגופים מסחריים העוסקים בתחום הנדלני על שלל גווניו. בין לקוחות משרדינו מצויים אף לקוחות פרטיים אשר משרדינו עורך עבורם הסכמים שונים, ומייצגם מול הרשויות השונות. משפט מסחרי: למשרדינו ידע משפטי רחב וניסיון בתחומים מסחריים ומגוונים לרבות בדיני תאגידים (ליווי ומתן ייעוץ משפטי שוטף של חברות פרטיות וציבוריות, אגודות שיתופיות, שותפויות ועמותות), דיני כינוסים ופירוקים, דיני פשיטת רגל, הוצאה לפועל ודיני בנקאות.

עורך דין | חברה | | | | | | | | ,

לכרטיס העסק הבא
לכרטיס העסק הקודם
אם אתה הבעלים של כרטיס עסק זה במסלול החינם וברצונך לעדכן קישור לאתר האינטרנט שלך במקום הקישור הקיים
>>> לחץ כאן <<<

 
שיתופי פעולה

 

 בין לקוחותינו
 
 


אתרים שבנינו


שיתופי פעולה

אתרים מומלצים :

travel pedia
פיתחו עמוד משלכם באתר travelpedia תוכלו לפרסם בעמוד זה מאמר מקורי ולהוציא ממנו קישור או יותר מקישור אחד עבור אתר האינטרנט שלכם לצורך SEO או לכל צורך אחר, פרסומי או שיווקי, כתבות ומאמרים אלה המתפרסמות בתשלום של 370 ש"ח בלבד לשנה הם שלכם בלבד, אנו לא נמקם במאמרים אלה קישורים או עדכוני תוכן מלבד התוכן שלכם ותגובות שאתם עשויים לקבל למאמר או הכתבה שלכם שיפורסמו ע"י גולשים שקראו את המאמר שלכם [תגובות אלה הם ערך חשוב ומצויין לקידום ויצירת pr גבוה יותר]. שימו לב אתר זה מאפשר פרסום של כתבות, מאמרים או פרסומים אחרים בתחום של תיירות בלבד.


שוק עסקים : אתר מעולה וותיק לפרסום מודעות בנושא עסקים למכירה, למעשה האתר הידוע ביותר בתחום העסקים למכירה באינטרנט, פעיל כבר למעלה מ 8 שנים, יש לו מספר מתחרים על אותו תחום, אבל שוק עסקים הוא זה שהוכח כאתר האינטרנט שממנו נמכרו הכי הרבה עסקים, בעיקר בשל אמינתו הגבוהה והוותק של כאמור למעלה מ 8 שנים באינטרנט, עלות פרסום מודעת עסקים למכירה 199 ש"ח.

ארטיקל : מנוע חיפוש מאמרים המכיל כמה אלפי מאמרים במגוון גדול של תחומים, באתר זה ניתן לפרסם מאמרים ללא תשלום ובכל התחומים מלבד תחומים אסורים.

זמיר גרפולוגים : מכון ידוע בתחום הגרפולוגיה, מספק בעיקר שרותי מיון עובדים חברות ועסקים ושרותי גרפולוגיה משפטית.

מיקונוס : אחד מיעדי התיירות המובילים של יוון, חופי טורקיז מקסימים, מלונות מעולים, וגם טיסות ישירות בקיץ מישראל ראו גם קישור מאתר האי מיקונוס לאתר התיירות המוביל והגדול בישראל בנושא תיירות לאיי יוון, אתר איי יוון הישראלי.


no booking fee world wide hotels
with :
booking.com

 

 


 

 
 

 צור קשר | דף קידום אתרים במנועי חיפוש עמוד - הבית