מילות חיפוש | לוחות דרושים והצעות עבודה

מאמרים נבחרים בנושא חיפוש ומציאת עבודה לוחות דרושים ומשרות פנויות כולל סטטיסטיקת מילות חיפוש פופולריות בתחום של גיוס כח אדם באינטרנט.

ראו גם הכוונה מקצועית עי גרפולוג מומחה : גרפולוגיה   גרפולוג   גרפולוגים

נושא המאמר: 10 עצות באיתור וגיוס כוח אדם
מאת: אלעד הדר   שמור מאמר למועדפים

שנים הייתי בטוח שזה בסדר להתפשר כאשר מגייסים כוח אדם, לפעמים הייתי ממש מתעקש לא להתפשר אבל אז שכבר הייתי מגייס את העובד שעשה עלי את הרושם הכי טוב הייתי שוב מתאכזב ואז הייתי חייב לגייס עובד במהירות כדי למלא את החלל והייתי מגייס עובד שלא עשה את הרושם הכי טוב בראיון ופתאום אותו עובד היה מתגלה כהפתעת השנה, כל זה הוביל אותי למסקנה שמזל הוא חלק גדול מהחיים ובטח בגיוס כוח אדם, כל חברי המנהלים היו מדברים על עובדים טובים כעל סוג של משולש ברמודה שמעטים נשארו בחיים כדי לספר שפגשו כאלה, להלן 10 טיפים בנושא גיוס כוח אדם: 1. פרסמו מודעות דרושים בכמה מקומות אל תסתפקו אף פעם בפרסום רק במקום אחד. 2. אל תכתבו מודעות דרושים שרק 2 אנשים בארץ יכולים לענות לאותם קריטריונים. 3. אל תנסו לסנן את כוח האדם באמצעות המודעה יכול להיות שאתם מפספסים עובדים טובים. 4. קבעו קריטריונים מראש ודאגו להתחיל עם "חורים גדולים" במסננת, כאשר בכל שלב הם הולכים ונעשים קטנים יותר ויותר אך בשלב הראשון הזרימו פנימה פעילות רבה ככל האפשר. 5. נסו בכל הכוח להתעלם מדעות קדומות, היהלומים הטובים ביותר נמצאים איפה שאף אחד אחר לא חיפש. 6. קבעו מרווח זמן של 5 דקות בין ראיון לראיון, גם ככה 50% מהאנשים לא באים. 7. זמנו הרבה אנשים לאותה שעה זה גורם לעובדים להרגיש שהמשרה נחשקת. 8. אל תראינו את העובד כאילו ואתם הולכים לשדך לו את הבת שלכם, בדקו את הדברים החשובים ולא אם הוא אוהב כינור או צייד קרנפים. 9. תובילו אתם את הראיון ואל תתנו למרואיין לנאום כמה נפלא הוא היה במשרה האחרונה. 10. מכתבי המלצה של העובד הם בדיוק כמו מכתבי ההמלצה שלכם הם נועדו להרשים ויכולים לספר רק דברים טובים, אם אתם רוצים לדעת איך העובד באמת, בקשו את הטלפון של הבוס שלא נתן מכתב המלצה ובדקו איתו איך היה העובד.
www.bizsuccess.co.il

נושא המאמר: ראיון עבודה בקלי קלות
מאת: עמית הדר   שמור מאמר למועדפים

ראיון העבודה הוא אבן הדרך השניה שלכם בקבלת המשרה. השלב הראשון בקבלת המשרה היה שליחת קורות החיים שלכם. ראיון העבודה הוא דרך מצויינת לתת למעסיק התרשמות לא רק מהעבר המקצועי של העובד, אותו ראה כבר בקורות החיים, אלא גם מאישיותו. הוזמנת לראיון עבודה? סימן שקורות החיים ששלחת איכותיים מספיק כדי להתמודד על התפקיד. בראיון העבודה, ינסה המראיין לזהות אם אתה מתאים למשרה עליה אתה מתמודד עפ"י בחינת שפת הגוף שלך, אופן הדיבור, תשובותיך לשאלותיו וכו'. לכאורה נראה הראיון כמבחן אותו צריך לעבור על מנת להתקבל למשרה, אך בעזרת כמה כללים פשוטים ביותר תוכל להפוך את הראיון לקליל ואיכותי, ולהגדיל את סיכוייך לזכות במשרה. מחפשי עבודה רבים אינם מתקבלים לעבודה היות והם לא התכוננו כראוי לראיון העבודה, ולכן הוא לא היה מוצלח. בעזרת הכללים הבסיסיים הבאים, תוכל לגרום לראיון העבודה להיות מוצלח הרבה יותר וזכור- ראיון עבודה איכותי יתרום לקבלת המשרה. הירגע מומלץ להגיע כמה דקות לפני הראיון על מנת להירגע. סדר את מחשבותיך בראש, התרען עם משקה שאתה אוהב וזכור- אין סיבה שהראיון ישתבש אם אתה מתאים למשרה. אין להתייחס לראיון כעל מבחן. התייחס לראיון כעל פגישה לטובת עסקים או כל פגישה חיובית אחרת. לפני מבחנים אנו נוטים להילחץ ולהיבהל – ואנחנו לא רוצים שזה מה שיקרה עכשיו. התנהג בטבעיות אל תמכור את עצמך בראיון העבודה. זכור שהמראיין כבר עבר על קורות חייך, ולכן הזמין אותך לראיון העבודה. מה שרוב המראיינים יחפשו בראיון העבודה הוא את תאימותך למקום ולסביבת העבודה, ולא בהכרח יבחנו את רמתך המקצועית. יעילותם של עובדים יורדת כאשר הם אינם מתאימים לסביבת העבודה שלהם, גם רמתם המקצועית גבוהה. לכן, הימנע משיווק עצמך והתנהג בטבעיות. אם אתה באמת מתאים לסביבת העבודה, המראיין יבחין בכך בהתנהגותך. מראיינים מקצועיים יבחינו מייד בהתנהגות לא טבעית מצדך, והדבר יגרום לרושם שלילי- וחבל. הגע מוכן לראיון העבודה בצע מחקר קטן לפני הראיון- בדוק את דרישות המשרה, התפקיד איתו תתמודד, סביבת העבודה וכו'. כמו כן, מומלץ לקרוא מעט על החברה בה אתה מתראיין.
המראיין יעריך את ההכנה המוקדמת והידע שלך בנושא. כמו כן, תוכלו לבצע שיחה מקצועית על המשרה והתפקידים אותם תבצע במהלך העבודה. עבור על קורות החיים ששלחת לחברה – המראיין ישאל אותך שאלות לגבי קורות חייך. אם ישנם "חורים" בקורות החיים ששלחת, היה מוכן לענות על פשרם. שאלה זו תישאל כמעט בוודאות. תשובות מוכנות וענייניות וידע מקדים יעידו על מקצועיות והשקעה מצדך ויקנו לך נקודות זכות אצל המראיין. שיחה לאוירה טובה נסה, באם זה אפשרי, ליצור שיחת חולין נעימה עם המראיין. שיחה כללית נעימה תתרום לחוות דעתו החיובית של המראיין עליך, והאווירה בראיון תהפוך להיות הרבה יותר טובה. כמו כן, יתכן ואותו מראיין יהיה בסופו של דבר מנהל העבודה שלך ולכן קשר ראשוני חשוב ביותר. תקשורת טובה היא הבסיס ליחסי עבודה איכותיים. הקפד על ישיבה נינוחה שפת הגוף היא הפרמטר הקל לבחינה והחשוב ביותר למראיין – היות והיא אינה ניתנת לשליטה. מראיינים מקצועיים מסוגלים להבחין האם אתה עצבני, משקר, בטוח בעצמך, מתוסכל וכו' רק עפ"י שפת גופך- גם מבלי שתאמר מילה.
לכן, נסה לשבת בנוח למרות הלחץ, שחרר את הכתפיים ונשום באיטיות. הימנע מדפיקות, הקפצת הרגל ומשחק עם כלי כלשהו. כל אלה מעידים על עצבנות וחוסר נוחות, והמראיין מבחין בכך. התאמן בבית על ישיבה נינוחה ורגועה. אם בהמלך הראיון מתחיל אחד מ"תסמיני" העצבנות, עבור אל הישיבה הנינוחה עליה עבדת בביתך. ישיבה נינוחה ודיבור איטי וברור ישרו אוירה נעימה יותר בראיון. אל תפריז בביטחון עצמי
הבחן בין ביטחון עצמי להתנשאות. ביטחון עצמי חשוב ביותר בראיון עבודה, אך אל תפריז בו. שימוש מופרז בביטחון העצמי שלך עלול להיחשב כהתנשאות או שחצנות. מתראיינים רבים אינם מבחינים בגבול זה ונוטים לשווק ו"למכור" את עצמם יתר על המידה, דבר המותיר רושם שלילי אצל המראיין. כמו כן, אל תהיה צנוע במידה מוגזמת. המראיינים יקלטו את חוסר הטבעיות בהתנהגותך. מילת המפתח היא איפוק. שמור על איפוק הן בביטחון העצמי שלך והן בצניעותך. הכן תשובות לשאלות מכשילות הגע עם תשובות מוכנות לשאלות מכשילות. במהלך הראיון, ישאל אותך המראיין שאלות מכשילות, כגון: תכונות שליליות שלך, גובה המשכורת שאתה מצפה לה וכו'. רובם המוחלט של המתראיינים עונה על שאלת התכונה השלילית ב"פרפקציוניזם" וחתירה לשלמות. תשובה זו אינה נחשבת כתכונה רעה, וחלק מהמראיינים אף יראו בתשובה זו כבריחה ממתן תשובה אמיתית. בקשר למשכורת, מומלץ לתת למראיין לענות ראשון על השאלה הזו, באם הדבר אפשרי. אם לא, הוסף למשכורת הקודמת שלך 10-15% והיה מוכן להתגמש.
