ניווט מהיר   מקדם את אתרך עצמאית? קבל עזרה נוספת Bookmark and Shareדומיין בעברית - דומיינים
 
טלפון: 0772119977
דוא"ל: info@noname.co.il
כתובת: יגור 2 חיפה
שעות פעילות: 9:00 18:00
אתר אינטרנט: http://www.clickgo.co.il/bcache/9387.html

 
עסקים למכירה                                    הזמנת מלון


ראו גם  : מטבחי יוקרה

 
דומיין בעברית - הקלדת דומיין בעברית זמינה היום יותר מתמיד והיא תאפשר להגיע לאתרים ישראליים ללא הטעויות הקיימות בעת ניסיון כתיבת דומיינים מהשפה העברית באנגלית. אנו במתחמית נותנים לכם את הכלים למצוא את השם המתאים לכם. מתחמית הינה החברה המובילה הארץ ברישום שמות מתחם בשפה העברית. ומציעה את המחירים הטובים ביותר. כיום ניתן לרשום דומיינים גם בשפה העברית, ללא צורך בהקשה של הקידומת http://www. וללא הסיומת com או net . פשוט מקלידים בעברית את השם בשורת הכתובת, לוחצים על צירוף המקשים Ctrl+Enter ומגיעים לאתר. בעצם פתיחת האפשרות בעברית נוצר שוק חדש של דומיינים שלא היה קיים עד עכשיו עם שמות קליטים ונוחים בעברית. אחד מהיתרונות הבולטים של הדומיין בעברית הוא שניתן להתגבר על מחסור באותיות בשפה האנגלית כגון: ח' צ' וכו'. האפשרות בבחירת דומיין בעברית מאפשרת לבעל העסק להישאר עם שם העסק הקיים והמוכר, מבלי לחפש שם דומה או קרוב. מעל לשליש מהאתרים בעולם הם לא באנגלית אלא בשפה של האתר המארח, לפי כך קהל היעד של האתר יעדיף לרוב מסיבות שונות, לכתוב את שם האתר בשפה שלו ישירות בדפדפן, הישארות עם דומיין בעברית תוביל להפחתה משמעותית בטעויות סיומת הכתובת, ללקוח אשר אינו יודע את סיומת האתר שלך.. com? net? info? biz? co.il ודבר נוסף, בחירה נבונה של דומיין עשויה ביום מן הימים להניב הרבה מאד כסף לבעליו, דוגמת ג'ון נואל- פרידמן, אשר מציע את הדומיין "ישראל דוט קום" למכירה, בלא פחות מחמישה מיליון דולר וחצי. דומיין בעברית דומיים sunhhi cgcrfh, דומיינים שם מתחם שםמתחם מתחמית דומין דומיין בעברית

דומיין בעברית | דומיין | sunhhi cgcrh, | sunhhi | דומיינים | שם מתחם | מתחמית | | | ,

לכרטיס העסק הבא
לכרטיס העסק הקודם
אם אתה הבעלים של כרטיס עסק זה במסלול החינם וברצונך לעדכן קישור לאתר האינטרנט שלך במקום הקישור הקיים
>>> לחץ כאן <<<

 
שיתופי פעולה

 

 בין לקוחותינו
 
 


אתרים שבנינו


שיתופי פעולה

אתרים מומלצים :

travel pedia
פיתחו עמוד משלכם באתר travelpedia תוכלו לפרסם בעמוד זה מאמר מקורי ולהוציא ממנו קישור או יותר מקישור אחד עבור אתר האינטרנט שלכם לצורך SEO או לכל צורך אחר, פרסומי או שיווקי, כתבות ומאמרים אלה המתפרסמות בתשלום של 370 ש"ח בלבד לשנה הם שלכם בלבד, אנו לא נמקם במאמרים אלה קישורים או עדכוני תוכן מלבד התוכן שלכם ותגובות שאתם עשויים לקבל למאמר או הכתבה שלכם שיפורסמו ע"י גולשים שקראו את המאמר שלכם [תגובות אלה הם ערך חשוב ומצויין לקידום ויצירת pr גבוה יותר]. שימו לב אתר זה מאפשר פרסום של כתבות, מאמרים או פרסומים אחרים בתחום של תיירות בלבד.


שוק עסקים : אתר מעולה וותיק לפרסום מודעות בנושא עסקים למכירה, למעשה האתר הידוע ביותר בתחום העסקים למכירה באינטרנט, פעיל כבר למעלה מ 8 שנים, יש לו מספר מתחרים על אותו תחום, אבל שוק עסקים הוא זה שהוכח כאתר האינטרנט שממנו נמכרו הכי הרבה עסקים, בעיקר בשל אמינתו הגבוהה והוותק של כאמור למעלה מ 8 שנים באינטרנט, עלות פרסום מודעת עסקים למכירה 199 ש"ח.

ארטיקל : מנוע חיפוש מאמרים המכיל כמה אלפי מאמרים במגוון גדול של תחומים, באתר זה ניתן לפרסם מאמרים ללא תשלום ובכל התחומים מלבד תחומים אסורים.

זמיר גרפולוגים : מכון ידוע בתחום הגרפולוגיה, מספק בעיקר שרותי מיון עובדים חברות ועסקים ושרותי גרפולוגיה משפטית.

מיקונוס : אחד מיעדי התיירות המובילים של יוון, חופי טורקיז מקסימים, מלונות מעולים, וגם טיסות ישירות בקיץ מישראל ראו גם קישור מאתר האי מיקונוס לאתר התיירות המוביל והגדול בישראל בנושא תיירות לאיי יוון, אתר איי יוון הישראלי.


no booking fee world wide hotels
with :
booking.com

 

 


 

 
 

 צור קשר | דף קידום אתרים במנועי חיפוש עמוד - הבית