מוסכים מומלצים alfa romeo אלפא רומיאו

מוסכים מומלצים אלפא רומיאו :

מוסך אלפא רומאו / מוסכים מומלצים / טיפול לרכב מסוגי אלפא רומיאו לכל הדגמים הבאים : אלפא 159 - אלפא 156 - אלפא 147 - אלפא ספיידר - אלפא ג'י טי - אלפא מיטו - אלפא 166 - אלפא 90 - אלפא 33 , אלפא רומיאו 156 ומהדגמים אלפא רומיאו 145, אלפא רומיאו 146, אלפא רומיאו 147, אלפא רומיאו 159, אלפא רומיאו 164, אלפא רומיאו 166, אלפא רומיאו 33, אלפא רומיאו 75, אלפא רומיאו 90, אלפא רומיאו GT, אלפא רומיאו GTV, אלפא רומיאו בררה, אלפא רומיאו מיטו, אלפא רומיאו סוד, אלפא רומיאו ספיידר, אלפא רומיאו ספרינט.

לפרסום מוסך המספק שרות לרכבים מסוג, אלפא רומיאו, פיאט, לנצ'יה ועוד בעמוד מוסך אלפא רומאו של קליק גו, צרו קשר למייל [email protected]

מוסכים מומלצים לנציה :
מוסך / מוסכים מומלצים / טיפול לרכב מסוגי מדגם לנציה דדרה ומהדגמים לנציה בטה, לנציה דלתא, לנציה פריזמה, לנציה קאפה, לנציה תמה.

מוסכים מומלצים פורשה / פרארי :
מדגם פורשה בוקסטר ומהדגמים פורשה פאנאמרה, פורשה קאררה, פורשה קיימן S קופה.

מוסכים מומלצים פיאט :
פיאט פונטו ספייס ומהדגמים פיאט 127, פיאט 131, פיאט 132, פיאט 500 החדשה, פיאט אונו, פיאט אונו סיליקטה, פיאט בראבה, פיאט בראבו, פיאט דונה, פיאט טיפו, פיאט טמפרה, פיאט כרומה, פיאט מולטיפלה, פיאט מריאה, פיאט סקודו, פיאט פונטו, פיאט פונטו גרנדה, פיאט פנדה.

תיקונים נפוצים במוסך אלפא רומאו : החלפת טיימינג, תיקון או החלפות של משאבות סלספיד, טיפולי עשרת אלפים, תיקון מערכות מים, החלפת מנוע לאלפא רומאו במנוע מייבוא ועוד, ראו בעמוד זה מוסך אלפא רומאו באיזור תל אביב, מוסך אלפא רומאו באיזור חיפה והצפון, מוסך אלפא רומאו באיזור פתח תקווה והסביבה, מוסך אלפא רומאו ברחובות, מוסך אלפא רומאו בבארשבע והדרום, התמחות בטיפול בכל סוגי הרכבים לרבות אלפא רומאו, לנ'ציה, פיאט ורכבים מתוצרת איטלקית כולל מזרטי ופרארי.

מוסך אלפא רומאו : ברוב המקרים את תגיעו למוסך שאינו בעל התמכות ברכבים מסוג אלפא רומאו, תקבלו פחות או יותר את אותה התשובה מהמוסכניק שלכם "אני לא נוגע באלפא רומאו", נתון זה מדוייק ונכון ומסתבר שאלפא רומאו שונה מאד מרכבים אחרים במבנה המנוע והחלקים הפנימיים,בעל מוסף שאינו בעל ניסיון מתאים לא מעוניין לקחת אחריות על תיקון אלפא רומאו ולכן בעלים של רכב מסוג אלפא בדרך כלל מגיעים מוסכים מומלצים לתיקון של רכבים מסוג זה, בעמוד זה של קליק גו אינטרנט נביא בפניכם את כתובות והטלפון של המוסכים המומלצים ביותר לתיקון של רכבי אלפא רומאו ובכלל רכבים איטלקיים נוספים.

כמה דברים שרצוי לדעת בכדי להמנע מביקור במוסך אלפא רומאו :

1. החליפו רצועת טיימינג באלפא שלכם בזמן, אל תמתינו לרגע האחרון, רצועת טיימינג קרועה יוצרת נזק מיידי לראש המנוע ועלות התיקון של נזק זה יקרה מאד, החלפת רצועת טיימינג צפוייה לעלות בין 1500 ל 2500 ש"ח במוסך אלפא רומאו מקצועי וכדאי מאד להקדים תרופה למכה, שבאם לא תעשו זאת, שיפוץ ראש מנוע עשוי לעלות בין 5000-7000 ש"ח, החלפת מנוע כולל חלקים נלווים עשוייה להגיע ל 12000 ש"ח, החליפו את רצועת הטיימינג בזמן.