במקרים רבים המראיין ישאל אותך שאלות מכשילות על מנת לראות איך אתה מתמודד עמן, ותשובותיך יעניינו אותו פחות מהדרך בה הגעת אליהן. היה כנה בתשובותיך לשאלות אלו- המראיין יעריך זאת.
חשוב על תשובות איכותיות, ענייניות ואמיתיות לשאלות הללו בביתך לפני הראיון. גלה התלהבות לגבי המשרה גלה התלהבות ורצון לגבי המשרה המיועדת. המראיין אינו מעוניין בעובד לא מרוצה, שכן יעילותו של עובד כזה יורדת. עובדים אשר נהנים מעבודתם אפקטיביים בכמה מידות מאלה אשר אינם אוהבים את עבודתם. בדיוק עובדים כאלה המראיינים מחפשים. לכן, התלהבותך מהמשרה חשובה מאוד. כמובן, אין להפריז יתר על המידה בהתלהבות זו. הכן שאלות למראיין הכן מראש שאלות לגבי המשרה והתפקידך, וכתוב אותן במסודר. בסיום הראיון, בקש לשאול את המראיין מהשאלות שהכנת. הדבר יעיד על מקצועיות וארגון, והמראיין יעריך זאת. בנוסף לכך, הדבר יעיד על רצונך האמיתי לקבל את המשרה. חשוב לזכור- ראיון העבודה הוא המקום בו תחליט בסופו של דבר האם אתה מעוניין במשרה, לכן שאלות אלו חשובות ביותר. תשובות לשאלות הללו יקלו על החלטתך לגבי המועמדות לקבלת המשרה. התלבש בקפידה בדבר הלבוש לראיון העבודה- הגע בלבוש מכובד, אך לא מכובד מדי. הימנע מלהגיע לראיון בלבלוש זרוק או מוזנח. כמו כן, אל תגיע לראיון בחליפה. הגעתך בלבוש מהודר מדי עלולה לגרום לאי נוחות. אלו הכללים הבסיסיים להתנהגות בראיון עבודה. מעט הכנה לפני הראיון יכולה להפוך את ראיון העבודה לנעים ונחמד מחד ומקצועי וענייני מאידך. חשוב לזכור- ראיון העבודה נותן לך מידע רב על המשרה אליה אתה מעוניין להתקבל. נסה לקבל כמה שיותר מידע רלוונטי על המשרה, על מנת להקל על החלטתך. בהצלחה!
www.isra-tech-jobs.com

 

נושא המאמר: עבודה לסטודנטים
מאת: נעמי ג'נה   שמור מאמר למועדפים

ירידה בכמות המשרות לסטודנטים ע"פ נתוני JobMaster עולה כי במאי-יוני 2009 חלה ירידה של 17% בכמות המשרות המוצעות לסטודנטים בהשוואה לתקופה המקבילה אשתקד חייהם של רוב הסטודנטים במדינת ישראל, ידועים כחיים לא קלים, עמידה במבחנים והגשת עבודות דורשים השקעת זמן רבה בחומרי לימוד, מצד שני תשלומי מחייה ושכר לימוד דורשים גם השקעת זמן בעבודה לצורכי מימון שונים. גם אם סטודנט מקבל מלגה כלשהי למימון לימודיו, עליו להקדיש חלק ניכר מזמנו בתרומה לקהילה כדי לקבלה ולרוב המלגה אינה עוזרת לממן את הקפה והעוגה של הבוקר שלא נדבר על שכר הלימוד הגבוה ועלויות המחייה המטורפות. על מנת שיוכל לעמוד בנטל ולרכוש לעצמו השכלה אקדמאית על הסטודנט לעבוד קשה במהלך תקופת הלימודים, כיום גם המיתון הכלכלי מקשה יותר על חייו של הסטודנט וזה בא לידי ביטוי בעיקר בירידה בכמות היצע המשרות המיועדות לסטודנטים, שהן בדרך כלל משרות חלקיות או משרות במשמרות גמישות המאפשרות שילוב בין לימודים ועבודה. מהניתוח שהתבצע ע"י אתר הדרושים JobMaster על בסיס מעקב אחר נתוני ביקוש משרות לסטודנטים המפורסמות באתר ג'וב מאסטר נמצא כי במאי-יוני 2009 חלה ירידה של כ 17% בממוצע בסך הצעות עבודה המיועדות לסטודנטים בהשוואה לתקופה המקבילה אשתקד (מאי-יוני 2008). בתוך כלל קטגוריית "משרות לסטודנטים" נעשה פילוח בו חולקו סך המשרות לסטודנטים לשתי קבוצות, קבוצה א' - ביקוש משרות בעלי ערך גבוה לסטודנטים מתחום הלימודים הרלוונטי, משרה לדוגמא : דרושים סטודנטים למשפטים במשרד עורכי דין וכד'. קבוצה ב' – ביקוש משרות רגילות, ללא קשר לתחום הלימודים, כגון: מכירות, שליחויות, שירות לקוחות וכד'. הנתונים מצביעים על מגמה מעניינת בה ביקוש משרות המיועדות לסטודנטים מקבוצה א', כלומר מתחום הלימודים הרלוונטי בחודש מאי-יוני 2009 נמצא בירידה בהשוואה למאי-יוני שנה שעברה. הירידה משמעותית ביותר נמצאה בעיקר בביקוש משרות לסטודנטים מתחומי מדעי המחשב, ייצור ותעשיה וכלכלה. לעומת זאת נמצאה עליה קלה בביקוש למשרות המיועדות לסטודנטים מקבוצה ב' – משרות רגילות, כגון: מכירות, שליחויות, שירות לקוחות וכד'. במקביל עולה מהניתוח כי במאי-יוני 2009 חלה עליה של 32% במספר הכולל של הסטודנטים שמחפשים עבודה, בהשוואה לתקופה המקבילה אשתקד. חשוב לציין כי הניתוח התבצע ע"י אתר הדרושים JobMaster על בסיס נתוני כמות מחפשי העבודה (מס' קו"ח שונים שנשלחים דרך האתר לפי תחום העבודה). מאגר הנתונים הגדול של אתר הדרושים JobMaster פעיל כבר מעל 10 שנים, באתר כיום יש כ- 10,000 משרות מקוריות ואמיתיות שמפורסמות ישירות ע"י מעסיקים פוטנציאליים ומאגר של כ- 30,000 קורות חיים מפולחים און ליין באתר, לכן נתונים אלה מאפשרים לקבל תוצאות ניתוח מהימנות ומייצגות של שוק העבודה בישראל. שי חן, מנהל שיווק ופיתוח אסטרטגי באתר הדרושים JobMaster, נותן כמה עצות מועילות לסטודנטים בחיפוש עבודה: "לחפש עבודה בתור סטודנט זה דבר לא קל, יש מס' מגבלות רב שיש לקחת בחשבון, שעות עבודה גמישות, קירבה לאזור המגורים, קרבה למקום הלימודים, משרה חלקית, משמרות, תנאי העסקה וכו'. להלן מס' עצות מועילות לסטודנטים: 1.ראשית חשוב להגדיר - מהי מטרת העבודה החדשה? כסף, תהילה, קריירה בתחום אותו אתם לומדים או פשוט אתם מחפשים רק לגמור את החודש? 2.לאחר מכן חשוב להבין – היכן לחפש? כיום אין כלל צורך להוציא כספים מיותרים בחיפוש עבודה באינטרנט, באתר JobMaster תמצאו כיום כ- 10,000 משרות מקוריות ואמיתיות שמפורסמות ישירות ע"י מעסיקים פוטנציאליים וביניהם מגוון של אלפי משרות המיועדות גם לסטודנטים. 3.מצאתם משרה מתאימה? מה עושים? חשוב להשקיע בכתיבת קורות חיים איכותי לפני השליחה למעסיק, קורות החיים הינו כרטיס הביקור שלכם, לכל משרה יש את הדרישות שלה וכמובן שלא כל המשרות זהות במהותן, לכן התאימו קורות חיים לכל משרה לפני השליחה. 4.סיימתם לשפץ את קורות חיים? תתחילו להפיץ אותו לכל משרה שנראית לכם מתאימה ואל תשכחו לכתוב מכתב מקדים – עד חצי עמוד מקסימום, בו תדגישו את הכישורים אשר רלוונטיים לדרישות התפקיד, על מנת להבליט בעיניי המעסיק את הכישורים שלכם מול דרישותיו ולבלוט מול שאר המועמדים. 5.התקשרו אליכם וזימנו אתכם לראיון? תתייחסו לשני הראיונות הראשונים שאתם קובעים כראיונות הכנה. לוקח בדרך כלל זמן עד שתרגישו בטוחים בעצמכם בראיון.” אתר ג'וב מאסטר www.jobmaster.co.il הינו לוח דרושים המאגד תחתיו אלפי משרות מגוונות, אמיתיות ומקוריות ישירות מהמעסיקים וכל השירות בו למחפשי עבודה ניתן ללא תשלום. המעסיקים מקבלים קורות חיים של מחפשי העבודה ובמקביל יכולים לבצע חיפוש של מועמדים המתאימים להם במאגר קורות חיים שמפולח לפי כל תחומי התעסוקה בישראל. באתר Jobmaster.co.il מבקרים מעל מיליון גולשים מידי חודש.
