קמינים - תנורי ארובה

מידע בעמוד זה : ניקוי קמין , ניקוי קמינים,  ניקוי תנורים, ניקוי תנורי ארובה, פתרונות ניקוי של חימום לבית, מוקדי חום, מוקד חום, קמין, קמינים, תנורים, תנורי ארובה, ניקוי תנורים, ניקוי תנורי ארובה, ניקוי תנורים בבתים, המלצות, מידע, אתרים.

תנורי ארובה קשים לניקוי ודורשים עבודה מקצועית של חברות מיוחדות המתמחות בניקוי תנורים, לא מכבר חברות ניקוי שאינן מקצועיות וללא ציוד תואם ביצעו עבודה של ניקוי ארובות ותנורים בבתי בעולם ופועלים בתחום נפלו את מותם עקב חוסר מקצועיות, או עקב ציוד כושל, חברות העוסקות בניקוי תנורים, ארובות במסעדות, מוסדות גדולים ובתים פרטיים מגיעות עם ציוד מקצועי ותואם לתחום הספציפי ומבצעות עבודה ללא תקלות וללא נפגעים. ראו מידע בעמוד זה של קליק גו אינטרנט בנושא ניקוי מקורות חימום, יש לכם מידע, מאמרים נוספים או עדכונים שתרצו לשלוח לנו בנושא ניקוי ארובות, שילחו לנו בדוא"ל דרך עמוד צור קשר של קליק גו.

בשנת 2008 הוועדה שחקרה את אירוע השריפה בדיזנגוף סנטר בתל אביב, החליטה כי כל מוסד או בית עסק המפעיל מטבח תעשייתי - כגון בית מלון קניון, מטבחים קיבוצים, אולמות ארועים מסעדות ועוד - חייב לבצע טיפול תקופתי מונע של ניקוי מנדפים וארובות, הטיפול כולל ניקוי ארובות ומערכות נידוף עשן על ידי חברה מומחית, לפי תקן 1001 חלק 6 / NFPA-96, וכן הצגת אישור החברה המבצעת, עסקים שנמצאו שאינם מבצעים הוראה זו נסגרו או הוצג להם צו סגירה ועונשים כבדים ע"פ החוק במדינת ישראל.

חשוב לנקות את המנדפים אחת לחצי שנה עד 9 חודשים, הניקוי מסיר את השומנים המצטברים בארובה ועל המנדפים הניקוי של כל חלקי התנור והמנדף נחוץ ביותר, הן מבחינה בטיחותית והן מבחינה אסתטית ומסייע בתפקודו התקין והבטוח של המנדף מבחינות רבות כגון • מניעת סכנת שריפה כתוצאה מהתלקחות המנדף • ניצול מרבי של המערכת ושמירה על תפוקות   שאיבת עשן מקסימליות • הארכת אורך חיי המנדף • השמדת חיידקים המצטברים בשכבות השומן • שמירה על אסתטיקה והיגיינה כללית של המערכות במטבח.

ישנם סוגים שונים של קמינים ותנורי ארובה, ישנם קמינים המוזנים בעץ או קמינים המוזנים בגז או נפט, הקמינים מיוצרים היום ממתכות ומיציקות שונות כגון ברזל ופלדה בציפויי אמייל.קמינים מהווים בימינו אלמנט עיצובי הבית וישנם קמינים המיוצרים בעיצובים מרהיבים כגון: קמין עגול, קמין שקוע בקיר, קמין משולש ועוד שלל צורות כיד הדמיון.קימים קמינים המחוברים למערכת ההסקה הביתית ומהוים את מקור האנרגיה לחימום המים העוברים בצנרת בכל חדרי הבית ומחממים אותו אם החימום תת ריצפתי. קמין גז נראה כפתרון מצויין עבור הישראלים. קמין עץ או אח בשמו המסורתי הינו תא סגור שמסיקים בו עצים ונועד לחימום הבית ולפעמים גם לבישול. סוג קמין זה הוא העתיק ביותר וכנראה התפתח מתנור הבישול שהיה מותקן בבתים משחר היות האדם ששימש לבישול וחימום על ידי בעירת עצים מוקד הקמין עץ מודרני לחימום הבית עשוי ממתכת או בנוי באבן, ונסגרת על ידי דלת מזכוכית חסינת אש חום ומערכת איורור הכולל ארובה לפליטת העשן אל מחוץ לבית. מאחר וכיום קמינים אינם משמשים רק בכדי לחמם את הבית אלא גם כפריט עיצובי נוכל למצוא קמין עץ המעוצב בשלל צורות החל מהצורה המסורתית של קמין בנוי בקיר המחופה אבן דרך קמין עץ עשוי ברזל בשלל צורות ייחודיות ומרהיבות. חק מהמידע בדף אינטרנט זה מקורו באתר http://www.a-designer.co.il 

עסקים למכירה   עסקים