ליווי עסקי - פיתוח עסקי - הכנס

המילים הגסות של בעל העסק, מודל 2008

 

בעלי עסק רבים עדיין חושבים ש-"יותר כסף" הן מילים גסות.  כמו גם "יותר זמן פנוי", "יותר לקוחות" ו-"יותר אושר".  ליחידי סגולה, פסח השנה יסמן באמת את היציאה מעבדות לחרות.

 

מאת:  אמיר הרדוף, מנכ"ל "הרדוף ליווי עסקי"

מנחה כנס "הסמינר 2008", www.theseminar.co.il

11-13 באפריל, בית ציוני אמריקה, ת"א

 

 להרצאות של אמיר הרדוף במתנה

 

מי אתה, בעל עסק?

 

בשנותי כבעל עסק, ויועץ, מדריך ומלווה לבעלי עסק אחרים, גיליתי שקיימים 3 סוגים של בעלי עסק.  נסה לזהות מי מהם הכי דומה לך:

 

 • "הדינמי" – זהו אותו בעל עסק שכל הזמן יוזם ומחדש, ותמיד מחפש לאן לצמוח ולגדול.  זהו בעל העסק שהחיישנים שלו כל הזמן פתוחים ומחפשים הזדמנויות מקוריות, ובהנתן הדבר הנכון בזמן הנכון, מייד ינצל את המצב ויגדל.  בעל העסק הדינמי פתוח באופן תמידי לידע חדש ורעיונות חזקים, ובהנתן הידע הנכון בזמן הנכון, הוא מיישם במהירות.

 • "האדיש" – זהו אותו בעל עסק שכבר נכנס לשגרה, ומה שהוא עושה היום דומה, אם לא זהה, למה שעשה אתמול.  לפעמים יש חודש טוב, לפעמים פחות, והעסק "מתגלגל".  בעל העסק האדיש יודע פעמים רבות שכן, ישנם דברים רבים שהוא צריך לעשות בעסק, אבל הגיע לשלב שהדחף הפנימי שהיה פעם חזק כבר אינו מספיק.  בעל העסק האדיש מרגיש מעט בודד במערכה, ותמיכה חיצונית חיובית הכרחית להוציא אותו מאדישותו.

 • "הקורבן" – זהו אותו בעל עסק שתמיד הגורל נגדו.  תמיד זוהי תקופה קשה, תמיד לא משנה מה יעשה, העולם שסביבו לא מבין שהוא בעל עסק מוכשר, והלקוחות אינם מגיעים בהמוניהם, למרות כל המאמצים.  בעל העסק הקורבן הסיר מעצמו אחריות – ידע חדש או עזרה חיצונית לא משנים את מצבו, כי לדעתו הוא אינו שולט בתוצאות כלל.

 

מי עובד בשביל מי?

 

הדבר ראשון, והחשוב ביותר, הוא לדעת היכן אתה בכלל.  אם אתה חושב שאתה מאוד דינמי, אבל בעצם אתה אדיש, כדאי שתהיה מודע לכך – רק כך תוכל לטפל במצב.  אם תמיד הרגשת שכל העולם נגדך – תן על כך דין וחשבון.

 

אך לא משנה מי אתה, דבר אחד אינו משתנה:  עמוק בפנים, אתה רוצה יותר!  עמוק בפנים, אם היתה דרך לצמוח מעבר ליכולות שלך היום, היית קופץ על ההזדמנות.  גם אם אתה בעל עסק מצליח, אתה רוצה יותר לקוחות, יותר סיפוק, יותר כסף, יותר רווח, יותר זמן פנוי, יותר חופש.

 

ומעל הכל:  אתה רוצה להפסיק לעבוד בשביל העסק ולהפוך את התפקידים:  לגרום לעסק, אחת ולתמיד, לעבוד בשבילך.

 

התובנה החשובה ביותר

 

בתור מי שב-10 השנים האחרונות הקים את אחד העסקים המצליחים ביותר בתחום הפרסום הבינלאומי, וכיום מלווה בעלי עסק רבים בדרכם להצלחה ושגשוג עסקי, ישנה תובנה אחת שתשנה את חייך העסקיים מקצה לקצה.  והנה היא:

 

מפסיקים ללמוד מטעויות

 

מאז שהיינו קטנים שמענו שצריך "ללמוד מטעויות".  עם השנים גיליתי את האמת מאחורי הלימוד מטעויות, והיא זאת:

 

מטעויות לומדים מה לא לעשות, אבל לא לומדים מה כן לעשות!