www.jobmaster.co.il

דרושים / דרוש / דרישת עבודה / חיפוש עבודה / דרושים לעבודה / דרושים לתפקיד / לחברת הייטק דרוש / דרושים עובדים למקצועות / דרושים מהנדסי אלקטרוניקה / דרושים תדמיתנים / דרושה מזכירה / לוח דרושים / לוחות דרושים / אתר דרושים / מנוע חיפוש עבודה / מציאת עבודה זמנית / חיפוש עבודה זמנית / עבודה בחו"ל / דרושים להייטק / דרושים לחברות הייטק בארה"ב / דרושים לחברה חדשה בתחום :  מהנדס אלקטרוניקה מהנדס לווין מהנדס מערכת מהנדס מערכת מנהל פרויקט מנוען/ית / ממ"ס אומנות ותרבות אחראי/ת תרבות ורווחה מעצב פנים שחקן / ית אופנה אחראי/ת משמרת טכנולוג ייצור מוכר בחנות מנהל חנות מנהל סניף מעצב אופנה תדמיתן תופר אלקטרוניקה אינטגרטור/ית איש אשת NPI איש אשת ASIC איש אשת RF אבטחת איכות בקרת תצורה אשת הנדסה אשת העברה מפיתוח לייצור אשת מכירות אלקטרו-אופטיקה אשת תפ"י אשת תפעול אשת תקשורת הנדסת אלקטרוניקה מצטיין/ת באלקטרוניקה הנדסאי אופטיקה הנדסאי אינטגרציה הנדסאי אלק' בתחום הוידאו הנדסאי אלקטרוניקה הנדסאי בדיקות הנדסאי בדיקות סופיות הנדסאי חומרה הנדסאי טכנאי/ת מיתוג הנדסאי ציוד חוקר DSP טכנאי ת הנדסאי/ת אינטגרציה טכנאי/ת / הנדסאי/ת אלקטרוניקה טכנאי RF טכנאי אלקטרוניקה טכנאי בדיקות סופיות (בד"ס) טכנאי התקנות טכנאי כבלים טכנאי מעבדה טכנאי סלולר טכנאי שירות יועץ תכנון ASIC מבקר איכות מדריך טכני מהנדס אלקטרוניקה מהנדס ASIC מהנדס ASIC / VLSI / FPGA מהנדס Backend Design מהנדס Board Design מהנדס CIRCUIT מהנדס DSP מהנדס FPGA מהנדס Logic Design מהנדס Presale מהנדס Professional Services מהנדס Quality & Reliability מהנדס RF מהנדס RF/Analog מהנדס RFIC מהנדס RT Embedded מהנדס SPECMAN מהנדס Verification מהנדס VHDL מהנדס VLSI מהנדס VLSI / ASIC מהנדס אבטחת איכות מהנדס איכות מהנדס אימות פיתוח מהנדס אינטגרציה מהנדס אלגוריתמים מהנדס אלקטרו-אופטיקה מהנדס אלקטרוניקה מהנדס אמינות מהנדס אפליקציה מהנדס בדיקות מהנדס בדיקות מערכת מהנדס בדיקות סופיות (בד"ס) מהנדס בקרה מהנדס דיגיטלי/ת מהנדס ולידציה מהנדס זיווד מהנדס חומרה מהנדס חומרה אנלוגית מהנדס חומרה דיגיטלית מהנדס חשמל אלקטרוניקה מהנדס מוצר מהנדס מכירות מהנדס מערכות מהנדס מערכת מהנדס מערכת מכ"ם מהנדס עיבוד אותות מהנדס פיתוח מהנדס פיתוח ASIC מהנדס פיתוח RF מהנדס פיתוח חומרה מהנדס פיתוח תקשורת מהנדס רובוטיקה מהנדס רכיבים מהנדס שירות מהנדס תכנון VLSI / ASIC מהנדס תכנון כרטיסים מהנדס תמיכה טכנית מהנדס תמיכה טכנית בלקוחות מהנדס תקנים מוביל מוצר מוביל פיתוח מוביל קבוצה מומחה תקשורת נתונים מומחה תקשורת סלולרית מחווט מחסנאי מלחים מלחים SMT מנהל Quality & Reliability מנהל אבטחת איכות (QA) מנהל אינטגרציה מנהל בדיקות סופיות (בד"ס) מנהל ביקורת איכות מנהל הנדסה מנהל הנדסת בדיקות מנהל טכני מנהל ייצור מנהל מוצר מנהל מכירות חו"ל מנהל מעבדת שירות מנהל פרויקט מנהל צוות פיתוח מנהל שיווק טכני מנהל תחום (Field) מנהל תמיכה טכנית מנהל תמיכת לקוחות מנכ"ל מנכ"לית מנכ"ל חברת סטארט-אפ מפעיל SMT מפתח אלגוריתמים מרכיב מכני מתכנן אופטי/ת מתכנן מעגלי VLSI מתכנן מעגלים (Circuit) מתכנן רשת מתקין אנטנות מתקין ציוד קשר וסלולרי סטודנט להנדסת אלקטרוניקה סמנכ"ל פיתוח סמנכ"ל תפעול עובד למחלקת הנדסה עורך מעגלי VLSI עורך מעגלים מודפסים קניין קניין למחלקת רכש ראש צוות NPI ראש צוות ארכיטקטורת חומרה ראש צוות חומרה ראש צוות פיתוח חומרה שרטט ביוטכנולוגיה איש/אשת אבטחת איכות בקרת איכות (QC) מכירות צוות מחקר קליני (CRA) מנהל אבטחת איכות מנהל מחקר ופיתוח מנהל פרויקט מנהל קו מוצר סגן מנהל רגולציה סטודנטית רפרנטית QA מוקד מכירות ביטוח איש סריקה איש צוות ביטוח חיים איש שיווק פנסיוני אנשי נשות ביטוח חתם חתם ביטוח אלמנטרי יועץ ביטוח מומחה ייעוץ פנסיוני מנהל תיקי לקוחות מנהל תיקי לקוחות ביטוח חיים מנתח סיכונים פיננסיים מסלק תביעות ביטוח נציג מכירות נציג שירות לתחום הביטוח סוכן ביטוח עובד למחלקת תביעות עוזר אקטואר/ית פקיד ביטוח פקיד תביעות ראש צוות תחום ביטוח רכז שימור תיקי ביטוח ביטחון אחמ"ש/ית אשת אבטחה בודק בטחוני מאבטח מאבטח ליחידה לאבטחה הקפית מאבטח למערך האבטחה הממלכתי מוקדן בטחון מנהל אזור מנהל פרויקט מפקח אזורי/ת סייר קצין ביטחון בניה אדריכל הנדסאי בניין מהנדס אזרחי מהנדס ביצוע מהנדס בניין מודד מנהל אחזקת מבנים מנהל עבודה מנהל פרויקט מנהל תכנון וקרקעות רתך בנקאות וכספים אחראי ניירות ערך זרים אחראי תחום בקרת סליקה איש Back Office אשת כספים איש מכירות פיננסי איש שיווק פיננסי תמיכה פיננס איש תפעול אנליסט אנליסט אשראי אנליסט כלכלי/ית / שיווקי/ת אנליסט מניות אנליסט פיננסי אקטואר בנכול בנקאות פרטית בנקאי בנקאית טלפונית דילר לחדר עסקאות חשב פיננסי יועץ יועץ השקעות יועץ כלכלי יועץ לניהול סיכונים תפעוליים יועץ מס יועץ משכנתאות יועץ עסקי/ת יועץ פיננסי/ת ORACLE Applic' יועץ פנסיה כלכלית כלכלן אנליסט כלכלן רואה חשבון כלכלן בקרה תקציבית ופיננסית כלכלן חטיבה עיסקית כספר טלר מבקר (Controller) מבקרת פנים מדריךה פיננסי מנהל Back Office מנהל גיוס הון מנהל השקעות מנהל כספים מנהל מוקד שיווק מנהל מחלקה מנהל מחלקה כלכלית מנהל פרויקט מנהל פרויקט מערכת פיננסית מנהל קופות גמל מנהל קשרי לקוחות מנהל תחום מנהל תחום בנקים מנהל תיקי השקעות מנהל תיקי לקוחות קופות גמל מנהל תיקים מנהל תפעול פנסיה וקופות גמל מנתח מערכות מנתח מערכות פיננסיות מנתח סיכונים מנתח פיננסי/ת מתאם גבייה נציג שרות לתחום קופות גמל נציג שירות פיננסי/ת סוחר ניירות ערך סמנכ"ל כספים סמנכ"ל כספים (CFO) עובד חדר עורפי עובד למחלקת גבייה עובד למחלקת כספים עובד ניהול סיכונים עוזר מנהל כספים פקידה פקידת Back Office פקידת עובר ושב ראש צוות גבייה ראש צוות תשלומים בינלאומיים ראש תחום תקציב ובקרה רכז אשראי רכזת בנקים רכזת תפעול רפרנטית תמחירן גרפיקה עיצוב גרפיקאית גרפיקאית מעצב אתרים גרפיקאי ביצועיסט מנהל סטודיו מעצב Photoshop מעצב גרפי מעצבת גרפית בסביבת אינטרנט עוזרת מרקום (תקשורת שיווקית) עורךת תוכן גרפי הוצאה לאור מתורגמן עורך לשוני בודק תוכנה טכנולוגית מהנדס מזון מדרי טכני מהנדס מכונות מהנדס אבטחת איכות מהנדס אוטומציה מהנדס אזרחי/ת מהנדס איכות תהליכים מהנדס איכות תמונה ואלגוריתמים מהנדס אינטגרציה מהנדס אמינות מהנדס אפליקציה מהנדס מכונות מהנדס מערכת מהנדס ערך מהנדס פיתוח מהנדס שיווק ומכירות מהנדס שירות מהנדס תהליך מהנדס תכנון פרויקטים מוביל מוצר מוביל קבוצת הנדסת תהליך מודד קרקע ממונה בטיחות מנהל אבטחת איכות מנהל אגף הנדסה מנהל הנדסת ייצור מנהל הנדסת מכונות מנהל ייצור מנהל מוצר מנהל פרויקט מנהל פרויקטים מנהל תפעול אתרים מנתח מערכות מפעיל מוקד שידורים מתכנן מכני עורך פטנטים ראש צוות ראש צוות תכנון מורה מורה לאנגלית מורה להוראה מתקנת מורה למתמטיקה מנהל בית ספר מנהל חינוכי מנהל מרכז לימוד מנהל פדגוגי מפתח כלי הכשרה עובד נוער רכז חינוך חקלאות אגרונום אגרונמית גזברית גזבר חשב חשבית חשב חברה חשב חברה חו"ל חשב שכר חשב שכר (חילן) יועץ לניהול סיכונים תפעוליים יועץ מס מבקרת מבקר מערכות מידע מיישם ERP פיננסי מיישם SOX מנג'רית - משרד רו"ח מנהל גבייה מנהל חשבונות מנהל חשבונות - משרד רו"ח מנהל חשבונות סוג 3 מנהל חשבונות ספקים מנהל חשבונות ראשי/ת מנהל כספים מנהל פרויקט מנהל תחום מס מנתח מערכות פיננסיות מתמחה מתמחה בראיית חשבון נציג/ת חיוב לקוחות עוזר גזבר עוזרת חשב עוזרת לחשב שכר פקיד חשבונות פקידת גבייה פקידת הנהלת חשבונות פקידת שכר ראש צוות גבייה ועמלות רואה/ת חשבון הנדסאי חשמל חשמלאי חשמלאי טכנאי חשמל מהנדסת ( Physical Design ( Back-End מהנדס מהנדס Quality & Reliability מהנדס/ת חשמל מנהל תמיכה טכנית למכירות עוזר חשמלאי טלקומוניקציה אינטגרציה טכנאי מערכות שידור מהנדס OSS מהנדס QA מהנדס אפליקציה מהנדס פיתוח בסביבת רשתות IP מהנדס תוכנה Embedded מהנדס תמיכה טכנית מנהל בדיקות מנהל הנדסה מנהל מכירות בינ"ל מנהל פיתוח עסקי מנהל פרויקט טכני/ת מנהל פרויקט טלקומוניקציה מנהל יבוא מנהל יצוא מנהל שילוח בינלאומי מתאם יבוא מתאם יצוא מתאם יצוא מתאם מכירות מתפעל משלוחים עמיל מכס פקיד יבוא פקיד יבוא/יצוא פקיד יצוא פקיד רכש פקיד שילוח בינלאומי רכז יבוא דוברת יועץ תוכן מגייסת תרומות מדיה פלנר מנהל יחסי ציבור מנהל פרסום עוזר דובר קופירייטר (רעיונאי/ת) תקציבאי/ת תקציבאית אחראי אחזקה אחראי לוגיסטיקה ומחסן אחראי מחסן ממוחשב אחראי משמרת אחראי תיעוד אבטחת איכות (QA) עיבוד שבבי חריטה טכנית קדם דפוס איש אשת תפ"י דפס הנדסאי אלקטרוניקה הנדסאי חשמל הנדסאי ייצור הנדסאי כימיה הנדסאי מכונות הנדסאי מכונות / חשמל הנדסאי מכשור ובקרה הנדסאי תעשייה וניהול חרט CNC חרט הנדסאי מיזוג אויר טכנאי מכונות טכנאי מעבדה טכנולוג כרסם מבקר איכות מהנדסת מכונות מהנדס Quality & Reliability מהנדס אבטחת איכות מהנדס אזרחי/ת מהנדס העברה מפיתוח לייצור מהנדס ייצור מהנדס כימיה מהנדס מוצר מהנדס מוצר NPI מהנדס מזון מהנדס מכונות מהנדס מערכת מהנדס מפעל מהנדס פיתוח מהנדס פלסטיקה מהנדס קבוצת הרכבות מהנדס שירות מהנדס תהליך מהנדס תעשייה וניהול מהנדס תפ"י מחסנאית מחסנאי ממוחשב מכונאי אחזקה מלגזן ממונה בטיחות מפעלי מנהל אבטחת איכות מנהל אולם / פס-ייצור מנהל אחזקה מנהל אחזקה ותכנון מנהל אחזקת ציוד מנהל איכות ייצור מנהל בטיחות מנהל הנדסה מנהל ייצור מנהל ייצור (Manufacturing) מנהל ייצור ותפעול מנהל ייצור מתכת מנהל מוצר מנהל מחסן מנהל מחסן ממוחשב מנהל מפעל מנהל מתפרה מנהל מתקן כימי מנהל פרויקט מנהל שירות ציוד מכני והנדסי מנהל תחום מנהל תפ"י מנהל תפעול מנכ"לית חברה מעצב מוצר מעצב תעשייתי מפ"ט (מחסנאי פקיד טכני) מפעיל מכונות מתכנן פלסטיקה סגןמנהלת מחלקה סטודנט לתעשיה וניהול סמנכ"לית תפעול עובד ייצור עובד/ת מחלקת דפוס עובד/ת מחסן ממוחשב עוזר/ת מנכ"ל/ית פקיד/ת מחסן פקיד/ת תפ"י קניין/ית שרטט/ת שרטט/ת מכני/ת תדמיתן/ית תמחירן/ית לוגיסטיקה אחראי/ת לוגיסטיקה אחראי/ת בקרת מלאי אחראי/ת מחסנים וחדרי קירור איש/אשת לוגיסטיקה ותפעול אנליסט/ית מלאי מוביל/ת צוות במחסן לוגיסטי מחסנאי/ת מחסנאי/ת טכני/ת מנהל/ת הפצה מנהל/ת לוגיסטי/ת מנהל/ת לוגיסטיקה מנהל/ת לוגיסטיקה ומחסן מנהל/ת לוגיסטיקה ותפעול מנהל/ת מחסן מנהל/ת מחסן הפצה מנהל/ת משלוחים ולוגיסטיקה מנהל/ת קבלני משנה מנהל/ת שרשרת אספקה מנהל/ת תחום הפצה מתאם/ת הזמנות מתאם/ת לוגיסטי/ת מתאם/ת לוגיסטיקה סדרן/ית סמנכ"ל/ית תפעול ולוגיסטיקה פקיד/ת לוגיסטיקה ראש צוות לוגיסטיקה רכז/ת מלאי ולוגיסטיקה מדיה / אמצעי תקשורת איש/אשת מכירות מדיה מפיק/ה מרכזן/ית מתאם/ת הפקה עורך/ת עורך/ת וידאו מדע אחראי/ת תחום חומרי גלם אימונולוג/ית איש/אשת אבטחת איכות איש/אשת בקרת איכות (QC) ביוכימאי/ת גיאוגרף/ית ד"ר לביולוגיה ד"ר לכימיה ד"ר לפיזיקה חוקר/ת כימיה חוקר/ת ליחידת טיהור חלבונים טכנולוג/ית מזון טכנולוג/ית מעבדה - לבורנט/ית כימאי/ת כימאי/ת אנליטי/ת כתב/ת מדעי/ת מדען/ית מדען/ית מחקר ופיתוח מהנדס/ת חומרים מהנדס/ת כימיה מהנדס/ת תהליך מומחה/ית אלגוריתמים מידען/ית לתחום הכימיה מנהל/ת CMC מנהל/ת אבטחת איכות מנהל/ת מוצר מנהל/ת מחקרים קליניים מנהל/ת פרויקט למחלקת מו"פ מנהל/ת פרויקט קליני מנהל/ת קבוצת אלגוריתמאים/ות מנהל/ת שיווק בינלאומי מנהל/ת תפעול מנכ"ל/ית מפתח/ת אלגוריתמים מתאם/ת מחקרים קליניים מתמטיקאי/ת סטודנט/ית סטודנט/ית להנדסת חומרים סטודנטי/ית לכימיה / פיזיקה סטטיסטיקאי/ת סמנכ"ל/ית עובד/ת ייצור עובד/ת מעבדה עובד/ת מעבדות הוראה ומחקר עוזר/ת ניסויים קליניים עורך/ת פטנטים פורמולטור/ית פיזיקאי/ת פיזיקאי/ת בתחום האופטיקה פיזיקאי/ת בתחום האלקטרו-אופטיקה תועמלן/ית רפואי/ת מדעי החברה בוגר/ת מדעי ההתנהגות בוגר/ת מדעי החברה יועץ/ת יועץ/ת ארגוני/ת מוביל/ת פרויקט מנחה/ת קבוצות מנתח/ת סקרי שוק מפתח/ת הדרכה מרצה אקדמאי/ת סטטיסטיקאי/ת עובד/ת סוציאלי/ת עוזר/ת מחקר פסיכולוג/ית תעסוקתי מדעי הסביבה מודד/ת קרקע ממונה/ת בטיחות מנהל/ת שותף/ה רכז/ת מזון ומשקאות ברמן/ית מנהל/ת משמרת לילה עובד/ת מטבח / בר שף/ית שף/ית ראשי/ת מחשבים CTO DBA