אלפא מיטו alfa mito

אלפא מיטו - הלל

איך לעבור טסט עם רכב בקלות? לחצו כאן

פעם, לפני המון שנים, שיכנעתי את הורי מה לעשות עם הכסף שיגרדו ממי שירכוש מהם אופל קאדט 1.1 אוטומט בצבע זהב-דהוי: להוסיף המון ולקנות אלפא רומיאו ספרינט ולוצ'ה תלתן ירוק, בצבע שחור. מכונית שנשאה אז את השם הכי הנכון, שנראתה כמו הדבר הכי אמיתי - והכי חשוב, שבדיוק הגיעה לארץ. לעולם לא אשכח איך הסתובבתי בלי סוף עם המכונית היפהפייה הזאת ברחובות קריית חיים, גאה כחנון שהכניס למיטה את מלכת הכיתה בתיכון, ועוד קיבל אישור לסקס בלי חשבון. אפרופו. אלפא מיטו היא מכונית שרחוקה 30 ומשהו שנה של התפתחות טכנולוגית מהספרינט ההיא; היא לא פחות ולא יותר מגרסה נאה ומודרנית של אלפא סוד המיתולוגית, מכונית שהיתה משהו קומפקטי וזריז וזול ושווה בטירוף. רק שהמיטו היא לא. לא ממש זולה, ולא ממש זריזה. כך שבמחשבה שנייה, יכול להיות שהיא כן פחות מגרסה נאה של הסוד. היא נראית מעולה, אין ספק בכלל. לטעמי יותר טוב מכל בהמה אחרת שהיתה על המסלול ביום הגז־ברקס־ריח של שרוף שסידרנו לעצמנו. והיא גם מבטיחה די הרבה, בהתחשב ב־155 כ"ס שהיא יורקת ממנוע 1.4 קומפקטי. יש לה אפילו עזרי נהיגה מתקדמים, שאמורים להפוך אותה ליותר ספורטיבית או רגועה בהסטת מתג. אלא שמדובר בעיקר בתעלולי שיווק חסרי ערך אמיתי, ומי שיגיד לכם אחרת מקשקש היישר מדפי יח"צנות. בניגוד לסוד ההיא, וממש כמו הספרינט הדוגמנית של המשפחה, המיטו מבטיחה הרבה יותר ממה שהיא מקיימת. היא מהירה, אבל לא ממש. היא חדה, אבל לא ממש. היא מהנה, אבל רק מעט. ובגלל זה, על כל עשר הקפות שבוצעו ברנו קליאו ספורט, היא עשתה בקושי אחת. ברור, היו גרועות ממנה. אבל למיטו יש שם משפחה מחייב, ומטען ציפיות לא קטן - ואם עדיין לא הבנתם, היא נופלת בקטע של לא לבייש את הפירמה. חבל, דווקא יש לה פרצוף עוד מתוך ynet

מוסכים מומלצים אלפא רומיאו :
מוסך / מוסכים מומלצים / טיפול לרכב מסוגי אלפא רומיאו לכל הדגמים הבאים :
אלפא 159 - אלפא 156 - אלפא 147 - אלפא ספיידר - אלפא ג'י טי - אלפא מיטו - אלפא 166 - אלפא 90 - אלפא 33 , אלפא רומיאו 156 ומהדגמים אלפא רומיאו 145, אלפא רומיאו 146, אלפא רומיאו 147, אלפא רומיאו 159, אלפא רומיאו 164, אלפא רומיאו 166, אלפא רומיאו 33, אלפא רומיאו 75, אלפא רומיאו 90, אלפא רומיאו GT, אלפא רומיאו GTV, אלפא רומיאו בררה, אלפא רומיאו מיטו, אלפא רומיאו סוד, אלפא רומיאו ספיידר, אלפא רומיאו ספרינט.

מוסכים מומלצים לנציה :
מוסך / מוסכים מומלצים / טיפול לרכב מסוגי מדגם לנציה דדרה ומהדגמים לנציה בטה, לנציה דלתא, לנציה פריזמה, לנציה קאפה, לנציה תמה.

מוסכים מומלצים פורשה / פרארי :
מדגם פורשה בוקסטר ומהדגמים פורשה פאנאמרה, פורשה קאררה, פורשה קיימן S קופה.

מוסכים מומלצים פיאט :
פיאט פונטו ספייס ומהדגמים פיאט 127, פיאט 131, פיאט 132, פיאט 500 החדשה, פיאט אונו, פיאט אונו סיליקטה, פיאט בראבה, פיאט בראבו, פיאט דונה, פיאט טיפו, פיאט טמפרה, פיאט כרומה, פיאט מולטיפלה, פיאט מריאה, פיאט סקודו, פיאט פונטו, פיאט פונטו גרנדה, פיאט פנדה.

להוספת קישור לאתר אינטרנט של מוסך המתמחה ברכבים המופיעים בעמוד זה, יש ליצור איתנו קשר במייל :
clickgoseo@gmail.com

 

   להשכיר רכב |  מוסך אלפא רומאו