ניקוי וילונות

ניקוי וילונות הוא תחום בעל חשיבות רבה לבעלי מקצוע מומחים בתחום, לא כל חברה לניקוי וילונות תסייע, ישנם מצבים בהם פנייה לחברה העוסקת בניקוי וילונות והמציע שירותים זולים במיוחד עשוייה לגרום לנזקים בלתי הפיכים לוילון שלכם, חשובה מאד המקצועיות בשמירה על הסיבים של הוילון ופרמטרים נוספים שנחשבים לבסיס העבודה של מנקי וילונות, לאור פנייה של מספר גולשים פתחנו עבורכם עמוד מידע בנושא ניקוי וילונות, וילונות בכלל ומאמרים נבחרים בתחום, אם יש לכם מידע נוסף בנושא ויולונות או ניקוי וילונות בפרט, נשמח אם תצאו עמנו קשר, מידע רלוונטי ועדכני בנושא יתווסף לעמוד זה ללא תשלום כעזרה לגולשים, בברכה צוות קליק גו אינטרנט.

נושא המאמר: וילונות גלילה ניקוי וילונות גלילה
מאת:
מיטל מור-תרום   שמור מאמר למועדפים

וילונות הינם מוצר טקסטיל אהוב ושכיח.
קיימים סוגים רבים של וילונות – קלאסיים נשפכים עשויים בד וסוגים שונים של וילונות המשלבים תכונות של תריס כונציאניים, רומאיים,גלילה ועוד. בעבר, נהגו לקשט את החללים בוילונות בד עשירים הנופלים ברכות. כיום, וילונות תריס פופולאריים ואהובים גם בסגנונות בהם היו משתמשים בוילונות הקלאסיים כסגנון העיצוב הכפרי. אין זה מפתיע, מאחר וארצנו הקטנה מתהדרת בעונת קיץ ארוכה בה השמש שולחת קרניים, מחממת ומסנוורת גם בתוך הבית. מלבד יופי, כולנו חפצים בהצללה טובה ותחושת קרירות מרעננת בחלל.
סוג וילונות מוכר במיוחד הינו הגלילה. וילונות אלו החלו את דרכם במראה די סתמי ומשעמם.
תחילה היו עשויים שלבי עץ עם חבל, עברו לשלבים עשויים פלסטיק וכיום כול סוגי החומר קיימים אך הם משודרגים ומעניקים מראה מתוחכם ואלגנטי יותר.
מבחינה עיצובית, ארגזי הוילון קטנו והם תופסים מעט יותר נפח, ישנם שלבים בשלל צבעים וטקסטורות וניתן לכסות פתחים וחלונות רחבים וגדולים ביחידה אחת. כמו כן, לוילון מנוע חשמלי המאפשר הפעלה קלה ויישום מספר מצבים.
וילונות גלילה עשויים אלומיניום למשל, מיוצרים בטכנולוגיה חדישה ומציעים מגוון רחב של שלבי תריס למטרות שונות ומעניקים פתרונות לבעיות רבות בנושא של אור וצל. לוילונות אלו יתרון על פני שלבי פלסטיק או עץ מאחר והם חסינים מפני נזקי השמש שלא כמו הפלסטיק ואינם דורשים תחזוקה כפי שוילונות עץ דורשים.
מאחר ואלומיניום הינו חומר מתכתי, הוא גורם ממגן בשל אפקט דומה לסורגים.
ישנם יתרונות נוספים לחומר זה - רמת אטימותו הגבוהה מונעת חדירת מים ורוח ומשקלו הכבד יחסית לוילון מאפשר לו לבודד רעשים.
המראה המתכתי של הוילונות מושכים רבים, בעיקר אלו האוהבים את סגנון העיצוב ההיי טקסטי, אך גם לאלו המעדיפים מראה כפרי, ניתן להסוות את הגוון הקריר של הוילונות בצבעים חמים יותר.
ייצור וילונותגלילה נעשה בכמה גדלים של שלבים ובהתאמות מדויקות יותר לפתחים מבחינת רוחב וגובה בכדי לקבל תמונה מעוצבת ושלמה יותר. המנועים החשמליים של וילונות גלילה מאפשרים תפעול קל ונוח ובפן זה למשקל והגודל של הוילון אין משמעות.
ישנה שליטה מלאה בכמויות האור והאוויר הנכנסים לחלל, הם מרככים אותם או חוסמים אותם לחלוטין. פעולת ההפעלה נעשית על ידי לחיצת כפתור וניתן לשלוט בשלבי הוילון בנפרד ובמצבים שונים לאורך כל מסלול הפתיחה או הסגירה. באופן זה, נקבעות כמויות קרני השמש החודרות ומתאפשרים משחקי אור וצל. שלבי הוילון מנוקבים לאורכם ופתיחה חלקית מגלה חרכים המעניקים צל נעים ובלתי מזיק אך יחד עם זאת מכניסים כמות מדודה של אור וכמות מספקת של אוויר.
אם כן, וילונות גלילה הינם תענוג גדול הטומן בחובו יתרונות רבים בשל תכונות של תריס, קדמה טכנולוגית המקלה על ההפעלה והתחזוק ומראה מעוצב ומודרני.