DB2 DBA MSSQL DBA MYSQL DBA ORACLE DBA ORACLE & SQL-Server DBA ORACLE APPLICATIONS DBA SQL DBA SQL-Server DBA אפליקטיבי WebMaster WebMaster SEO / SEM אונטולוג/ית (Data Modeler) אחראי/ת DATA WAREHOUSE אחראי/ת QA אחראי/ת System ו- DBA אחראי/ת אבטחת מידע אחראי/ת אתר אינטרנט אחראי/ת בקרת תצורה אחראי/ת מחשוב אחראי/ת מערכת Windows אחראי/ת פרויקט אחראי/ת תוכן אתר אינטרנט אחראי/ת תפעול תחום מולטימדיה אחראי/ת תשתיות אינטגרטור/ית אינטגרטור/ית אבטחת מידע אינטגרטור/ית מערכת איש/אשת GUI איש/אשת LINUX System איש/אשת BI איש/אשת Business Object איש/אשת CRM איש/אשת DBA איש/אשת GIS איש/אשת Help Desk איש/אשת LINUX System / Windows איש/אשת LOTUS NOTES איש/אשת MAIN FRAME System איש/אשת Microsoft System איש/אשת MOVEX איש/אשת NMS איש/אשת NT System איש/אשת NT System / XP איש/אשת ORACLE איש/אשת ORACLE APPLICATIONS איש/אשת Presale איש/אשת Presale לתחום CRM איש/אשת QA בתחום ה בילינג איש/אשת QA בתחום הדפוס איש/אשת QA דובר/ת יפנית איש/אשת QA ל- DWH איש/אשת SAP איש/אשת SAP BASIS איש/אשת SQL איש/אשת STORGE / EMC איש/אשת SYSTEM איש/אשת System / אבטחת מידע איש/אשת System Windows איש/אשת System תקשורת איש/אשת UNIX / LINUX System איש/אשת UNIX System איש/אשת UNIX System /Microsoft איש/אשת WIN System ו- dot-NET איש/אשת אבטחת איכות (QA) איש/אשת אבטחת מידע איש/אשת אינטגרציה איש/אשת אינטגרציה/בדיקות תוכנה איש/אשת אפליקציה איש/אשת בדיקות WEB איש/אשת בדיקות אוטומטיות איש/אשת בדיקות מערכת איש/אשת בדיקות עומסים איש/אשת בדיקות תוכנה איש/אשת בדיקות תוכנה ידניות איש/אשת בדיקת קוד איש/אשת בקרת תצורה איש/אשת הדרכה טכנית איש/אשת הטמעה והדרכה איש/אשת הטמעה ותמיכה איש/אשת הרשאות SAP איש/אשת טלפוניית IP איש/אשת מחשבים איש/אשת מיחשוב איש/אשת מערכות AS400 איש/אשת פיתוח איש/אשת פיתוח JAVA / J2EE איש/אשת פיתוח תוכנה איש/אשת פיתוח תשתיות איש/אשת פלטפורמת UNIX איש/אשת צוות IT איש/אשת צוות ניהול תצורה איש/אשת שיווק מוצר איש/אשת שליטה ובקרה איש/אשת שליטה ובקרה Unicenter איש/אשת תמיכה איש/אשת תמיכה במערכת בילינג איש/אשת תמיכה בסביבת Microsoft איש/אשת תמיכה והדרכה איש/אשת תמיכה והטמעת תוכנה איש/אשת תמיכה ופיתוח איש/אשת תמיכה ושירות איש/אשת תמיכה טכנית איש/אשת תמיכת PC איש/אשת תמיכת SAP איש/אשת תמיכת אינטרנט איש/אשת תמיכת לקוחות איש/אשת תמיכת לקוחות Storage איש/אשת תמיכת מערכות BI איש/אשת תמיכת מערכת איש/אשת תמיכת תוכנה איש/אשת תפעול ובקרה מע' בילינג איש/אשת תפעול ותמיכה איש/אשת תקינה איש/אשת תקשורת איש/אשת תקשורת ואבטחת מידע איש/אשת תקשורת לבדיקות תוכנה איש/אשת תקשורת שליטה ובקרה איש/אשת תשתיות איש/אשת תשתיות IT איש/אשת תשתיות JAVA איש/אשת תשתיות MF איש/אשת תשתיות Microsoft איש/אשת תשתיות SAP / SAP BASIS איש/אשת תשתיות UNIX איש/אשת תשתיות WebSphere איש/אשת תשתיות תוכנה אנליסט/ית / מנתח/ת מערכות אנליסט/ית הטמעה ארכיטקט/ית ארכיטקט/ית טכנולוגיות מידע ארכיטקט/ית מערכת ארכיטקט/ית תוכנה ארכיטקט/ת JAVA בוגר/ת הנדסת חשמל / מדעי המחשב בוגר/ת הנדסת מערכות מידע בוגר/ת למשרת QA בוגר/ת למשרת פיתוח בוגר/ת מדעי המחשב בוגר/ת מדעי המחשב / אלקטרוניקה בוגר/ת מדעי המחשב / הנדסה בוגר/ת מדעי המחשב/מערכות מידע בוגר/ת ממר"ם / מדעי המחשב בוגר/ת מצטיין/ת במחשבים בוגרי/ות יחידות פיתוח צבאיות בודק/ת LoadRunner בודק/ת SAP בודק/ת אבטחת איכות (QA) בודק/ת תוכנה בודק/ת תוכנה CRM האקר/ית אבטחת מידע (Hacker) הנדסאי/ת מחשבים הנדסאי/ת מערכות מידע הנדסאי/ת תוכנה חוקר/ת טכנאי/ת PC טכנאי/ת בקרת רשת טכנאי/ת חומרה טכנאי/ת מדפסות טכנאי/ת מחשבים טכנאי/ת מסכים טכנאי/ת מעבדת מחשבים טכנאי/ת רשתות טכנאי/ת רשתות ו PC טכנאי/ת שירות טכנאי/ת שרתים טכנאי/ת תקשורת טכנאי/ת תקשורת מחשבים טכנאי/ת תקשורת נתונים טכנולוג/ית יועץ/ת ERP יועץ/ת ERP לוגיסטי יועץ/ת SAP יועץ/ת אבטחת מידע יועץ/ת אבטחת מידע -Information יועץ/ת אבטחת מידע אפליקטיבי יועץ/ת ארכיטקטורת פיתוח יועץ/ת טכנולוגיות יועץ/ת טכני/ת יועץ/ת לבדיקות אוטומטיות יועץ/ת לניהול ידע יועץ/ת מוצר כתב/ת טכני/ת כתב/ת תוכן כתב/ת תוכן לאינטרנט מבקר/ת מערכות מידע מבקר/ת עיבוד נתונים אוטומטיים מדריך/ה טכני/ת מדריך/ת / מטמיע/ת תוכנה מדריך/ת CRM מדריך/ת SQL מדריך/ת WEBSPHERE מדריך/ת יישומים מדריך/ת מחשבים מדריך/ת מערכת מדריך/ת תוכנה מדריך/ת תשתיות תוכנה מהנדס/ת / הנדסאי/ת תוכנה מהנדס/ת ++VISUAL C מהנדס/ת BSP מהנדס/ת C / Assembler / EMB מהנדס/ת C++ / C Embedded מהנדס/ת CAD מהנדס/ת DSP מהנדס/ת J2EE מהנדס/ת JAVA מהנדס/ת LINUX מהנדס/ת Presale מהנדס/ת Product מהנדס/ת Professional Services מהנדס/ת RT Embedded מהנדס/ת RT Embedded / LINUX מהנדס/ת SW מהנדס/ת System מהנדס/ת אבטחת איכות (QA) מהנדס/ת איכות מהנדס/ת אימות (ורפיקציה) מהנדס/ת אימות פיתוח מהנדס/ת אינטגרציה מהנדס/ת אינטגרציית מע' Storage מהנדס/ת אלגוריתמים מהנדס/ת אפליקציה מהנדס/ת אפליקציה UI / GUI מהנדס/ת אפליקציית GUI מהנדס/ת בדיקות מהנדס/ת בדיקות Networking מהנדס/ת בדיקות QA מהנדס/ת בדיקות WEB מהנדס/ת בדיקות אוטומציה מהנדס/ת בדיקות ואינטגרציה מהנדס/ת בדיקות ידניות מהנדס/ת בדיקות מערכת מהנדס/ת בדיקות תוכנה מהנדס/ת בדיקות תוכנה (SQA) מהנדס/ת בדיקות תקשורת מהנדס/ת ולידציה מהנדס/ת זמן אמת (Real Time) מהנדס/ת חומרה מהנדס/ת חומרה / מחשבים מהנדס/ת טכנולוגיות מהנדס/ת יישום / הטמעה מהנדס/ת יישומים מהנדס/ת מוצר מהנדס/ת מחשבים מהנדס/ת מחשוב Pre / Post Sale מהנדס/ת מכירות מהנדס/ת מסדי נתונים מהנדס/ת מערכות מהנדס/ת מערכות מידע מהנדס/ת מערכת מהנדס/ת עיבוד אות מהנדס/ת פיתוח מהנדס/ת פיתוח ++RT / C מהנדס/ת פיתוח RT מהנדס/ת פיתוח RT EMB לצוות DSP מהנדס/ת פיתוח RT Embedded מהנדס/ת פיתוח בדיקות אוטומטיות מהנדס/ת פיתוח כלי בדיקה מהנדס/ת פיתוח תוכנה מהנדס/ת קושחה (Firmware) מהנדס/ת שירות מהנדס/ת תוכנה מהנדס/ת