שיחות חינם שיחות חינם באינטרנט

נוסעים לחול?, הזמינו מלונות, טיסות, רכב ואת כל שרותי התיירות בעד 75% הנחה באתרי ההזמנות הגדולים, הבטוחים והטובים בעולם, ללא עמלה  sms תיירות

מידע בנושא : שיחות חינם, שיחות חינם באינטרנט, טלפון חינם באינטרנט, תוכנת שיחות חינם, לדבר בטלפון חינם, שיחה באינטרנט חינם, הורדת תוכנה חינם, תוכנת טלפון באינטרנט, חינם, בחינם, שיחות טלפון דרך האינטרנט ללא תשלום.

נושא המאמר: סקייפ פרו - חיסכון אדיר בתקשורת
מאת: יצחק   שמור מאמר למועדפים

בצע שיחות בינלאומיות באמצעות הטלפון הסלולארי שלך במחירי שיחה מקומית,עם סקייפ TO GO
דרך חדשה בכדי להתקשר לכל אחד בעולם עם Skype To GoTM כחלק מהתוכנית החדשה סקייפ פרו תוכל כעת להתקשר עם חבר טוב בחו"ל מהטלפון הסלולארי מבלי שזה יעלה לך הון.
זה נוח מאד וקל להשתמש ב Skype To Go.פשוט מצטרפים לתוכנית סקייפ פרו בעלות של 2 יורו לחודש וללא כל תשלום נוסף תקבל מספר Skype To Go.בכדי להפעיל את המספר בחר חבר או מישהו מהמשפחה הגר בחו"ל שברצונך להיות איתו בקשר,לאחר מכן הכנס בחשבונך בסקייפ את המספר הבינלאומי שלהם ובתמורה תקבל מספר Skype To Go מקומי.עם המספר המקומי הזה תוכל ליצור קשר עם עמיתך מכל טלפון מקומי בכל זמן שתרצה ובכל מקום שתהיה.תוכל גם להכניס מספר זה באנשי הקשר שלך בטלפון הסלולארי ולדבר מהפלא פון.
שימוש ב Skype To Go מאפשר לבצע שיחה זולה ביותר מהפלא פון.לדוגמה שיחה לחברך בארה"ב תעלה לך כמו שיחה לחבר מעבר לרחוב פלוס תעריף שיחה מקומית בארה"ב בתעריפי סקייפ אאוט שהם כתשע אג' לדקה.
מיליוני משתמשי סקייפ כבר מבצעים שיחות בינלאומיות דרך המחשב עם Skype To Go,אינך צריך לחשוב פעמיים לפני שאתה מתקשר לחו"ל מהפלאפון שלך, אם יש לך חבר בחו"ל תוכל כעת לדבר איתו בכל זמן ובכל מקום שתרצה כך אומר סטפן אוברג סגן נשיא טלפון בסקייפ.
סקייפ פרו הושקה בתחילת השנה במספר מדינות בעולם והיא כעת אפשרית במספר רב של מדינות ובהן ישראל.
סקייפ פרו היא תוכנית שבאמצעות תשלום קבוע של 2 יורו לחודש אתה מקבל מספר רב של הטבות לדוגמא שיחות ללא הגבלה לטלפונים קוויים מקומיים,תא קולי בחינם,והנחות במספר מוצרים של סקייפ כמו למשל על מספר Skype In.
שאר המאפיינים המיוחדים של סקייפ כמו שיחות חינם מסקייפ לסקייפ,שליחת הודעות צ'אט וכו' נשארים ללא שינוי.
כחברת הטלפונים האינטרנטית הגדולה בעולם,סקייפ מחויבת לתת לאנשים את האפשרות לשוחח בחינם דרך האינטרנט בביתם,בעבודה או כאשרת אתה נמצא בתנועה.בכדי לייעל ולשפר את השרות אנו בקשר עם כ 50 חברות הייטק אשר מפתחים מוצרים מאושרי סקייפ Skype CertifiedTM ופיתחו ביחד כ 190 מוצרים לסקייפ.בדרך זו תוכל בקרוב לשוחח באמצעות סקייפ מכל מקום שרק תחפוץ ואפילו ללא קשר למחשב.
אודות התוכנית סקייפ פרו - Skype Pro
לא משלמים כלום לדקה לשיחות לטלפונים קוויים במדינה תא קולי חינם קבל הודעות כאשר אתה בשיחה או עסוק.
30 יורו הנחה לסקייפ אין SkypeIn מספר טלפון המאפשר להתקשר אליך בעלות שיחה מקומית. שרות העברת שיחות העבר את שיחותך לאנשי קשר שלך בסקייפ לטלפונים קוויים או לטלפונים סלולאריים.
קבל הנחות בקניית מוצרים לסקייפקבל 5 אחוז הנחה בקניית אביזרי סקייפ מאתר זה מאפיינים נוספים הקלטת שיחות,שיתוף שולחן העבודה שלך,צלצולים חדשים(רינגטונים) ופרצופונים(emoticons ) נוספים.
השירות כרוך בעלות מינימאלית דמי חיבור - עלות של שתי דקות שיחה שהן כ 20אג' ללא כל עלות נוספת.
השרות אפשרי במדינות הבאות.
ארגנטיה,אוסטרליה,אוסטריה,בלגיה,דנמרק,אסטוניה,פינלנד,צרפת,גרמניה,יוון,גואם,הונג קונג,הונגריה,אירלנד,ישראל,איטליה,לוקסמבורג,מקסיקו,הולנד,ניו זילנד,נורווגיה,פורטוגל,פוארטו ריקו,סינגפור,ספרד,שוודיה,טייוון,ואנגליה.
מספרי Skype To Go במחירי שיחה מקומית אפשריים במדינות הבאות לעת עתה.
דנמרק,אסטוניה,פינלנד,הונג קונג,יפן,פולין,שוודיה,אנגליה,וארה"ב.
skypeshop.co.il

