תוכנית השותפים של קליק גו - להרוויח באמת!

תוכנית השותפים של מנוע חיפוש העסקים קליק גו, 100 ש"ח על כל הרשמה דרך ההפנייה שלך, תוכנית שותפים הינה הדרך שלך להרוויח כסף מבלי לצאת מהבית -  האתר שלך שווה כסף, אז למה שלא תרוויח? כל שעליך לעשות הוא להוריד באנר או מודעת טקסט [ לאחר רישום למערכת ], ולמקם את המודעה במיקום בולט באתר האינטרנט שלך - ו... להתחיל להרוויח כסף על עסקים שיפרסמו עצמם במנוע החיפוש קליק גו דרך ההפנייה שלך! בתחילת כל חודש תקבל מקליק גו צ'ק על המכירות דרך אתר האינטרנט שלך, קליק גו הוא מנוע חיפוש עסקים, אתרים ובעלי מקצוע באינטרנט, קיים מתחילת שנת 2004. ההתמחות של קליק גו הינה בתחום של קידום אתרים במנועי חיפוש, לקליק גו אמנם מחלקה העוסקת בקידום אתרים מקצועי במנועי חיפוש, אך ישנו גם מסלול לעסקים קטנים, מסלול קידום ופרסום שעלותו 450 ש"ח בלבד לשנה.

 

הפרסום במסלול הממומן של קליק גו יגרום לקידום אתר האינטרנט של בעל העסק במנועי חיפוש נוספים, זאת בעזרת טכנולוגיה בלעדית שפותחה במשך 4 שנים ע"י מחלקת הפיתוח של קליק גו, אמנם לא מדובר בקידום אתרים כולל, אותו ניתן לבצע ע"י פנייה למחלקת קידום האתרים של קליק גו אינטרנט, אך בעזרת פרסום במסלול הממומן יקודם אתר האינטרנט של מפרסם העסק במסלול הממומן מספר שלבים בתוצאות החיפוש בתוך שבועות בודדים, בעלות מינימלית של 900 ש"ח, ניתן גם לפרוס את התשלום ל 3 תשלומים של 300 ש"ח לתשלום עבור פרסום של שנה.

ומה אתה מקבל?...על כל עסק שיפרסם עצמו במנוע החיפוש קליק גו במסלול המתקדם דרך הפנייה שלך תקבל :  100 ש"ח!
הפוך לסוכן של מנוע החיפוש קליק גו ותוכל להרוויח מאות עד אלפי שקלים בחודש!
http://www.clickgo.co.il

להתחלה כנס לאתר אפילוסופי

 

הרשם לתוכניות השותפים הבאות בדף שתגיע אליו, לאחר מכן קרא את המאמרים המומלצים שבעמוד זה של קליק גו אינטרנט והתחל להרוויח כסף מאתר האינטרנט שלך!

 