תוכנה / ראש צוות מהנדס/ת תוכנה / מחשבים מהנדס/ת תוכנה ++C מהנדס/ת תוכנה ++NET / C. מהנדס/ת תוכנה ++UNIX / C מהנדס/ת תוכנה C# / dot-NET מהנדס/ת תוכנה C++ / C מהנדס/ת תוכנה C++ / LabVIEW מהנדס/ת תוכנה C++/ JAVA מהנדס/ת תוכנה Client מהנדס/ת תוכנה dot-NET מהנדס/ת תוכנה Embedded מהנדס/ת תוכנה Embedded/LINUX מהנדס/ת תוכנה JAVA מהנדס/ת תוכנה JAVA/J2EE מהנדס/ת תוכנה RT מהנדס/ת תוכנה VB מהנדס/ת תוכנה VOIP מהנדס/ת תוכנה WEB מהנדס/ת תוכנה XMD מהנדס/ת תוכנה וידאו דיגיטלי מהנדס/ת תמיכה מהנדס/ת תמיכה Second Tier מהנדס/ת תמיכה Tier 3 מהנדס/ת תמיכה טכנית מהנדס/ת תמיכה טכנית בלקוחות מהנדס/ת תמיכה לציוד VOIP מהנדס/ת תמיכת אפליקציה מהנדס/ת תמיכת לקוחות מהנדס/ת תקשורת מוביל/ה טכנולוגי/ת dot-NET מוביל/ת בדיקות תוכנה מוביל/ת מוצר טכנולוגי מוביל/ת פרויקט מוביל/ת קבוצת אפליקציה מומחה/ית ++C מומחה/ית ADABAS NATURAL מומחה/ית ASP מומחה/ית BIZTALK מומחה/ית Business Intelligence מומחה/ית Business Object מומחה/ית C++ VISUAL מומחה/ית CLEARCASE מומחה/ית COBOL מומחה/ית DATA מומחה/ית DATA WAREHOUSE מומחה/ית DirectX מומחה/ית dot-NET מומחה/ית DSP מומחה/ית ERP פיננסי מומחה/ית ETL מומחה/ית EXCEL מומחה/ית EXCHANGE מומחה/ית HTML מומחה/ית IP מומחה/ית J2EE מומחה/ית JAVA מומחה/ית MF מומחה/ית Microsoft מומחה/ית Microsoft SharePoint מומחה/ית MS OLAP מומחה/ית ORACLE מומחה/ית ORACLE APPLICATIONS מומחה/ית PC מומחה/ית PHP מומחה/ית POWER BUILDER מומחה/ית Quicktest Pro למח' QA מומחה/ית RT מומחה/ית RT Embedded מומחה/ית SIEBEL מומחה/ית Storage מומחה/ית UNIX מומחה/ית UNIX / LINUX מומחה/ית UNIX System מומחה/ית VISUAL BASIC מומחה/ית Voice Over IP מומחה/ית WAP מומחה/ית WEB מומחה/ית WINRUNNER מומחה/ית אבטחה מומחה/ית אבטחת איכות תוכנה מומחה/ית אבטחת מידע מומחה/ית אינטגרציה מומחה/ית אלגוריתמים מומחה/ית בדיקות מומחה/ית בדיקת עומסים מומחה/ית גיבויים מומחה/ית הטמעת מערכת מומחה/ית טכנולוגיה מומחה/ית טלפוניה מומחה/ית לבדיקות אוטומטיות מומחה/ית מוצר מומחה/ית ממשק משתמש (UI) מומחה/ית פיתוח מומחה/ית פיתוח תשתיות תוכנה מומחה/ית תמיכה מומחה/ית תקשורת ואבטחת מידע מומחה/ית תשתיות מטמיע/ה מטמיע/ת SAP מטמיע/ת מדריך/ת יישומי OFFICE מטמיע/ת מערכות מידע מטמיע/ת מערכת ERP מטמיע/ת שליטה ובקרה מיישם/ת ERP ORACLE מיישם/ת SAP FI מיישם/ת (Implementor) מיישם/ת / תוכניתן/ית מיישם/ת BI מיישם/ת BW מיישם/ת CRM מיישם/ת Microsoft CRM מיישם/ת ORACLE APPLICATIONS מיישם/ת PRIORITY מיישם/ת SAP מיישם/ת SAP HR מיישם/ת SAP פיננסי מיישם/ת מערכות PDM מיישם/ת מערכות מידע מיישם/ת מערכות נוכחות מיישם/ת משאבי אנוש מיישם/ת פיננסי/ת ל ORACLE APP. מנהל/ת BUILD מנהל/ת ERP מנהל/ת IT מנהל/ת UNIX System מנהל/ת אבטחת איכות (QA) מנהל/ת אבטחת איכות ושירות לקוח מנהל/ת אבטחת מידע מנהל/ת אתר מנהל/ת בדיקות מנהל/ת בקרת תצורה מנהל/ת הדרכה מנהל/ת חטיבה מנהל/ת טכנולוגיות מידע (IT) מנהל/ת טכני/ת מנהל/ת יישום SAP מנהל/ת מוצר מנהל/ת מוצר - חומרה מנהל/ת מוצר - תוכנה מנהל/ת מוצר IT מנהל/ת מוקד תמיכה מנהל/ת מחלקה מנהל/ת מחלקת Presale מנהל/ת מחלקת אבטחת איכות QA מנהל/ת מחלקת בדיקות מנהל/ת מחלקת פיתוח מנהל/ת מחשוב מנהל/ת מכירות מנהל/ת מכירות מוצרי תוכנה מנהל/ת מערכות מידע מנהל/ת מערכות מידע - תשתיות מנהל/ת מערכת Linux מנהל/ת מרכז הפעלת רשתות מנהל/ת ניסויים מנהל/ת פיתוח מנהל/ת פיתוח תוכנה מנהל/ת פרויקט מנהל/ת פרויקט / מנתח/ת מערכות מנהל/ת פרויקט DWH מנהל/ת פרויקט GIS מנהל/ת פרויקט IT מנהל/ת פרויקט JAVA מנהל/ת פרויקט MF מנהל/ת פרויקט ORACLE מנהל/ת פרויקט Professional Services מנהל/ת פרויקט RT EMBEDDED מנהל/ת פרויקט SAP מנהל/ת פרויקט WEB מנהל/ת פרויקט אינטרנט מנהל/ת פרויקט בילינג מנהל/ת פרויקט בילינג ו- CRM מנהל/ת פרויקט מחשוב מנהל/ת פרויקט מערכות מידע מנהל/ת פרויקט שליטה ובקרה מנהל/ת פרויקט תוכנה מנהל/ת פרויקטים מנהל/ת פרויקטים אבטחת מידע מנהל/ת פרויקטים בתחום התשתיות מנהל/ת פתרון: Solution Manager מנהל/ת צוות JAVA מנהל/ת צוות SYSTEM מנהל/ת צוות בדיקות מנהל/ת צוות פיתוח תשתיות מנהל/ת צוות תוכנה מנהל/ת קב' ניהול פרויקטי תוכנה מנהל/ת קבוצת MOBILE מנהל/ת קבוצת פיתוח מנהל/ת רשת LINUX מנהל/ת רשת Microsoft מנהל/ת רשת NT מנהל/ת רשת UNIX / LINUX מנהל/ת רשתות מנהל/ת רשתות (.System Admin) מנהל/ת שיווק ומכירות אינטרנט מנהל/ת שרתים מנהל/ת תוכן אינטרנט מנהל/ת תוכנה מנהל/ת תוכנית מנהל/ת תחום CRM מנהל/ת תחום ECOMMERCE מנהל/ת תחום ERP מנהל/ת תחום SAP מנהל/ת תחום אינטרנט מנהל/ת תחום בילינג מנהל/ת תיקי לקוחות מנהל/ת תמיכה טכנית מנהל/ת תצורה מנהל/ת תשתיות מנהל/ת תשתיות מחשוב מנהלן/ית בסיס-נתונים (DBA) מנהלן/ית רשתות מנחה/ת יישומים מנתח/ת / מפתח/ת BO מנתח/ת / מפתח/ת מערכות DWH מנתח/ת dot-NET מנתח/ת ביצועים מנתח/ת מע' / מנהל פרויקט CRM מנתח/ת מערכות מנתח/ת מערכות / מפתח/ת מנתח/ת מערכות / ראש צוות פיתוח מנתח/ת מערכות / תוכניתן/ית מנתח/ת מערכות AS400 מנתח/ת מערכות BI מנתח/ת מערכות BI / DWH מנתח/ת מערכות COBOL מנתח/ת מערכות CRM מנתח/ת מערכות DWH מנתח/ת מערכות MAGIC מנתח/ת מערכות MF מנתח/ת מערכות ORACLE מנתח/ת מערכות PL / SQL מנתח/ת מערכות SAP מנתח/ת מערכות SIEBEL מנתח/ת מערכות UML מנתח/ת מערכות WEB מנתח/ת מערכות ביטוח חיים מנתח/ת מערכות בילינג ו- CRM מנתח/ת מערכות מידע פיננסיות מנתח/ת מערכות מידע מנתח/ת מערכת בילינג מנתח/ת נתונים מעצב/ת אתרים מפעיל/ת AS400 מפעיל/ת MF מפעיל/ת מחשב מפעיל/ת מחשב ואיש/אשת תמיכה מפתח/ת מפתח/ת VB.NET מפתח/ת #C מפתח/ת #C++ / C מפתח/ת / איש/אשת System מפתח/ת ++C מפתח/ת ++C ואלגוריתמים מפתח/ת ASP מפתח/ת ASP dot-NET / JAVA מפתח/ת BI מפתח/ת BIZTALK מפתח/ת BO מפתח/ת Business Object מפתח/ת C מפתח/ת C# / dot-NET מפתח/ת C++ / C מפתח/ת C++ / JAVA מפתח/ת C++ / MFC מפתח/ת C++ / RT Embedded מפתח/ת C++ / UNIX