מרפאת שיניים

בתחילת שנות האלפיים החלו בישראל טיפולי שיניים  בלייזר  , אחרי שקיבלו את אישור משרד הבריאות (אישור שהתקבל בעקבות אישור שניתן על ידי FDA רשות הבריאות האמריקאית בסוף שנות התשעים) כיום השימוש בלייזר בתחום רפואת שיניים נפוץ מאוד גם במרפאות השיניים וגם אצל רופאים מומחים. טיפול לייזר מחליף את הטיפולים הפולשניים כמו טיפולי שורש וסתימות אשר גורמים לכאבים , נפיחויות וחוסר נוחות במהלך הטיפול ואחריו וכן טיפולים לט פולשניים כמו הלבנת שיניים. טיפול הלייזר מתאים לילדים, אנשים הרגישים לחומרי הרדמה, נשים בהריון וגם לאלה שחוששים מטיפול שיניים מסורתי. רפואת שיניים שעושה שימוש בטכנולוגית הלייזר חוסכת כ- 50% מזמן הטיפול וניתן לבצע כמה טיפולים בו זמנית ולחסוך מהמטופל לחזור למרפאת השיניים. מכשירי הלייזר עובדים על פי מיקוד קרני אור שבעזרתם מחטאים אזורים בשן ובחניכיים, חותכים ומעצבים רקמות קשות ועוד..יתרונות רבים לטיפולי הלייזר בתחום רפואת שיניים ,טיפולי לייזר אינם כרוכים בזריקות הרדמה, אינם כואבים, אין שימוש במקדחה ואין מגע ישיר עם החניכיים וחלל הפה. מה עוד שאין מגע של יד אדם דבר המפחית סיכוי לזיהומים בשל  חיידקים מזיקים. אך יש לזכור כי טיפול לייזר עלול לפגוע ברקמות בריאות, בשורש השן ולגרום לנזק בלתי הפיך. לכן יש לבחור בקפידה את הטכניקה המתאימה ואת הטיפול המתאים ובמיוחד את הרופא המיומן דיו לביצוע הטיפול.
 
לפני מספר שנים החל השימוש בטכנולוגית לייזר חדשה ברפואת השיניים.  בארץ מעטות מרפאות שיניים אשר נעזרות בטכנולוגיה זו עבור מטופליהם בעיקר בשל העובדה כי השקעה בציוד לייזר מתקדם יכולה להגיע לעשרות אלפי דולרים וכי יש לשלוח את רופאי השיניים  ללמוד את הטכנולוגיה בחו''ל ולכך צריך תקציב נוסף למרפאה ולקופות החולים. מרפאות שיניים עדיין משתמשות במערכות לייזר ישנות הקיימות עדיין בשוק אך מוגבלות טכנולוגית באפשרויות העבודה איתן. כתוצאה מכך המטופלים אינם נהנים מרפואת שיניים בריאה ,סטרילית וזולה יותר.

ילדים : הביקור הראשון של הילד במרפאה אמור להיות החוויה הראשונה שלו עם רפואת השיניים, ישנה חשיבות מרובה שסיפור זה יהיה סיפור אהבה ולכן חשובים התנאים להתקיימות של כזה, אנחנו במרפאת בלומר בעלי נסיון רב שנים בטיפול בילדים, זיכרון המפגש הראשון של ילדכם עם רופא השיניים יקבע את גישתו העתידית לטיפולים מסוג זה וכדאי שגישתו תהיה חיובית ואופטימית, חדר הטיפולים שלנו לילדים כולל משחקים, טלביזיה לצפייה בתוכניות האהובות עליו ועוד, קראו עוד על טיפולי הילדים שלנו לחצו כאן

משפחות
מרפאת השיניים ד"ר בלומר הוקמה מתוך מטרה עליונה לתת מענה לאורך זמן בכל הצרכים הדנטלים של התא המשפחתי, אנו מטפלים החל מפעוטות, ילדים, מתבגרים, הורים ועד טיפולים בסבא ובסבתא, לכל גיל יש את הדרישות הטיפוליות והספציפיות שלו, נשמח לארח את התא המשפחתי שלכם במרפאתנו, למידע נוסף אודות טיפולים משפחתיים לחצו כאן

