ניווט מהיר   מקדם את אתרך עצמאית? קבל עזרה נוספת Bookmark and Shareבן אור שירותי משרד - קלדנות, ניקוד, טבלאות
 
טלפון: 08-6761515
דוא"ל: rprint@bezeqint.net
כתובת: ת.ד. 9, אשקלון 78106
שעות פעילות: כל היום
אתר אינטרנט: http://www.clickgo.co.il/bcache/9373.html

 
עסקים למכירה                                    הזמנת מלון


ראו גם  : מטבחי יוקרה

 
בן אור שירותי משרד - הנני עוסקת מזה כ-20 שנים בשירותי הדפסה, לכל חומר כתוב בכתב יד. הדפסה עם ניקוד. עבודות לסטודנטים (הנחה). השירות הינו אדיב וניתן במחירים סבירים ובאופן מידי, סודיות בכתב מובטחת. מילות הוקרה ושַׁלמֵי תודה זֵר תודות "הדפסות רחל" – אשר על ההקלדה. רחל מלַווה אותי בהקלדת כל ספרַי בארבע השנים האחרונות. עשייתה הייתה תמיד לעילא ולעילא. היא עמדה – ועדיין עומדת – בהצלחה אל מול כל "שיגעונותי" ורצונותַי הקשורים להקלדה. פרופ' אבשלום מזרחי ראש השנה תשס"ח ספטמבר 2007 אמנון אשד הדפסות רחל – המלצה נאמנה לאחר חמש שנות עבודה אינטנסיבית, אני רואה לעצמי חובה נעימה להמליץ על שירותי המשרד של רחל. רחל עורכת יחידות לימוד עבור מכללת רידמן, תל-אביב וספרים עבור פרופ' אבשלום מזרחי גם הוא מהמכללה. עבור המזכירות האקדמית של אוניברסיטת בר-אילן מחדשת רחל ספרים ובכלל זה ניקוד. כמו כן מבצעת רחל עבור עורכי-דין עבודות הדפסה מקצועיות בכל התחומים. כמו כן עורכת רחל מאזנים ותשקיפים עבור רואי חשבון. כמובן, רחל מדפיסה מכתבים מכל סוג שהוא. לרשות רחל שירותי משרד הכוללים פקס ואי-מייל. עיקר העיקרים הוא כי רחל היא מקצועית, הגונה, זמינה ומחיריה הוגנים. רחל היא מסוג האנשים שבימינו אלה מן הראוי להמליץ עליהם. עם רחל ניתן לעמוד בקשר בדרכים הבאות: טלפון: 08-6761515, פקס: 1538-6761515, טלפון נייד: 0523-981999, דוא"ל: rprint@bezeqint.net בכבוד רב, אמנון אשד

בן אור שירותי משרד | ניקוד | טבלאות | קלדנות | | | | | | ,

לכרטיס העסק הבא
לכרטיס העסק הקודם
אם אתה הבעלים של כרטיס עסק זה במסלול החינם וברצונך לעדכן קישור לאתר האינטרנט שלך במקום הקישור הקיים
>>> לחץ כאן <<<

 
שיתופי פעולה

 

 בין לקוחותינו
 
 


אתרים שבנינו


שיתופי פעולה

אתרים מומלצים :

travel pedia
פיתחו עמוד משלכם באתר travelpedia תוכלו לפרסם בעמוד זה מאמר מקורי ולהוציא ממנו קישור או יותר מקישור אחד עבור אתר האינטרנט שלכם לצורך SEO או לכל צורך אחר, פרסומי או שיווקי, כתבות ומאמרים אלה המתפרסמות בתשלום של 370 ש"ח בלבד לשנה הם שלכם בלבד, אנו לא נמקם במאמרים אלה קישורים או עדכוני תוכן מלבד התוכן שלכם ותגובות שאתם עשויים לקבל למאמר או הכתבה שלכם שיפורסמו ע"י גולשים שקראו את המאמר שלכם [תגובות אלה הם ערך חשוב ומצויין לקידום ויצירת pr גבוה יותר]. שימו לב אתר זה מאפשר פרסום של כתבות, מאמרים או פרסומים אחרים בתחום של תיירות בלבד.


שוק עסקים : אתר מעולה וותיק לפרסום מודעות בנושא עסקים למכירה, למעשה האתר הידוע ביותר בתחום העסקים למכירה באינטרנט, פעיל כבר למעלה מ 8 שנים, יש לו מספר מתחרים על אותו תחום, אבל שוק עסקים הוא זה שהוכח כאתר האינטרנט שממנו נמכרו הכי הרבה עסקים, בעיקר בשל אמינתו הגבוהה והוותק של כאמור למעלה מ 8 שנים באינטרנט, עלות פרסום מודעת עסקים למכירה 199 ש"ח.

ארטיקל : מנוע חיפוש מאמרים המכיל כמה אלפי מאמרים במגוון גדול של תחומים, באתר זה ניתן לפרסם מאמרים ללא תשלום ובכל התחומים מלבד תחומים אסורים.

זמיר גרפולוגים : מכון ידוע בתחום הגרפולוגיה, מספק בעיקר שרותי מיון עובדים חברות ועסקים ושרותי גרפולוגיה משפטית.

מיקונוס : אחד מיעדי התיירות המובילים של יוון, חופי טורקיז מקסימים, מלונות מעולים, וגם טיסות ישירות בקיץ מישראל ראו גם קישור מאתר האי מיקונוס לאתר התיירות המוביל והגדול בישראל בנושא תיירות לאיי יוון, אתר איי יוון הישראלי.


no booking fee world wide hotels
with :
booking.com

 

 


 

 
 

 צור קשר | דף קידום אתרים במנועי חיפוש עמוד - הבית