מפתח/ת C++ / WIN32 מפתח/ת CLARIFY מפתח/ת COBOL מפתח/ת CRM מפתח/ת DB מפתח/ת DELPHI מפתח/ת dot-NET מפתח/ת Drivers מפתח/ת DWH מפתח/ת ERP / CRM מפתח/ת GUI מפתח/ת GUI בסביבת JAVA J2EE מפתח/ת J2EE מפתח/ת J2ME מפתח/ת JAVA מפתח/ת JAVA / J2EE מפתח/ת JAVA SCRIPT / HTML מפתח/ת JAVA צד שרת מפתח/ת LINUX מפתח/ת ORACLE מפתח/ת ORACLE APPLICATIONS מפתח/ת PERL מפתח/ת PHP מפתח/ת RT Embedded מפתח/ת Server מפתח/ת UI מפתח/ת UNIX מפתח/ת UNIX / COBOL מפתח/ת VANTIVE מפתח/ת VB מפתח/ת VB / SQL מפתח/ת WEB מפתח/ת WEB / FLASH מפתח/ת Windows Low Level מפתח/ת אינטגרציה מפתח/ת אינטרנט מפתח/ת אינטרנט ב- JAVA מפתח/ת אינפורמטיקה מפתח/ת אלגוריתמים מפתח/ת אפליקציה מפתח/ת אפליקציית PC מפתח/ת אפליקציית RT Embedded מפתח/ת אפליקציית אינטרנט מפתח/ת אפליקציית סלולר מפתח/ת אתרים בסביבת dot-NET מפתח/ת בסביבת MF מפתח/ת הדרכה מפתח/ת חומרה מפתח/ת כלי בדיקות (PERL) מפתח/ת כלי בדיקות אוטומטיות מפתח/ת מערכות מידע מפתח/ת שרתים מפתח/ת תוכנה מפתח/ת תשתיות מפתח/ת תשתיות RT Embedded מרצה מרצה/ת JAVA מתאם/ת Help Desk מתאם/ת פרויקטים מתאם/ת שיווק Web Traffic מתכנן/ת ASIC Verification מתכנן/ת תוכנה מתרגם/ת טכני/ת נציג/ת מכירות נציג/ת תמיכה טכנית נציג/ת תמיכה טכנית טלפונית נציג/ת תמיכה מקוונת (Online) סטודנט/ית סטודנט/ית / בוגר/ת מדעי המחשב סטודנט/ית /בוגר/ת אלקט'/מחשבים סטודנט/ית למדעי המחשב סטודנט/ית למחשבים / אלקטרוניקה סטודנט/ית למחשבים / הנדסה סטודנט/ית למערכות מידע סטודנט/ית למשרת System סטודנט/ית לתוכנה סטודנט/ית מצטיין/ת למדעי המחשב סטודנטים/יות לפיתוח אפליקציה סמנכ"ל/ית מחקר ופיתוח סמנכ"ל/ית פיתוח סמנכ"ל/ית פיתוח תוכנה סמנכ"ל/ית תפעול עורך/ת תוכן אינטרנט עורך/ת תיעוד טכני פריק פורומים באינטרנט קורס הסבת תוכנה קניין/ית רכש ראש צוות בדיקות ראש צוות ראש צוות #C ראש צוות / מנהל/ת פרויקט ראש צוות ++C ראש צוות ABAP ראש צוות ASP ראש צוות Client ראש צוות CRM ראש צוות dot-NET ראש צוות Embedded ראש צוות J2EE ראש צוות J2ME ראש צוות JAVA ראש צוות JAVA / J2EE ראש צוות MPS ראש צוות NMS ראש צוות SQL ראש צוות System ראש צוות WEB ראש צוות אבטחת איכות (QA) ראש צוות אינטגרציה ראש צוות אינטרנט ראש צוות אלגוריתמים ראש צוות בדיקות / ולידציה ראש צוות בדיקת תוכנה ראש צוות בילינג ראש צוות התקנות ראש צוות מערכות ופיתוח ראש צוות מערכת SAP ראש צוות ניהול תצורה ראש צוות פיתוח ראש צוות פיתוח #C ראש צוות פיתוח ++C ראש צוות פיתוח J2EE ראש צוות פיתוח JAVA ראש צוות פיתוח MF ראש צוות פיתוח ORACLE ראש צוות פיתוח UI ראש צוות פיתוח אפליקציית WEB ראש צוות פיתוח תוכנה ראש צוות פרוטוקולים ראש צוות תוכנה ראש צוות תוכנה Embedded ראש צוות תקשורת נתונים ראש צוות תשתיות רכז/ת תמיכת לקוחות שרטט/ת תוכניתן/ית תוכניתן/ית SQL תוכניתן/ית #ASP dot-NET / C תוכניתן/ית #C תוכניתן/ית (Mainframe (MF תוכניתן/ית / אינטגרטור/ית תוכניתן/ית / מנתח/ת ETL תוכניתן/ית / מנתח/ת מערכות תוכניתן/ית / מנתח/ת מערכות MF תוכניתן/ית / מעצב/ת SharePoint תוכניתן/ית / ר"צ Developer תוכניתן/ית / ראש צוות dot-NET תוכניתן/ית ++C תוכניתן/ית ++C# / C תוכניתן/ית ++C# / C / C תוכניתן/ית ++VC תוכניתן/ית ABAP תוכניתן/ית ACCESS תוכניתן/ית ActiveX תוכניתן/ית ADA תוכניתן/ית ADABAS / NATURAL תוכניתן/ית App' Security תוכניתן/ית AS400 RPG תוכניתן/ית ASP תוכניתן/ית ASP / dot-NET תוכניתן/ית ASP dot-NET תוכניתן/ית ASP NET תוכניתן/ית BO תוכניתן/ית C תוכניתן/ית C / COBOL / UNIX תוכניתן/ית C / UNIX תוכניתן/ית C# / JAVA תוכניתן/ית C++ / C תוכניתן/ית C++ / JAVA תוכניתן/ית C++ / LINUX תוכניתן/ית C++ / LINUX / JAVA תוכניתן/ית C++ / MFC תוכניתן/ית C++ / UNIX תוכניתן/ית C++ / WIN תוכניתן/ית CAD תוכניתן/ית Client תוכניתן/ית COBOL תוכניתן/ית COBOL / AS400 תוכניתן/ית COBOL / CICS / DB2 תוכניתן/ית COBOL / UNIX תוכניתן/ית COGNOS תוכניתן/ית CRM תוכניתן/ית CRM SIEBEL תוכניתן/ית CRYSTAL REPORTS תוכניתן/ית CSM תוכניתן/ית DataStage תוכניתן/ית DBA / DB תוכניתן/ית DELPHI תוכניתן/ית Developer 2000 תוכניתן/ית dot-NET תוכניתן/ית DSP תוכניתן/ית DWH תוכניתן/ית DWH-BI תוכניתן/ית Embedded תוכניתן/ית Embedded LINUX תוכניתן/ית ERP תוכניתן/ית ETL תוכניתן/ית FLASH תוכניתן/ית GIS תוכניתן/ית GUI תוכניתן/ית HTML תוכניתן/ית INFORMATICA תוכניתן/ית IVR תוכניתן/ית J2EE תוכניתן/ית J2ME תוכניתן/ית J2ME / JAVA תוכניתן/ית JAVA תוכניתן/ית JAVA / J2EE תוכניתן/ית JAVA / Struts תוכניתן/ית JAVA / WEBSPHERE תוכניתן/ית JSP תוכניתן/ית LINUX תוכניתן/ית LINUX / UNIX תוכניתן/ית LINUX KERNEL תוכניתן/ית LOTUS NOTES תוכניתן/ית MAGIC תוכניתן/ית Mediation תוכניתן/ית MVS תוכניתן/ית NATURAL תוכניתן/ית OLAP תוכניתן/ית OLAP / SQL תוכניתן/ית ORACLE תוכניתן/ית ORACLE APPLICATIONS תוכניתן/ית ORACLE FORMS תוכניתן/ית PALM/POCKET PC תוכניתן/ית PANORAMA תוכניתן/ית PERL תוכניתן/ית PHP תוכניתן/ית PL/SQL תוכניתן/ית POWER BUILDER תוכניתן/ית PRIORITY תוכניתן/ית REAL TIME תוכניתן/ית RPG תוכניתן/ית RT / EM תוכניתן/ית RT EMBEDDED תוכניתן/ית SAS תוכניתן/ית Server תוכניתן/ית SharePoint תוכניתן/ית SQL SERVER תוכניתן/ית Symbian תוכניתן/ית System תוכניתן/ית UNISYS / IBM תוכניתן/ית VB תוכניתן/ית VB / dot-NET תוכניתן/ית VB / SQL תוכניתן/ית VB / VB dot-NET תוכניתן/ית VB dot-NET תוכניתן/ית VB6 תוכניתן/ית VC++ / MFC תוכניתן/ית VISUAL C תוכניתן/ית VISUAL STUDIO תוכניתן/ית WEB תוכניתן/ית WEB / dot-NET תוכניתן/ית WEB / NET תוכניתן/ית WEB FOCUS תוכניתן/ית WIN CE תוכניתן/ית Windows תוכניתן/ית Windows Kernel תוכניתן/ית WINFORMS תוכניתן/ית XML תוכניתן/ית אבטחת מידע תוכניתן/ית אינטרנט תוכניתן/ית אינפורמטיקה תוכניתן/ית בילינג תוכניתן/ית מערכות מידע תוכניתן/ית תקשורת תוכניתן/ית תשתיות תוכניתן/ית/ מנתח/ת