ניווט מהיר   מקדם את אתרך עצמאית? קבל עזרה נוספת Bookmark and ShareProdigy - תמיכה טכנית לעסקים
 
טלפון: 0549222026 | 0775183184
דוא"ל: asaf@prodigy.co.il
כתובת: הרצל 185 רחובות
שעות פעילות:
אתר אינטרנט: www.prodigy.co.il

 
עסקים למכירה                                    הזמנת מלון


ראו גם  : מטבחי יוקרה

 
Prodigy Prodigy מספקת פתרונות IT והטמעת טכנולוגיות בשילוב עם שותפים עסקיים מהמובילים בתעשיה ומתמחה בהקמה, ניהול וייעוץ של מערכי תמיכה טכנית ו Helpdesk. Prodigy מתמחה בשלושה תחומים עיקריים: תמיכה טכנית כוללת בחוזה שירות. התאמה של מערך תמיכה טכנית על פי צרכיי הלקוח, ניהול קריאות הנפקת דוחות והצגת מדדים, לקיחת אחריות על כל מוצריי המחשוב לרבות ניהול רשיונות, פתרונות חומרה, כלים אוטומטיים ואספקה של חומרה במחירי עלות. מיקור חוץ (outsourcing). התאמה והשמת של עובדים על פי צרכי הלקוח, ניהול והכשרת העובדים בצורה אינטנסיבית, single point of contact. פתרונות טכנולוגיים. מציאת פתרונות לאתגרים טכנולוגיים כגון:video conference , smart phones , streaming media solutions , WiFi infrastructure.

תמיכה טכנית לעסקים | Helpdesk | תמיכה טכנית | פתרונות IT | פתרונות טכנולוגים | מיקור חוץ | הטמעת טכנולוגיות | I-PASS | | ,

לכרטיס העסק הבא
לכרטיס העסק הקודם
אם אתה הבעלים של כרטיס עסק זה במסלול החינם וברצונך לעדכן קישור לאתר האינטרנט שלך במקום הקישור הקיים
>>> לחץ כאן <<<

 
שיתופי פעולה

 

 בין לקוחותינו
 
 


אתרים שבנינו


שיתופי פעולה

אתרים מומלצים :

travel pedia
פיתחו עמוד משלכם באתר travelpedia תוכלו לפרסם בעמוד זה מאמר מקורי ולהוציא ממנו קישור או יותר מקישור אחד עבור אתר האינטרנט שלכם לצורך SEO או לכל צורך אחר, פרסומי או שיווקי, כתבות ומאמרים אלה המתפרסמות בתשלום של 370 ש"ח בלבד לשנה הם שלכם בלבד, אנו לא נמקם במאמרים אלה קישורים או עדכוני תוכן מלבד התוכן שלכם ותגובות שאתם עשויים לקבל למאמר או הכתבה שלכם שיפורסמו ע"י גולשים שקראו את המאמר שלכם [תגובות אלה הם ערך חשוב ומצויין לקידום ויצירת pr גבוה יותר]. שימו לב אתר זה מאפשר פרסום של כתבות, מאמרים או פרסומים אחרים בתחום של תיירות בלבד.


שוק עסקים : אתר מעולה וותיק לפרסום מודעות בנושא עסקים למכירה, למעשה האתר הידוע ביותר בתחום העסקים למכירה באינטרנט, פעיל כבר למעלה מ 8 שנים, יש לו מספר מתחרים על אותו תחום, אבל שוק עסקים הוא זה שהוכח כאתר האינטרנט שממנו נמכרו הכי הרבה עסקים, בעיקר בשל אמינתו הגבוהה והוותק של כאמור למעלה מ 8 שנים באינטרנט, עלות פרסום מודעת עסקים למכירה 199 ש"ח.

ארטיקל : מנוע חיפוש מאמרים המכיל כמה אלפי מאמרים במגוון גדול של תחומים, באתר זה ניתן לפרסם מאמרים ללא תשלום ובכל התחומים מלבד תחומים אסורים.

זמיר גרפולוגים : מכון ידוע בתחום הגרפולוגיה, מספק בעיקר שרותי מיון עובדים חברות ועסקים ושרותי גרפולוגיה משפטית.

מיקונוס : אחד מיעדי התיירות המובילים של יוון, חופי טורקיז מקסימים, מלונות מעולים, וגם טיסות ישירות בקיץ מישראל ראו גם קישור מאתר האי מיקונוס לאתר התיירות המוביל והגדול בישראל בנושא תיירות לאיי יוון, אתר איי יוון הישראלי.


no booking fee world wide hotels
with :
booking.com

 

 


 

 
 

 צור קשר | דף קידום אתרים במנועי חיפוש עמוד - הבית