2. בעלי רכב מסוג selspeed בעיקר בדגמים 147 או 156 נסו להמנע מהחלפה של משאבה [לרובוט] מיד שנייה, משאבות אלה בדרך כלל אינן מחזיקות מעמד לתקופה ארוכה, גם בשל תנאי האקלים בישראל, לחות וחום גבוהה, משאבות אלה המיוצאות באיטליה, לא הותאמו לתנאי אקלים בישראל ותקופת התבלותם נמוכה מאד, בטח ובטח באם מדובר במשאבה מיד שניה או מפירוק, אמנם משאבה חדשה יקרה כמעט פי 2 אבל זה שווה את ההשקעה אם חושבים לטווח ארוך, משאבה חדשה שתוחלף ע"י מוסך אלפא רומאו שלכם, יכולה להחזיק 150000 ק"מ בשקט, עלות החלפת משאבה חדשה כ 6000 ש"ח פחות או יותר.

3. בצעו טיפולי 10000 באופן תקופתי ונסו להגיע לטיפול ה 10000 של האלפא שלכם כבר ב 8000 ק"מ, שימו לב שמוסך אלפא רומאו שלכם משתמש בשמן מתאים לאלפות, בדרך כלל ביחס של 5-40, כמו כן החליפו מסננים ונוזל קרור, רצוי לפראפלו האיטלקי, טיפול עשרת אלפים לאלפא רומאו לא צפוי לעלות יותר מ 1000 ש"ח, אלה אם נתגלו במהלך הטיפול תיקונים נלווים שיש לבצע.

4. בידקו מדי פעם את מיכל עיבורי המים של מערכת הקירור, גם מערכות אלה של אלפא רומאו מיועדות לפורענות בשך תנאי האקלים בישראל ובעיקר אם אתם מתגוררים באיזור הדרום היבש, היובש מכרסם בפלסטיק וביצנורות הגומי ונזילת מים עשוייה להוביל לאיבוד ראש המנוע להזכירכם, אל תתבישו מדי פעם גם כאשר הכל בסדר להרים את מכסה המנוע ולהציץ שמאלה על מיכל עיבוי המים, תמיד רצוי להוסיף נוזל קירור עד מעט יותר מהמקסימום הנדרש, שימו לב שבחלק מהמוסכים, ממלאים לכם את המיכל כמעט עד הפקק, זה מאד לא בריא, הימנעו מכך, כאמור פעלו ע"פ הוראות היצרן במקרה זו + עוד מעט, בצעו הליך זה רק כאשר המנוע רק לחלוטין לאחר שעמד לפחות 4 שעות ללא מנוע.

5. ביטוח גרירה, מספר חברות ביטוח מספקות שרות מצויין של גרירה ונזק לשמשות, עלות הביטוח היא כ 500 ש"ח לחודש והיא משתלמת מאד, אם לא יקרה כלום לאלפא שלכם, בסה"כ נפרדתם מ 500 ש"ח אבל כן יקרה, שימו לב שגם ביום שישי בלילה באמצע שום מקום יגיע איש שרות לנסות לעזור לכם לתקן את התקלה, באם לא יימצא תיקון לתקלה יגיע גרר ויקח את הרכב שלכם על למוסך אלפא רומאו שלכם, מדובר בסיכומו של דבר אם נתקעתם עם הרכב בחיסכון של מאוד עד לאפי שקלים, לכו תדעו איפה תתקעו עם הרכב ומתי, רכבים מסוג אלפא רומאו עם למעלה מ 200 אלף ק"מ ביטוח זה הוא ממש בגדר חובה.

רוצים לחסוף כמה גרושים או יותר מכך, ישנם מספר חלקים קטנים של אלפא רומאו שעשויים לעלות לכם במוסך אלפא רומאו הרבה כסף בשל ענייני מיסוי ובירוקרטיה וייבוא לישראל, אם אתם נמצאים באיטליה, או ביוון, בשתי מדינות אלה אלפא רומאו הוא רכב בסיסי ולא יקר, תוכלו להביא חלפים קטנים שעלותם עד 200 יורו עמכם וללא תשלום מכס, למשל תוכלו להביא מד זרימת אוויר, או מערכת חשמלית למשאבת סלספיד, או את פקק המכסה של הדלק שבטח איבדתם לפני איזה כמה שנים ועוד מספר פריטים שאינם יקרים בחו"ל כמו שהם יקרים מאד לרכישה בישראל.

אם יש לכם עוד שאלות בנושא מוסך אלפא רומאו תוכלו ליצור איתנו קשר ונשמח להפנות אתכם לגורם מוסמך לקבלת תשובה לשאלתכם.
עמוד מידע בנושי מוסך ומוסכי אלפא רומאו מומלצים בישראל.

אם אתם בעלים של מוסך אלפא רומאו, צרו איתנו קשר תחילה לשיחה עם עורך קליק גו אינטרנט, לאחר מכן נשמח להכניס את כתובת אתר האינטרנט שלכם או המוסך שלכם גם ללא אתר אינטרנט לעמוד מוסך אלפא רומאו זה.