שיטות השיווק באינטרנט עברו מתיחת פנים רצינית מאד מאז הקמת האינטרנט ועד ימינו, פעם היית צריך לקנות שטח פרסום באתר בלתי ידוע שמציע לך לפרסם אצלו, היית משלם ממיטב כספך בכדי שמי שיראה את הבאנר עם הטלפון שלך יתקשר אליך, בתור בעל עסק לא יכולת לדעת מראש האם הפרסום באתר האנונימי אפקיטיבי, האם אתה לא זורק את כספך סתם ולא תקבל אף לא טלפון אחד מלקוח חדש, מאידך לבעלי האתרים לא הייתה דרך אחרת, זו דרך הפרסום שכולם הכירו, עוד מהימים של העיתון המודפס, שם אותו הכנ"ל, רצית לפרסם בעיתון? כל אינטש תומחר במחיר והיית משלם לפי גודל המודעה והמיקום שלה, עקב אכזבה של מליוני מפרסמים מהפער העצום בין העלות לתועלת, הגו אנשים נבונים את התחום הקרוי בקיצור oam או oap שניהם עוסקים באותו הנושא, אך בצדדים שונים שלו, oap הוא עבור בעלי אתרים שרוצים להכניס לאתר האינטרנט פרסומות מבוססות online affiliate programs והשני oap מתחייס  לבעל עסק המעוניין שבאתרים שונים ברשת תוצב פרסומת שלו, כאשר הוא לא משלם על עצם הצבת הפרסומת, אלא הוא יקבל אחוזים ממכירות שיסגרו דרך אותן פרסומות, הרעיון הוא גדול והוא תופס תאוצה בכל העולם.
מה הרעיון?  : פעם אותו הרעיון עבד בשיטת "הסמוך עלי", אני שולח לך חבר שלי שיקנה אצלך משהו, אתה תיתן לי אחוז מתוך העסקה בעקבות זה שהפנתי אליך מישהוא שיקנה ממך. על אותו העיקרון בדיוק, אך בדרך הרבה יותר חכמה ומשוכללת פועל העיקרון של תוכנית שותפים. תוכניות השותפים פועלות בדרך של winwin [לא אתר האינטרנט של ידעות אחרונות, אין לו שום קשר לעניין ], אבל כך קוראים לשיטה. אתה בעל עסק שמוכר נעלים לדוגמא [או כל מוצר אחר]. לשמוליק [שם בדוי] יש אתר אינטרנט למכירת נעלים. אתה נרשם לתוכנית השותפים של החנות נעלים של שמוליק. שמוליק מפרסם את העסק שלך באתר הנעלים שלו. פלוני הקליק על הבאר שלך שבאתר של שמוליק וקנה דרך האתר שלך נעלים [בעסקה באינטרנט] יש מכירה! מי חייב למי מה? אתה תשלם לשמוליק % מסויים מהעסקה שקבעתם מראש על כל מכירה. את השאר, קח לעצמך! הרווחת אותו בזכות תוכנית השותפים של החנות נעלים של שמוליק! איך זה עובד, בהפשטה כללית לאנשים שלא מהתחום :
שמוליק מכניס איזה שהוא קוד מעקב עם מספר מיוחד בתוך הבאנר פרסום שלך. כאשר הפלוני לחץ על הבאנר ונכנס לאתר שלך, הקוד הזה ממשיך לעקוב אחר תנועותיו באתר שלך, אם הפלוני שילם על העסקה. הקוד הזה מדווח ע"י תוכנה מיוחדת שהעסקה נסגרה, כך שמוליק בעל החנות יודע שמגיע לו אחוזים מהעסקה ואתה גם יודע שמגיע לו אחוזים. איך אתה והוא יודעים : יש תוכנה באינטרנט ששניכם מתחברים אליה והיא עוקבת אחרי על הגולשים שהזמינו ושילמו.

מה הבעיה והיכן הפתרון?
יש לציין שהקוד הזה שעוקב אחרי הגולש, הוא עניין די מורכב לבנייה ופיתוח, לא כל בעל אתר יכול להרשות לעצמו את הוספת השיטה הזו מאחר ועלויות ההקמה של המערכת גבוהות מאד, אך הפתרון נמצא בחברות שהם למעשה אינדרס של תוכניות שותפים והם גם מנהלות את כל תוכנות המעקב, האמת כאן אנחנו נכסים לתחום מורכב יותר להסבר, אך אשתדל כמיטב יכולתי, למעשה החברות שמאגדות בתוכן אלפי תוכניות שותפים, הן מתווכות בין מליוני גולשים לבין מליוני אתרים, את "הקוד המורכב ההוא" שאין לבעלי עסקים תקציב לבנות בעצמם, הן מספקות לבעלי האתרים בחינם ומאחר ושום דבר אינו בחינם, אם יסגרו עסקאות הם רוצים את אחוז קטן מתוך העסקאות, כלומר עכשיו נכנס לתמונה עוד גוף שגוזר קופון, אף הגוף הזה שגוזר קופון עושה את העבודה השחורה באמת ומגיע לו כל שקל! הפעם ניקח חברה רצינית, לדוגמא חברת hp מחשבים. חברת hp מחשבים, מוכרת מחשבים באינטרנט בכל העולם, היא רשומה באינדקס תוכניות שותפים בשם commision junction הם אמנם יכולים להרשות לעצמם הקמת תוכנית שותפים עצמאית, אך התוכנה שבנו commision junction מעולה ולכן החליטו לעבוד איתם. לדוגמא : אתר אינטרנט שיש בו הרבה מאמרים בנושא מחשבים, בעל האתר מחפש דרך להרוויח יותר כסף מהאתר שלו, הוא נרשם לרשת של commision junction ואז הוא נכנס למאגר המכיל עשרות אלפי חברות שמציעות לו באנרים עם "הקוד מעקב הזה שדיברתי עליו קודם", בעל האתר לדוגמא לקח באנר של חברת hp והציב בתוך אתר האינטרנט שלו. אם גולש אינטרנט כלשהו יכנס לאתר של hp דרך הבאנר הזה ויקנה שם מחשב נייד לדוגמא, וישלם נגיד 1000 דולר, כך יראה התחשיב הסופי : 