חיסכון בשיחות סלולר - Call Back - סלולרי - VOIP - טלפון

הוצאות התקשורת הסלולארית בארגון מהוות נתח נכבד וכבד מסך ההוצאות של הארגון. טיקל נטוורקס (Tikal Networks) מהחברות המובילות את מהפיכת תקשורת ה- VOIP בישראל פיתחה מערכת המאפשרת ניהול שיחה אופטימאלי ממכשיר טלפון נייד והשגת חיסכון מירבי בשיחות ממכשיר סלולארי בארץ ובחו"ל. בעת ביצוע שיחה מבצעת המערכת אופטימיזציה בניתוב השיחות ללא כל צורך בהתערבותו של המחייג או בהמתנה לחיוג חוזר (Call Back) או חיוג למספר גישה והמתנה לצליל חיוג להמשך ביצוע השיחה (Call Through) או משלוח SMS. פשוט מחייגים כרגיל מתוך ספר הטלפונים או בהקשה על לוח המקשים של הטלפון והמערכת דואגת לנתב את השיחה בדרך הזולה ביותר (L.C.R) . מערכת EZCall מותאמת לצורכי הלקוח וגודלו, מערכת EZCall מאובטחת ומאפשרת שיחות רק לאלו אשר מורשים לעשות שימוש במערכת ורשומים בבסיס הנתונים המוצפן שלה.
www.tikalnetworks.com

 

שירותי הטלפוניה האינטרנטית VoIP (ראשי תיבות של Voice over IP) מבשילים במהירות וכבר היום מציעים המובילים ביניהם איכות צליל דומה למערכת הטלפוניה שאנו מכירים. סוג התקשורת הזו בעלת יתרונות ייחודיים לה. למשל, עם VoIP המתקשרים למספר הטלפון שלכם במשרד יכולים להשיג אתכם בכל מקום - בבית או במשרד.

אך היתרון העיקרי, כמובן, הוא החיסכון בהוצאות. למרות שעלות הציוד אינה זולה, הרי שברוב ההתקנות התוצאה היא, שהפרשי העלות בין שיחות למקומות רחוקים לשיחות מקומיות נעלמים כמעט לחלוטין. ואם חותמים על מנוי לשירות VoIP, אפשר לשמור על ההוצאות השוטפות נמוכות מאוד.

שיחות VoIP הנערכות על גבי הרשת הפרטית, למשל, בין המשרד הראשי לסניף אחר - הן חינם. ואפילו אם אתם מתקשרים למישהו
שלא נמצא על הרשת ואין לו ציוד VoIP, עדיין תזכו ליהנות ממחיר נמוך יותר בצורה משמעותית משיחה טלפונית רגילה. בעזרת עסקאות עם ספקי חיבור מהיר לרשת או שירותים אחרים, השיחות שלכם יכולות לעבור דרך האינטרנט במחירים נמוכים ואחידים - בערך 2 עד 3 סנט לדקה.

