ניווט מהיר   מקדם את אתרך עצמאית? קבל עזרה נוספת Bookmark and Shareאינפובייס טכנולוגיות מידע - מערכות מידע
 
טלפון: 054-7846363
דוא"ל: info@infobase.co.il
כתובת: ת.ד. 330, טלאל, משגב
שעות פעילות:
אתר אינטרנט: www.infobase.co.il

 
עסקים למכירה                                    הזמנת מלון


ראו גם  : מטבחי יוקרה

 
אינפובייס טכנולוגיות ב InfoBase אנו עוסקים בייעוץ, אפיון והטמעת מערכות לניהול כולל מסוג ERP ומערכות לניהול קשרי לקוחות מסוג CRM. אנו יודעים לתת פתרונות מלאים לניהול כספים, מלאי ולוגיסטיקה, רכש, שיווק ומכירות, משאבי אנוש, ייצור וניהול קשרי לקוחות. כחלק מן הפתרון הכולל שאנו מציעים ללקוח, אנו מתאימים את צורכי הלקוח הייחודיים למערכת שהיא ברובה מוצר מדף אשר מתקדם ומשתדרג כל הזמן. ההתמחות שלנו באינפובייס היא למצוא את הדרך היעילה והטובה ביותר לתת מענה מחשובי לתהליכים שמתרחשים אצלך בארגון. השירותים הניתנים על ידי החברה מבוססים על ידע מצטבר של שנים רבות בניתוח וניהול פרוייקטים בארגונים מסחריים ותעשייתיים. בין התחומים העסקיים ניתן למצוא נותני שירות, סיטונאים, מפעלים בתחומי מתכת, חשמל, טכסטיל, כימיקאלים, מזון, פלסטיק, אלקטרוניקה, עץ ועוד, חברות הפצה ואחסון, יבואנים, יצואנים, ארגונים פרוייקטאלים וחברות מסחריות מתחומים שונים. InfoBase נוסדה בשנת 2007 ובנוייה מצוות רב נסיון בניהול פרוייקטים, ייעוץ וניתוח מערכות מידע.

אינפובייס טכנולוגיות | זום לעסקים | אשבל | אשכול | מידעטק | טוליפ | ראן | מערכות מידע | Priority | ,

לכרטיס העסק הבא
לכרטיס העסק הקודם
אם אתה הבעלים של כרטיס עסק זה במסלול החינם וברצונך לעדכן קישור לאתר האינטרנט שלך במקום הקישור הקיים
>>> לחץ כאן <<<

 
שיתופי פעולה

 

 בין לקוחותינו
 
 


אתרים שבנינו


שיתופי פעולה

אתרים מומלצים :

travel pedia
פיתחו עמוד משלכם באתר travelpedia תוכלו לפרסם בעמוד זה מאמר מקורי ולהוציא ממנו קישור או יותר מקישור אחד עבור אתר האינטרנט שלכם לצורך SEO או לכל צורך אחר, פרסומי או שיווקי, כתבות ומאמרים אלה המתפרסמות בתשלום של 370 ש"ח בלבד לשנה הם שלכם בלבד, אנו לא נמקם במאמרים אלה קישורים או עדכוני תוכן מלבד התוכן שלכם ותגובות שאתם עשויים לקבל למאמר או הכתבה שלכם שיפורסמו ע"י גולשים שקראו את המאמר שלכם [תגובות אלה הם ערך חשוב ומצויין לקידום ויצירת pr גבוה יותר]. שימו לב אתר זה מאפשר פרסום של כתבות, מאמרים או פרסומים אחרים בתחום של תיירות בלבד.


שוק עסקים : אתר מעולה וותיק לפרסום מודעות בנושא עסקים למכירה, למעשה האתר הידוע ביותר בתחום העסקים למכירה באינטרנט, פעיל כבר למעלה מ 8 שנים, יש לו מספר מתחרים על אותו תחום, אבל שוק עסקים הוא זה שהוכח כאתר האינטרנט שממנו נמכרו הכי הרבה עסקים, בעיקר בשל אמינתו הגבוהה והוותק של כאמור למעלה מ 8 שנים באינטרנט, עלות פרסום מודעת עסקים למכירה 199 ש"ח.

ארטיקל : מנוע חיפוש מאמרים המכיל כמה אלפי מאמרים במגוון גדול של תחומים, באתר זה ניתן לפרסם מאמרים ללא תשלום ובכל התחומים מלבד תחומים אסורים.

זמיר גרפולוגים : מכון ידוע בתחום הגרפולוגיה, מספק בעיקר שרותי מיון עובדים חברות ועסקים ושרותי גרפולוגיה משפטית.

מיקונוס : אחד מיעדי התיירות המובילים של יוון, חופי טורקיז מקסימים, מלונות מעולים, וגם טיסות ישירות בקיץ מישראל ראו גם קישור מאתר האי מיקונוס לאתר התיירות המוביל והגדול בישראל בנושא תיירות לאיי יוון, אתר איי יוון הישראלי.


no booking fee world wide hotels
with :
booking.com

 

 


 

 
 

 צור קשר | דף קידום אתרים במנועי חיפוש עמוד - הבית