גיבוי מידע של המחשב שלך - חשוב מאד!

יש שלוש מילים, שכל משתמש מחשב אחוז אימה מפניהן: Hard Disk Failure

זה קורה ביום שהכי פחות נח לך, זה תמיד ככה, הלך ההארד דיסק וכל המידע שלך אבד ולא ניתן לשחזר, ואלא המתמחים בשחזור מידע ממחשב שניזוק רוצים על תיקום שכזה כמו שעולה מחשב חדש לחלוטין, זה מבאס ומעציב, לכן קמו כמה חברות מעולות המספקות שרות גיבוי מלא של כל המחשב שלך!

ראה אתר זה, אחד הטובים והבטוחים בעולם, בפחות מ 5 $ לחודש תוכל לישון בראש שקט לגמרי!

נכון, בחלק מן המקרים ניתן לשחזר נתונים מהדיסק הפגום, רק שהתענוג הזה עלול לעלות כמה מאות או אלפי שקלים, תלוי בחומרת התקלה. מצד שני, רבות כבר דובר בחובה היחידה כמעט המוטלת על כל משתמש - לגבות, לגבות, לגבות - ובכל-זאת רבים מתעצלים לעשות זאת, ברוח לי זה לא יקרה, לידיעתכם כמו כל מכשיר חשמלי, יומו מגיע והוא מת, ראו מטוסים מתרסקים, טלביזיה שמפסיקה לפעול, מיקרוגל שמשתגע, ומחשבים בכלל, 98% מהמחשבים בסיכומו של דבר יפסיקו לעבוד בכ 80% מהמקרים זה יהיה בשל Hard Disk Failure

גם אני שכתבתי לכם את ההמלצה בדף זה, חוויתי את החוויה, גם אני אמרתי, המחשב שלי פיקס, אין איתו בעיה הכל בסדר ואכלתי אותה big time, לכן לאחר שחוויתי ונרשמתי לשרות שלו mozy אני לחלוטין רגוע, מוזי זה לא רק פתרון מעולה, זה גם הפסיכולוג שלי במקרים מסויימים, נותן לי שקט נפשי לעבוד במחיר פגישה חודשית עם חשבון הבנק שלי, 4 דולר ו 9.95 סנט, שווה כל פרוטה!

Mozy Online Backup is the preferred choice by Walt Mossberg of the Wall Street Journal, Christopher Null of Yahoo! Tech and winner of the PC Magazine's Editor's Choice Award. It is the most secure, feature rich and inexpensive backup service in the world.