הזדמנויות חדשות

כיום, יש ב-VoIP הרבה יותר מאשר היישומים הצרכניים הראשוניים שהיו בתחילת הדרך, והרתיעו משתמשים. בניגוד לעבר, אין צורך להתקשר באמצעות ממשק רשת מסורבל, מחשב אישי, אוזניות ומיקרופון. די במכשיר טלפון נוח וארגונומי. בימים הראשונים של תקשורת VoIP, גם החיבור המהיר לאינטרנט לא היה נפוץ כמו היום, בעיה שהתבטאה באיכות קול ירודה ובקושי למצוא את האנשים שרציתם לדבר איתם בצד השני. רק במהלך חמש השנים האחרונות, מאז הצגתם הראשונה של שערי (Gateways) ה-IP, התאימה עצמה הטכנולוגיה לסטנדרטים של עולם העסקים.

ארגונים עסקיים אימצו בעוצמה את הטכנולוגיה החדשה הזו, וכיום היצרנים מכוונים אל שווקי העסקים הקטנים והבינוניים כשוק היעד העיקרי, ואילו ספקים מציעים פתרונות VoIP מרחוק גם למשתמשים ביתיים. ספקים אלה מנצלים את העובדה שמרכזיית IP היא בעצם נתב (Router) עם תוכנה ייעודית לתמיכה ביכולות טלפוניה.

חסכון בעלויות ויתרונות אחרים

טלפוניית IP יכולה לחסוך למשתמשים סכום משמעותי של כסף, בממוצע כ-30% מעלות ההוצאה על שיחות טלפון. נתון זה משתנה מאוד בהתאם למאפיינים השונים מחברה לחברה ותלוי באיזו מערכת החברה משתמשת. בכל מקרה, חיסכון כזה או אחר בהוצאות התפעול תמיד יהיה בהשוואה למערכות הטלפון המקובלות.

בזמן שחברות גדולות משיגות את החסכון המשמעותי ביותר על ידי חיבור הסניפים שלהן למרכז בטלפונית IP, עסקים קטנים יכולים לחסוך בעיקר על שיחות של עובדים מהבית או בקשרים עם שותפים עסקיים - אפילו אם הללו ממוקמים במדינה אחרת - כאשר שיחות אלו מבוצעות על גבי רשת האינטרנט.

טלפוני IP יכולים לבצע שיחות על כל רשת IP, כולל האינטרנט או רשת המידע הפנימית של החברה (ה-LAN). האיכות לא תהיה תמיד מושלמת אם מסתמכים רק על האינטרנט, אבל אפשר שחברות כאלו יקבלו זאת כתמורה הולמת לאפשרות לקיים שיחות טלפון חינמיות לכל מקום בעולם. רוב הזמן, איכות הקול הנמוכה יחסית ב-VoIP נגרמת בשל העומס על האינטרנט, שכיום הוא בעיקר בעיה של מדינות מתפתחות (המצב בישראל יותר דומה לארה"ב מאשר למדינות אחרות בעולם, כלומר יחסית סביר). למדינות כאלו יש מעט מאוד רוחב פס החוצה או פנימה מהעולם הגדול, בהשוואה לרשתות המתוחכמות של ארה"ב, אירופה ומזרח אסיה.

אין הבדל בין שיחות פנים לחוץ

המרכזייה של טלפונית IP, ה-IP PBX (קיצור של Private Branch Exchange, רשת טלפון פרטית של VoIP), שולטת על כל הטלפונים במערכת שלה דרך אותה רשת IP שמשמשת להעברת השיחות עצמן (שיכולה להיות גם האינטרנט עצמה). למעשה, ברשת טלפונית IP אין הבדל בין קו חוץ לשלוחת פנים אלא אם כן יוצרים הפרדה כזאת בצורה מלאכותית, על ידי תוכנה, למשל כפי שנעשה ברשתות פרטיות וירטואליות.

באופן זה, מספיקה מערכת PBX אחת כדי לשלוט בטלפונים במקומות רבים, אפילו במדינות אחרות. זה מונע את הצורך בהתקנת מערכות PBX נפרדות בכל סניף לחוד, כמו שמקובל כיום במערכות PBX של טלפוניה רגילה. בשירותי IP-PBX זו המרכזייה של ספק השירות, שנותנת את השירות ללקוחות שונים על אותה תשתית פיזית מבלי שאחד ידע על קיומו של השני.