www.a-designer.co.il/וילונות_וחיפוי_קירות.asp

נושא המאמר: וילונות
מאת: אליהו הכהן   שמור מאמר למועדפים

וילונות השיפוצניק או מעצב הפנים שבא לעשות לכם את המשרד כבר עשה מאות או אלפי משרדים, העיצוב שלו הוא בדרך כלל שטנץ קבוע המוצע ללקוח מבין 4-5 דוגמאות, כך שגם אם המשרד שלכם נראה אליפות לאחר השיפוץ, יש לעוד מאות בעלי עסקים משרד זהה לחלוטין, את הפן האישי בתוך השיפוץ תוכלו לבחור מתוך אלפי דוגמאות של וילונות, היום וילון הוא לא סתם חתיכת בד לבן או בז' כפי שהיה בעבר, כיום קיימים אלפי דוגמאות של וילונות, מעוצבים, מיובאים, בעבודת יד, ונציאנים, רומאיים, וכיוצ"ב, הוילון שמותאם נכון הופך את המשרד ממשופץ למשודרג ממש, וילון המותאם נכון לעיצוב, לחלל, למידת האור, לטעם הבעלים, הופך את המשרד למקום נעים הרבה יותר. מבחר הוילות בחנויות עזה זאת בעצמך מצטמצם והולך, פעם היינו שמים וילות כי צריך, היום יותר ויותר אשנים בוחרים וילון מיוחד כי רוצים כזה! יש מי שמעדיף את המראה ההיטקי ובוחר וילונות ונציאנים בגוונים מתכתיים, יש מי שיעדיף את היחודיות ואת היוקרה ואז יבחר וילונות רומאיים, יש גם את האופצייה שבינהם, וילות גלילה וסוגים נוספים של וילונות. לאחר בחירת סוג הוילון יש לעבור לבד הוילון, ישנם בדים כהים יותר, בהירים יותר, מותאמים יותר לחלל גדול או מותאמים לחללים קטנים, מצילים יותר או פחות, דורשים ניקוי כזה או אחר, עולם הוילונות הוא עולם ומלואו. וילונות בעיצוב ע"פ בחירתכם ובייעוץ של בעל מקצוע יכול להפוך את המשרד שלכם לא רק למשרד מדליק, אלה למקום שממש כיף לכם להיות בו! וילון מותאם אישית הוא אינו פריט זול, רצוי להשקיע מחשבה ולהתייעץ עם איש מקצוע בעל רקע ונסיון בתחום, סתם וילון חלק לבן יהיה לצאת מידי חובה, רוב אנשי המקצוע בתחום נותנים את הייעוץ הראשוני של בחירת הוילון ללא תשלום. השתמשו בידע שלהם, כתבתי מאמר ביקורת זה לאחר שקיבלתי ייעוץ וילונות מצויין מחברת אירופה טקסטיל שבסיכומו של דבר עיצבו לי וילון הייקטי לגמרי אבל מבד!

ניקוי וילונות

וילונות נוטים במהלך השנים להטבלות, חשוב מאות להתמיד בנושא של ניקוי וילונות, וילון נקי יכול להחזיק מעמד לשנים רבות, אך וילון מלוכלך נוטא לאבד מאיכותו במהלך השנים, חשוב מאד לבצע ניקוי וילנות באופן שוטף על מנת לשמור על מידת תחזוקה ועמידות גבוהה של הווילונות.
קיימים מספר סוגים של ניקוי וילונות בינהם ניתן למצוא ניקוי וילונות בניקוי יבש, ניקוי וילונות ע" שטיפה במכונה, כמו כן בהליך של ניקוי וילונות ישנה האפשרות לחיזוק התפרים, שיקום נזקי שריפה או שיטפון, וטיפול מיוחד בווילונות בנושא של כתמים קלים וכתמים קשים.
הליך של ניקוי וילות חייב להתבצע ע"י אנשי מקצוע מתחום ניקוי וילונותשאם לא כן, הנזק לוילונות יכול להעצים ע"י שימוש בחומרים מזיקים.
להלן מספר קישורי מידע בנושא ניקוי וילונות :

עסקים למכירה  מאמרים  יוון  גרפולוגיה משפטית  הזמנת בתי מלון בחו"ל  רודוס