קנייה ומכירה של תקליטים ופטיפונים, תיקון פטיפונים

תקליטים ופטיפונים / חוד המחט

קונים תקליטים, תיקון פטיפונים, מחטים לפטיפון, מכירת תקליטים, מכירת פטיפונים, תקליטים מכל הסוגים : קניה ומכירה של תקליטים דיסקים, פטיפונים וציוד סטריאו ביתי.תיקון והרכבה של פטיפונים. מחטים לפטיפון מכל הסוגים, אפשרות להזמנת תקליטים חדשים מחו"ל. פטיפונים חדשים! מוסיקה מכל התקופות, והתאמה של מוזיקה ע"פ טעם הלקוח. החנות ממוקמת במרכז תל אביב.
בחנות קיים המאגר הגדול ביותר של תקליטים בישראל לאספנים ולחובבי מוסיקה.

חייגו אלינו : 03-5290452
נייד : 0547-911721
כתובתנו : בזל 34 תל אביב 

שעות פתיחת החנות : א-ה 11:00-18:30, יום ו 11:00-14:00


חוד המחט, חנות תקליטים, תל אביב.

שכבר חשבנו שהם הלכו לעולמם מזמן, פתאום צצים בחנויות המוסיקה והאלקטרוניקה פטיפונים, כן כאלה כמו שהיו פעם, שהילדים שלנו שואלים מה זה?, אני כותב שורות אלה בשנת 2010, לא האמנתי שבחנות כלי זמר בתל אביב מצאתי מספר דגמים חדשים לחלוטין של פטיפונים המוצאים למכירה, לא מדובר על סטוקים ישנים של המכשיר שיוצרו בשנות השמונים, מדובר על ייצור חדש לגמרי של המכשיר, כנראה שיש לו ביקוש, אחרת הגדלת הייצור אינה ברורה, וכאשר שוק זה החל שוב לפרוח, חוזרות חברות שייצרו פעם מחטים לפטיפונים לפרוח בשנית, כזרו לשנות ה 70 ובגדול, ראו מידע מקיף בעמוד זה של קליק גו אינטרנט בנושא מחטים לפטיפון, סוגים, מידע חשוב והפנייה לאתרי היצרנים.

כל פטיפון חייב מחט לפטיפון בכדי לנגן המחטים לפטיפון מורכבים בקצה הזרוע המונחת על התקליט. קיים מגוון רב של מחטים לפטיפונים וחייבת להיות התאמה בין המחט לבין סוג הראש. מחט לפטיפון הינה מוצר עדין מאד ודורשת טיפול קפדני העוזר לשמירה ארוכת טווח. אך בכל זאת מחטים לפטיפון נשחקים באופן טבעי עם השמוש בהם וזקוקים להחלפה תקופתית. ישנן חברות רבות המייצרות מחטים לפטיפון להלן רשימה חלקית של החברות המרכזיות בתחום המחטים לפטיפונים.

מחטים לפטיפון, מחט לפטיפון, רצועות לפטיפון, קניית תקליטים, מכירת תקליטים, אספנות תקליטים, פטיפון, פטיפונים, מוזיקה כל הזמנים, קניית דיסקים, מכירת דיסקים, חנויות דיסקים, חנות תקליטים, פטיפון יד שנייה, פטיפונים חדשים, ייעוץ מוסיקלי לסרטים, תוכניות טלביזיה, ייבוא תקליטים, יבוא תקליטים מחול, הזמנת תקליטים.