 

אם מישהו מוכן ללמד אותי דבר אחד שכדאי לעשות ושיצליח במקום 100 דברים שלא כדאי לעשות, מיד אבחר ב-1 על פני ה-100.  מדוע לא השלימו לנו את התמונה כשהיינו קטנים?

 

יש ללמוד מהצלחות, שם הידע האמיתי של איך להצליח, ולא לחזור על טעות אחר טעות אחר טעות עד שבמקרה נעלה על משהו שעובד.

 

והנוסחה הבסיסית של הצלחה עסקית היא:  לך תמצא בעלי עסק שהצליחו מאוד, שאל אותם כיצד לעשות זאת, ועשה את אותו הדבר.  זה נשמע כל כך פשוט, אבל...

 

היכן הם מסתובבים, המצליחנים?

 

המצליחנים לצערנו לא הולכים עם שלט שאומר – עשינו זאת, בוא ללמוד מאיתנו.  המצליחנים חיים את חייהם המצליחים, מנהלים את עסקיהם המצליחים, ועסוקים בעצמם רוב שעות היממה.

 

ולכן יזמתי את כנס "הסמינר 2008" – לעצור את המצליחנים לרגע, להזמין אותם לשלושה ימים מלאים, ולתת לך את ההזדמנות להחשף לאוסף מתכונים כה חזק, וכה פשוט – מתכוני ההצלחה העסקית, ישירות מפי אנשי עסקים, מורים, מאמנים ומדריכים אשר כולם היו שם, עשו זאת, ובאים ללמד אותך.

 

עצור!

אמיר הרדוף, מנכ"ל הרדוף ליווי עסקי, מחלק ידע במתנה : עבור שעה של ייעוץ אצל אמיר הרדוף, מנכ"ל "הרדוף ליווי עסקי", תשלם 200$.  בהחלטה לא שגרתית, הרדוף מחלק במתנה שיעורים עסקיים לכל בעל עסק.

 מה מוביל את הרדוף לחלק ידע חינם ללא כסף? 

הרדוף מסביר:  "אני מאמין שצריך לתת לפני שאפשר לקבל.  כשבעל עסק מגיע ללמוד ממני, בין אם מדובר בכנס כגון "הסמינר 2008", או בליווי שוטף איתי אישית, נדרשת מבעל העסק השקעה משמעותית.  כמובן שהשקעה זו משלמת את עצמה מהר מאוד, אך עדיין - השקעה היא השקעה.  לכן החלטתי קודם כל לתת - לקחת שעות רבות של הרצאות מוקלטות עם חומר עסקי יוצא דופן ולחלק אותן בחינם." את הרצאותיו של הרדוף המחולקות בחינם ניתן למצוא ב:

להרצאות של אמיר הרדוף במתנה

   

הזמנה לכנס מבוא חינם בתאריך 31/3/08

 

אתם מוזמנים לכנס מבוא בנושא  "מעפיפון למטוס סילון - סודות התאוצה העסקית". 

מרצה:  אמיר הרדוף, מנכ"ל "הרדוף ליווי עסקי".  בית ציוני אמריקה, יום שני, 31 מרץ.

19:30 הכניסה ללא תשלום, עם הרשמה מוקדמת  ב-1-700-70-22-71

מספר המקומות מוגבל יש לזהזמין מקום מראש

 

כאן ועכשיו, וגש לאתר הכנס:  www.theseminar.co.il, ובדוק על מה מדובר.  אחד המאפיינים של אנשים מצליחים הוא מהירות פעולה.  נשמע לך מעניין וקשור לעסק שלך?  בדוק על מה מדובר ואל תמתין.  אל תאמר לעצמך – מחר אבדוק.  כי גישה זו היא שתוקעת את רוב בעלי העסק – הדריכה במקום.

 

מה יודעים המצליחנים?

 

הנה הם המתכונים אשר תלמד בכנס "הסמינר 2008":

 