וירטואליזציה של הגיאוגרפיה

חברות רבות משתמשות ב-VoIP כדי לספק שירותי תמיכה גלובליים ממרכזי Call Center הפזורים בעולם, 24 שעות ביממה - בלי לשלם לאף אחד שכר עבודת לילה. השיחות נודדות ממרכז אחד לשני עם השמש והמשתמשים בכלל לא יודעים לאן השיחות שלהן מנותבות. זה לא שירות טלפוני יקר בנוסח "עקוב אחרי" המסורתי, אלא החלפה פעם בכמה שעות של כתובת ה-IP בכמה נתבים מרכזיים.

בשל הדרך בה היא מאפשרת שיחות מכל מקום, טלפוניית IP היא אוצר משמים עבור הנוסע המתמיד. אפשר להשתמש בטלפון IP - ולמען הנוחות,
טלפון IP המותקן על גבי מחשב נייד - כדי ליזום ולקבל שיחות בכל מקום בעולם, כל עוד יש לו חיבור לאינטרנט. במקרים רבים אפילו לא צריך חיבור של אינטרנט מהיר, למרות הבדלי האיכות הניכרים. והחידוש האחרון, Voice over Wi-Fi, מאפשר לנהל את השיחה ללא צורך בחיבור פיזי לחוטים. בכל מקום שיש Hot-Spot ציבורי ולכל מי שיש תוכנית גישה מתאימה, הקשר הגלובלי הוא לא רק זמין, הוא למעשה חינם!

ולבסוף, מערכות טלפונית IP חסכוניות לא רק בתפעול, אלא גם בתחזוקה. במיוחד כאשר עוברים משרדים או מעבירים טלפונים ממקום למקום במשרד. אין יותר צורך לצלצל לטכנאי ולשלם עשרות דולרים בכל פעם שאחד העובדים עובר למשרד אחר, מכיוון שטלפון IP ישא עמו את כל ההגדרות שלו לכל חיבור רשת אליו יתחבר - בדיוק כמו שלא צריך להזמין טכנאי כאשר עוברים עם מחשב מנקודת רשת אחת לשנייה.

רשת IP לא מתעניינת בכלל לאיזה שקע המחשב או הטלפון מחוברים - היא עיוורת לממד הפיזי של החיבור - ורק כתובת הזיהוי של המחשב או האבזר תקבע איזה חפיסות מידע ינותבו אליו. מבחינה זו, רשת IP דומה לרשת סלולרית. מצד שני, הוספה של מכשירי טלפון או שינוי הגדרות המכשיר דורשת התחברות לממשק הניהול של ה-PBX ודורשת מיומנות של מנהל מערכת.

נקודות למחשבה

מערכות VoIP עבור המשרד הקטן אינן מושלמות - בינתיים. אמנם רוב המערכות המסחריות והשירותים הנמצאים בשוק כבר פועלים מספיק זמן כדי לוודא שמרבית הבאגים אכן נוכשו, אבל עדיין יש בעיות שונות של ביצועים, במיוחד ברשתות הרוויות בתעבורת נתונים וקול במקביל.

אחד הדברים שרבים מציינים כיתרון של טלפוניית IP הוא, שמערכת הטלפוניה המשרדית עוברת לשכון על הרשת המקומית (LAN), כך שיש רק רשת אחת במשרד אותה צריך לתחזק, ולא שתיים. השאלה, האם מדובר בחדשות טובות או רעות, תלויה בשאלה אם הרשת המשרדית דורשת שדרוג על מנת שרוחב פס יתמוך בכך.

נושא נוסף שצריך לחשוב עליו הוא אספקת הכוח. טלפון VoIP זקוק למקור כוח, הוא לא מקבל אנרגיה חשמלית לחוטי הרשת כמו טלפון מסורתי, מה שאומר עוד שקע חשמלי אחד לצד כל שולחן עבודה. ובמקרה של הפסקת חשמל - גם הטלפונים מפסיקים לעבוד, אלא אם יש מקור מתח "אל-פסק" לרשת. הסטנדרט החדש שמאפשר אספקת כוח חשמלי על רשתות Ethernet מפשט את הנושאים הללו, אבל כדי לעמוד בו על החברה להתקין ציוד רשת חדש, מתגים ו-Hub הבנויים לספק חשמל לנקודות הקצה, דבר שרבים מהעסקים מוכנים לעשות רק כאשר הם עוברים למשרדים חדשים.

www.eitan-pc.co.il

 ראה גם טלביזיה חינם באינטרנט