הברון שרותי בר לארועים

 

רשימת קוקטלים מומלצים למסיבות לחצו כאן 

          העקרונות שלנו

         אלכוהול הוא חלק מתרבות...

         האמת נמצאת בפרטים הקטנים. הברון יקפיד על רמת שירות, אופן הגשת המשקאות, צורת העבודה, איכות האלכוהול ומגוון האלכוהול.

         כל לקוח רצוי:  גם אם אתם מבדילים בעיניים עצומות בין בלאדי מרי לווייט ראשן, וגם אם אינכם מבדילים בין יין אדום ללבן – דלתות הברון פתוחות בפניכם, ותיהנו מייעוץ אלכוהולי מותאם.

 

ר

 

          הבר שלנו:

         מורכב ממספר ברים הניתנים לפירוק והרכבה מהירים בכל מקום ובכל מרחב.

         כל בר מאובזר באופן עצמאי בכל הציוד הנדרש.

         ניתן ליצור בר הושבה עגול.

         כל בר נותן מענה יעיל לאירועים רבי משתתפים עד 600 איש. (כל אחד מהחלקים בנפרד??)

         עיצוב מותאם לאירוע.

 

          השירות:

         מייסדי הברון בעלי ניסיון של שנים רבות כברמנים בארץ ובחו"ל.

         צוות מיומן של ברמנים וברמניות בעלי ניסיון ובני 24+.

         שירות מוקפד המותאם לאופי האירוע והאורחים.

         קוד לבוש מותאם לאירוע בהתאם לדרישת הלקוח.

 

 The Baron's exclusive

השירות האקסלוסיבי של הברון מיועד למנהלים המנוסים בארגון אירועים: אתם, המבקשים להעניק חוויית לקוח מלאה לאורחיכם ואינכם מוכנים להתפשר על פחות ממושלם. צוות הברון יעניק חוויה מושלמת המותאם לאירוע (אירוע חברה שנתי, כנס עסקי, כנס מקצועי וכו'), בשילוב בין שירות ברמה הגבוהה ביותר והקפדה על איכות ומגוון האלכוהול.

 

Private Club

המועדון הפרטי של הברון הוא הברמן הפרטי שלכם לאירועים סולידיים: בכל אירוע (משפחתי, חברתי או עסקי); בכל מקום שתבקשו; ולכל מספר אורחים בין 5 ל-100 – אתם תיהנו ממענה "טיילור מייד" ומליווי מקצועי צמוד בהתאם לדרישתכם.

 

          הברון אינו רק שירות או מוצר; הברון נועד לאפשר לבוחרים בו לחוות את עולם האלכוהול הן ברמה המיידית, כמגוון מרתק של טעמים וצבעים; והן ברמה העמוקה יותר, כפתח לחוויה תרבותית גלובלית, עם הטוויסט המקומי הייחודי לברון.

          מייסדי הברון מאמינים בעירוב. בדומה לאדריכלות הישראלית המתאפיינת בליקוט השפעות מרחבי העולם, ובדומה לאוכל הישראלי המשלב תבלינים וטעמים – כך גם האלכוהול הישראלי משקף את מגוון התרבויות והטעמים אליהם נחשפים שוחרי האלכוהול בארץ. ובדומה לאדריכל ולשף, גם ברמן טוב חייב לדעת לערב ולערבב – ובשפה המקצועית: לדעת את המיקסולוגיה.mixology

 

          מארגנים מסיבת רווקים בחוף הים? עורכים מסיבת חתונה לחברים? מציינים יום הולדת על גג בת"א? פותחים מועדון חדש? או חוגגים את מכירת הסטארט-אפ ב-217 מיליון דולר?

          צוות הברון ירים עבורכם בר מותאם לאירוע אורבני תוסס ורב משתתפים (עד 600 איש), הכולל מבחר איכותי של מותגי אלכוהול, קוקטיילים מקוריים (חלקם פותחו ע"י צוות הברון), שמפניה ויינות. ברמנים מנוסים ילוו אתכם בבחירת סוגי האלכוהול בהתאם לסוג האירוע ולאופי המבקרים

 

סדנאות בישול - בולטהאופ