 • איך לזהות מיהו הלקוח הנכון בשבילך
 • איך לגרום להמוני לקוחות נכונים להגיע אליך, בקלות ובתקציבי שיווק נמוכים
 • איך לשכנע אנשים לרכוש את מוצריך ושרותיך, בהגינות ובתהליך קל ונעים לשני הצדדים
 • איך להתנהל נכון כלכלית
 • איך לקבוע נכון מחירים, ואיך לדעת מתי העיתוי הנכון לומר מהו המחיר ללקוח
 • איך לגייס אנשים שיימכרו את שרותיך ומוצריך ולא ייבקשו דבר בתמורה, ואף יודו לך
 • איך לנצל את הזמן שלך, המשאב היקר ביותר שלך, בצורה הטובה ביותר
 • איך להיות יצירתי ברמות שלא הכרת
 • איך לזהות הזדמנויות עסקיות חדשות ולמיין מה נכון עבורך בכל זמן נתון
 • איך להקים שיתופי פעולה פוריים לך ולעסק
 • איך לבנות את העסק שלך באופן שהעסק יעבוד בשבילך ולא להפך, כפי שקורה היום
 • איך לגייס אנשים שיכולים לעזור לך בכל מה שאתה לא יודע לעשות, לא מחונן בלעשות, או פשוט – לא מתחשק לך לעשות
 • איך לבנות "נוסחה שיווקית", דרכה תייצר לקוחות חדשים בקלות ובצורה אוטומטית
 • איך לערוך משא ומתן יעיל עם ספקים ולקוחות
 • איך לפתח חשיבת "עושר", ולהפעיל כבר היום את המוח והמחשבה כפי שמפעילים אותם אנשים עשירים ומצליחים
 • איך לשמור על בריאות טובה ורמת מתח נמוכה, תוך כדי פעילות עסקית, גורמים הכרחיים להצלחה שלך
 • איך לכתוב פרסומות ומכתבי מכירה מעולים
 • איך לעשות כל זאת, וגם להנות מכמות גדולה של ימי חופש כל שנה!

 

כל הקודם זוכה

 

הכל קשור למהירות החלטה.  הראה לי איש עסקים מצליח, ואני מתחייב בפניך שאותו אדם הוא מהיר החלטה.  וברוח עידוד המהירות:  50 הנרשמים הראשונים לכנס "הסמינר 2008" יזכו למתנה בשווי 799 ש"ח:  ערכת ההרצאות "תאוצה עסקית" – 15 תקליטורי שמע, עם 15 שעות של הרצאות מאלפות בנושא פיתוח עסק, שיווק והצלחה עסקית.

 

מה הצעד הבא?

 

פרטים מלאים על הכנס תמצא ב-www.theseminar.co.il, וכן, ניתן לפנות אל "הרדוף ליווי עסקי" בטלפון 1-700-70-22-71, על מנת לקבל פרטים, ולהזמין את חוברת הכנס, אשר נשמח לשלוח אליך בדואר - כנס "הסמינר 2008" – מתכון "הרדוף" להצלחה העסקית

11-13 באפריל, בית ציוני אמריקה, ת"א

 

זכור:  חשוב לזהות הזדמנויות עסקיות ואישיות בחיים – וזוהי אחת מהן, שלא כדאי שתחמיץ!

 

 

אמיר הרדוף, מנכ"ל "הרדוף ליווי עסקי", פורץ דרך בארץ בתחום ליווי עסקים קטנים ובינוניים להצלחה. גישת הליווי העסקי שאמיר ייסד באה לתת פתרון מקיף לכל מה שבעל עסק צריך על מנת לייצר הצלחה עסקית גדולה, עושר אישי, חופש ועצמאות.

אמיר בעל ידע רחב ומקיף בתחומי פיתוח עסקי, שיווק, מכירות, ניהול והדרכה, ועם לקוחות מתחומי תעשיה מגוונים ביותר, כולל ביטוח, הנדסה, אדריכלות, עיצוב, מוצרי צריכה, חקלאות, ועוד רבים אחרים.

בשנת 1999 הקים אמיר, יחד עם 3 שותפים מוכשרים, את חברת Eyeblaster, חברת תוכנה בתחום הפרסום האינטראקטיבי, אשר היום מעסיקה 200 עובדים ופרושה בכל רחבי העולם, עם מכירות של עשרות מיליוני דולרים ורווחיות גבוהה ביותר. "הרדוף ליווי עסקי" הוקמה בסוף 2005, במטרה ללמד ולהדריך אחרים כיצד להצליח.

בהשכלתו, אמיר הוא בעל שני תארים מהטכניון – בהנדסת חשמל ובפיסיקה, וכן עוסק בקארטה מזה 12 שנים, בעל חגורה שחורה דאן 1, ומדריך קארטה למבוגרים כתחביב. אמיר רואה בעצמו מורה ומדריך בנשמה, והוא מעביר הרצאות, הדרכות, קורסים וסמינרים באופן קבוע, וכן מדריך לקוחות עסקיים באופן שוטף בקבוצות הצלחה שבועיות.

לאתר הכנס