שתלים ושיקום
כיום בעזרת טכנולוגיה מתקדמת ונסיון רב שנים, ההשתלות נעשות במינימום חוסר נוחות, השתלים הדנטליים עשויים טיטניום,  מוחדרים לעצם הלסת בפעולה הברגה שאינה כואבת , ניתן להשתמש בשתלים  לשחזור שן בודדת חסרה, או שיחזור לסת שלמה מחוסרת שיניים,, את כל הכירורגיה והשיקום אנו מבצעים במרפאתנו בעזרת הציוד והטכניקות המתקדמות ביותר.

חניכיים

דלקות חניכיים וכאבים הם נחלת רבים, כיום בעזרת ציוד  לייזר מתקדם ונסיון רב שנים, ניתן לטפל במחלות חניכיים במגוון דרכים, החל מטיפולי חניכיים רגילים ועד טיפולים בלייזר, אנו במרפאת בלומר בעלי למעלה מ 20 שנות נסיון בתחום, נשמח להראות לכם שהטיפול פשוט יחסית וניתן  בדרך כלל לריפוי ובמינימום חוסר נוחות..

טיפולי לייזר
השימוש והניסון שלנו עם טכנולוגיית הלייזר מציבה את מרפאת דר, בלומר בשורה הראשונה של מרפאות השיניים בישראל וברמה הגבוהה ביותר בתחום השמירה על בריאות השיניים החניכיים, קרן הלייזר היא כלי מצויין לטיפול במגוון טיפולים כגון : טיפולי שורש, חניכיים, סתימות, הלבנות ועוד, השימוש בלייזר הוכח מדעית בעולם רפואת השיניים העולמי כיעיל, מדוייק  וסטרילי , הריפוי אורך זמן קצר מטיפולים אחרים ותוצאותיו בד"כ מצויינות.המדינות המובילות בעולם בתחום אפליקציות הלייזר ברפואת שיניים הם ארצות הברית וגרמניה בהם השתלם דר בלומר שהינו מהמעטים העוסקים בתחום בארץ.

 

 שיננית והלבנות
טיפול אצל שיננית הוא חלק חשוב מאד בתחום רפואת השיניים, שיננית מבצעת טיפול מניעתי ותחזוקתי חשוב לבריאות השן. חשוב לבצע טיפול זה תוך שימוש בחומרים איכותיים וציוד מתקדם, אנו במרפאת דר בלומר מבצעים טיפולי שיננית כבר למעלה מ20 שנה,השיננית הגב. הדר רון בוגרת האוניברסיטה" הדסה עין כרם "בעלת ניסיון רב שנים מבצעת ניקויי אבנית הקצעות שורשים פלורידציה, בנוסף לטיפול תקבלו ממנה הדרכה מלאה ויסודית בנושא הקניית הרגלים נכונים לטיפול ושמירה יומיומית על השיניים והחניכיים

גז צחוק
טיפול בגז צחוק הוא טיפול אנטי חרדתי וניתן למי שלמרות כל הטכנולוגיה והנסיון עדיין מפחד מטיפולי השיניים, גז הצחוק הינו חומר בלתי מזיק והוא גורם להרגעה של המטופל ,לאחר הטיפול נעלם מהגוף מבלי להשאיר סימנים או עקבות,טיפול בגז צחוק נהוג יותר בקרב ילדים והופך את חוויית טיפול השיניים שלהם למהנה ונעימה, עם זאת גם מבוגרים בעלי בעיות בריאות מסויימות וחרדות נזקקים לטיפול מסוג זה, אנו במרפאת בלומר נדע לאבחון כל מטופל לפי צרכיו. 


תגיות :
מרפאת שיניים, מרפאות שיניים, מרפאת שיניים בתל אביב, מרפאת שיניים בחולון

אתר זה  :
הוקם ומקודם במנועי חיפוש על ידי קליק גו אינטרנט
clickgo.co.il