מידע בנושא בחירת חברת קידום אתרים

בניית אתרים – עיצוב דף

עיצוב דף אינטרנט כחלק מביצוע בניית אתרים הוא מיומנות בפני עצמה אשר עושה אותה, בדרך כלל, מעצב גרפי. עיצוב גרפי של דף אינטרנט שונה מעיצוב כרזה או מודעה בכך שהוא כפוף לתוכנות בניית אתרים המגדירות את האפליקציות הגרפיות השונות ומוגבל על ידי קשת הצבעים וצורת העמוד הניתנת לו מראש.

למרות זאת ואולי בגלל, עיצוב גרפי של דף אינטרנט הוא אחד השלבים החשובים והקריטיים בכל ביצוע  העיצוב בגרפי של הדף היא הסיבה מספר אחת להשארות המשתמש באתר. המראה הוויזואלי הוא הגורם לקשר, או לקצר. לכן, חברות בניית אתרים משקיעות את מירב מאמציהן בעיצוב הגרפי של האתר.

עיצוב גרפי של אתר אינטרנט מושפע ממגמות אופנתיות בעולם בניית אתרים. המגמה השולטת כיום היא מגמה מינימליסטית ונקייה, חפה מסלסולים מיותרים מפופאפים רועשים ומצבעים שעושים כואב בעיניים. עיצוב גרפי כחלק מהליך בניית אתרים הוא הכוונה של העין אל מקומות "חמים" בטקסט או בתמונה המעבירים את המסר בצורה הטובה ביותר.

בעת ביצוע בניית אתרים חשוב להיעזר בשירותיו של מעצב גרפי מקצועי המכיר את השוק הגרפי, מעורבה במגמות גרפיות וניחן בחוש מפותח לעיצוב וטעם טוב. בניית אתרים יכולה להיות תהליך מורכב ורציני אך ללא עיצוב גרפי הוא לא שווה דבר. 

בניית אתרים – ההתחלה

בטרם ניגשים לתהליך בניית אתרים מומלץ לבחור בחברה המתמחה בנושא, שכן בניית אתר המעוצב באופן אטרקטיבי ואופטימאלי למנועי החיפוש, ישפיע על הצלחת האתר בהיבטים של שיווק באינטרנט . כדי להצליח הן ברמת העיצוב והן ברמת הקידום, יש לבנות את האתר בחברה המתמחה בהליך בניית אתרים. חברה שתדע לבחור בעיצוב, פיתוח וקידום תוך כדי בנייה נכונה של הקוד עד לקמפיין באינטרנט.

נשאלת השאלה מדוע בכלל לעסוק במלאכת בניית אתרים?

אחת ההשפעות הגדולות ביותר, שנוצרו בעקבות כניסתה של רשת האינטרנט לחיינו, היא הצורך המיידי באינפורמציה. בעבר כשרצינו למצוא מוצר מסוים או שירות מסוים בזבזנו זמן רב ולעיתים אף השקענו משאבים רבים על מנת להשיגו. גם כשהחלטנו לרכוש מוצר מסוים  או שירות זה או אחר לא היו לנו כלים לדעת אם אכן בחרנו את החברה המתאימה לנו ביותר, לכן היום תעשיית בניית אתרים נותנת לנו פתרון לכך, בלחיצה קלה על כפתור במחשב שלנו אנו מגיעים לספקי שירות או מוצר רבים, אנו יכולים לקבל מידע רב בטרם אנו מחליטים עם איזו חברה לחבור.

עובדה זו הפכה את הנוכחות ברשת האינטרנט ואת הצורך בהליך בניית אתרים להכרחיים ומשמעותיים לכל עסק. כמו כן עובדה זו מאפשרת לעסקים קטנים כגדולים להגיע לכל אדם בכל מקום ובכל שעה. 

קידום אתרים – ממה יש להיזהר כאשר בוחרים חברת קידום אתרים ?

החלטת לקדם את האתר שלכם בעזרת חברת קידום אתרים ? שימו לב בבחירת החברה מפני שפנייה לחברת בניית אתרים יכולה לעיתים להיות יותר מסוכנת מיעילה. בכדי לעזור לכם בבחירת חברת קידום אתרים מקצועית אציין מספר מקרים בהם יש להיזהר מחברות קידום אתרים.

  • למנועי החיפוש ישנם כללים לדרכי קידום אתרים, ישנן חברות קידום אתרים שמפרות כללים אלו, סיכון זה יכול לגרום להסרת האתר ממנוע החיפוש כעונש. מומלץ להתרחק מחברות מסוג זה ולבדוק היטב האם החברה איתה תרצו לעבוד שומרת על הכללים.
  • חברות שמציעות שירות קידום אתרים בחינם, בדרך כלל מדובר בחברות או בפרילנסרים מתחילים ולא מקצועיים. כמו כן ישנן חברות קידום אתרים המבקשות סכומים נמוכים בהרבה מהמקובל עבור קידום אתרים, חברות אלו מקדמות את האתר בעזרת תוכנות הנוגדות את כללי קידום אתרים, מנועי החיפוש מכירות תוכנות אלו ומענישות את האתר המקודם דרכן.
  • חברות קידום אתרים המבטיחות כי האתר שלך יופיע ראשון במנועי החיפוש. לא ניתן להתחייב למקום הראשון מפני שאף חברת קידום אתרים לא שולטת על מנועי החיפוש וכנראה הדרך שלה לעשות זאת אינה חוקית.

לסיכום, בכל פנייה לחברת  בקשו תמיד פרטים והמלצות על החברה. כמו כן, בדקו את שיטת קידום אתרים שלה והאם היא פועלת לפי כללי מנועי החיפוש.


מאמרים