בעל האתר שהציב באתר שלו באנר פרסומת של hp יקבל 5% מהעסקה, commision junction יקבלו 2% מהעסקה. hp יקבלו 93% מהעסקה. ואם במשך תקופה ארוכה אף אחד לא קנה כלום, אז אף אחד לא מרוויח כלום, לא hp, לא בעל אתר המאמרים, ולא commision junction. רק כאשר כן מתבצעת עסקה כולם מרוויחים.

 

נושא המאמר: בניית רשתות שותפים (Affiliates) כחלופה לפרסום - תוכניות שותפים הנקראות גם תוכניות חלוקת הכנסות או תשלום לפי לקוח נחשבות ללהיט החם של
מאת: רמי גבאי    שמור מאמר למועדפים

תוכניות שותפים הנקראות גם תוכניות חלוקת הכנסות או תשלום לפי לקוח נחשבות ללהיט החם של עולם השיווק והפרסום האינטרנטי, תוכניות השותפים מאפשרות לכל אחד לייצר הכנסות וליהנות מצמיחה משותפת של עסקים. מהו שיווק באמצעות תוכניות שותפים (Affiliate marketing)? תוכניות שותפים מתאימות בין סוחרים (מפרסמים) לבין מפיצים (חברים בתוכניות שותפים) כאשר הסוחרים משלמים עמלות למפיצים בעבור רכישת מוצר או שירות כלשהו של משתמש שהופנה ע"י המפיצים, חברים רבים בתוכניות שותפים הינם בעלי ידע בטכניקות קידום אתרים, בייחוד בתחום פרסום בתשלום במנועי חיפוש (דוגמת Google AdWords). פועל יוצא מן השימוש בתוכניות שותפים כאלו הוא למעשה הקטנת הסיכון בפרסום עבור סוחרים כך שהם משלמים בפועל על פרסום רק לאחר שכבר מכרו סחורה או שירות ולא לפני כן, כמקובל בעולם הפרסום, גישה זו מאפשרת לסוחרים קטנים להשתמש ביכולת ההפצה של משתמשי הרשת שלהם הכישורים המתאימים להפיץ את המוצרים תוך הקטנת עלויות השיווק והפרסום של הסוחרים. סטטיסטיקה על קצה המזלג מתוצאות עסקיות שפורסמו ב 26 בספטמבר 2005 בלונדון עלה כי ממכירות של 600 מיליון ליש"ט בשנת 2004 צפוייה צמיחה ל 1.1 עד 1.35 מיליארד ליש"ט בשנת 2005 באמצעות תוכניות שותפים בבריטניה לבדה, בנוסף עלה כי בשנת 2005 צפויים הלכי השוק הבאים: מגזרים בעלי שיעור הצמיחה הגבוה ביותר בתחום יהיו מענפי השירותים הפיננסיים, הימורים, תעשיית הטלקום ומוצרי אלקטרוניקה, שיווק באמצעות תוכניות שותפים יישאר ממוקד לקוח הרבה יותר מאשר ממוקד עסק, העסקים בעלי הביצועים הטובים ביותר הינם הגמישים והזריזים אשר מציעים תמיכה רחבה יותר לחברים בתוכנית השותפים שלהם, תוכניות שותפים יוצאו למיקור חוץ תוך תשלום עמלה של 15% לגופים המבצעים. חברים בתוכניות שותפים יגדילו את שוק קידום האתרים בתשלום (SEO) והפרסום המקוון בעד 32%

www.comet.co.il/he/