מערכות DWH תומך/ת מערכת מידע תמיכת WEB מיזוג אוויר איש/אשת מכירות לתח' מיזוג אויר מכניקה אינטגרטור/ית איש/אשת בקרת איכות מכנית איש/אשת עיבוד שבבי בוגר/ת הנדסת מכונות הנדסאי/ת מכונות טכנאי/ת אחזקה / מכאני טכנאי/ת התקנות טכנולוג/ית עיבוד שבבי מבקר/ת איכות מהנדס/ת / הנדסאי/ת מכונות מהנדס/ת אחזקה מהנדס/ת בדיקות ללא הרס מהנדס/ת הגדרת מוצר מהנדס/ת הידראוליקה מהנדס/ת מוצר / שיווק מהנדס/ת מכונות מהנדס/ת מכני/ת מהנדס/ת מערכת מהנדס/ת פיתוח מהנדס/ת פיתוח מכני מהנדס/ת תהליך זיווד מהנדס/ת תרמודינמיקה מוביל/ת פרויקט מכונאי/ת מטוסים מכונאי/ת רכב כבד מכשירן/ית מלווה מוצר למכניקה מנהל/ת אחזקה מנהל/ת פיתוח מכני מנהל/ת פרויקט מפעיל/ת CNC מפעיל/ת מכונות מרכיב/ה מכנו-אופטי/ת מרכיב/ה מכני/ת משוחררי/ות צבא בתחום הטכני מתכנן/ת מכני/ת סטודנט/ית להנדסת מכונות קניין/ית רכש ראש צוות אינטגרציה ראש צוות הנדסת מכונות ראש צוות מכניקה שרטט/ת מכשור ובקרה איש/אשת מכשור ובקרה הנדסאי/ת מכשור ובקרה מנהלה אדמיניסטרטור/ית אדמיניסטרטור/ית למחלקת כח אדם אדמיניסטרטור/ית למחלקת מכירות אדמיניסטרטור/ית לסחר ומכירות אחראי/ת גבייה אחראי/ת הזנת נתונים אחראי/ת מערכת ניהול ידע אחראי/ת משמרת בקר/ית כתבן/ית מגייס/ת כספים מזכיר/ה - אנגלית מזכיר/ה - אנגלית/ רוסית מזכיר/ה בכיר/ה מזכיר/ה לשיווק ומכירות מזכיר/ה - עברית מזכיר/ה - עברית/ אנגלית מזכיר/ה למשרה חלקית מזכיר/ת אגף מזכיר/ת אחר-הצהריים מזכיר/ת הנהלה מזכיר/ת חברה מזכיר/ת יבוא מזכיר/ת ייצור מזכיר/ת יצוא וקשרי לקוחות מזכיר/ת כספים מזכיר/ת מחלקה מזכיר/ת מנכ"ל/ית מזכיר/ת מנכ"ל/ית אחר-הצהריים מזכיר/ת סמנכ"ל/ית מזכיר/ת עוזר/ת מנכ''ל החברה מזכיר/ת ערב מזכיר/ת שירות מזכירה / מזכיר מזכירה / מזכיר אישי/ת מנהל/ת אדמיניסטרטיבי/ת מנהל/ת אדמיניסטרציה ופרויקטים מנהל/ת משמרת מנהל/ת משרד מנהל/ת משרד / מזכיר/ה מנהל/ת קבלה מנהל/ת רכש אדמיניסטרטיבי מנהלן/ית מתאם/ת אדמיניסטרטיבי/ת מתאם/ת מכירות מתאם/ת פגישות נציג/ת BackOffice עובד/ת משרד עוזר/ת אדמיניסטרטיבי/ת עוזר/ת אישי/ת עוזר/ת ביצועי/ת עוזר/ת למנכ"ל/ית עוזר/ת מנהל/ת מרקום עוזר/ת מנהל/ת תפעול עוזר/ת מנכ"ל/ית פקיד/ה פקיד/ה טכני/ת פקיד/ת אדמיניסטרציה פקיד/ת הזמנות פקיד/ת הפצה פקיד/ת מחסן פקיד/ת קבלה פקיד/ת קבלה - ערב פקיד/ת קבלה / מזכיר/ה פקיד/ת תביעות רכב קלדן/ית רכז/ת רכז/ת אדמיניסטרציה רכז/ת אדמיניסטרציה ושיווק רכז/ת אדמיניסטרציה ותפעול רכז/ת אקדמי/ת רכז/ת דוחות ובקרה רכז/ת כנסים רכז/ת תפעול מעורב אב בית או-פר (טיפול בילדים) אחראי/ת צוות (Supervisor) איש/אשת אופנה איש/אשת פיתוח הדרכה איש/אשת צוות מטען אנשי/נשות עתודה ניהולית אנשי/נשות שטח אקדמאי/ת בוגר/ת תיכון לפני גיוס בוגרים/ות מצטיינים/ות דוברי/ות צרפתית/גרמנית לתמיכה דוגמן/ית הבית דייל/ת דייל/ת להשכרת רכב טבח/ית מדריך/ה מוכר/ת בחנות מחסנאי/ת מידען/ית מנהל/ת דסק לקוחות מנופאי/ת מראיין/ת / סוקר/ת משוחררי/ות צבא נציג/ת הדרכה נציג/ת מכירה טלפונית נציג/ת תפעול מכירות סוקר/ת סטודנט/ית עובד/ת כללי/ת עובד/ת נקיון עובד/ת תפעול שליח/ה משאבי אנוש אחראי/ת גיוס והשמת בכירים אחראי/ת גיוס והשמת עובדים אחראי/ת כח אדם אחראי/ת משאבי אנוש איש/אשת הדרכה איש/אשת מיקור חוץ יועץ/ת ארגוני/ת יועץ/ת גיוס לתחום ההיי-טק יועץ/ת השמה מדריך/ה מנהל/ת גיוס מנהל/ת גיוס ופיתוח ארגוני מנהל/ת גיוס, הדרכה ורווחה מנהל/ת הדרכה מנהל/ת השמה מנהל/ת יחידה עסקית למשאבי אנוש מנהל/ת מיקור חוץ מנהל/ת משאבי אנוש מנהל/ת פיתוח ארגוני מנהל/ת קשרי לקוחות מנהל/ת רווחה מנהל/ת שיווק משאבי-אנוש מנהל/ת שכר והטבות מנהל/ת תפעול ומשאבי אנוש מנחה/ת מיומנויות שירות ומכירות מראיין/ת טלפוני/ת מתאם/ת גיוס סטודנט/ית למשאבי אנוש עוזר/ת גיוס עוזר/ת למנהל/ת השמה ראש צוות רכזי/ות גיוס רכז/ת גיוס רכז/ת גיוס היי-טק רכז/ת השמה רכז/ת כח אדם רכז/ת מיקור חוץ רכז/ת משאבי אנוש רכז/ת שיווק רפרנט/ית משאבי אנוש משפטים יועץ/ת משפטי/ת מזכירה / מזכיר משפטי/ת מנהל/ת פטנטים מסלק/ת תביעות מרצה לדיני חברות משפטן/ית מתמחה בעריכת פטנטים סטודנט/ית למשפטים עוזר/ת מנכ"ל/ית עוזר/ת משפטי/ת עוזר/ת עורך/ת דין עורך/ת דין עורך/ת דין בתחום אזרחי - מסחרי עורך/ת דין בתחום דיני בנקאות עורך/ת דין בתחום הביטוח עורך/ת דין בתחום ההיי-טק עורך/ת דין בתחום המיסוי עורך/ת דין בתחום מזכירות חברה עורך/ת דין למחלקה המשפטית עורך/ת דין מסחרי/ת עורך/ת פטנטים נדל"ן איש/אשת שיווק ומכירות נדל"ן מהנדס/ת ניהול פרויקטי נדל"ן מרצה בתחום השקעות נדל"ן סוכן/ת מכירות נדל"ן סוכן/ת נדל"ן סמנכ"ל/ית שיווק ופיתוח עסקי שמאי/ת מקרקעין ניהול אנשי/נשות עתודה ניהולית דירקטור/ית יועץ/ת לניהול מזכ"ל/ית מנהל/ת מנהל/ת אולם תצוגה מנהל/ת אזור מנהל/ת אתר מנהל/ת בית קפה מנהל/ת גיוס הון מנהל/ת חטיבה עיסקית מנהל/ת חנות מנהל/ת יחידה עסקית עצמאית מנהל/ת לשכה מנהל/ת לשכת מנכ"ל/ית מנהל/ת מוקד טלפוני מנהל/ת מוקד שירות מנהל/ת מוקד תמיכה מנהל/ת מחלקת גבייה מנהל/ת מחלקת כנסים מנהל/ת מסחרי/ת מנהל/ת מרכז שירות מנהל/ת מרפאה מנהל/ת מרקום (תקשורת שיווקית) מנהל/ת סניף מנהל/ת פעילות מנהל/ת פעילות עסקית רומניה מנהל/ת פרויקט מנהל/ת פרויקט הטמעה והדרכה מנהל/ת צוות מנהל/ת צוות מוקד מנהל/ת צוות שירות ותמיכה מנהל/ת קניון מנהל/ת רשת חנויות מנהל/ת שותף/ה מנהל/ת שירות ומכירות מנהל/ת תחום שותפים מנהל/ת תחנת דלק מנהל/ת תיקי לקוחות מנהל/ת תפעול מנכ"ל/ית מנכ"ל/ית חברת תקשורת מנכ"ל/ית חו"ל מנכ"ל/ית עמותה סגן/ית מנהל/ת חנות סגן/ית מנהל/ת סניף סמנכ"ל/ית סמנכ"ל/ית ייעוץ אסטרטגי סמנכ"ל/ית פיתוח עסקי אוקראינה סמנכ"ל/ית פיתוח עסקי הודו סמנכ"ל/ית פיתוח עסקי ותפעול סמנכ"ל/ית פיתוח עסקי טורקיה סמנכ"ל/ית תפעול ראש צוות תפעול כספים קוסמטיקה וטיפוח איש/אשת מכירות לתחום הקוסמטיקה דייל/ת קוסמטיקה יועצ/ת יופי מנהל/ת חנות לתחום הטיפוח רכש אחראי/ת רכש אחראי/ת רכש ולוגיסטיקה איש/אשת רכש איש/אשת רכש ציוד מחשבים מנהל/ת חוזים והתקשרויות מנהל/ת רכש מנהל/ת רכש ולוגיסטיקה פקיד/ת רכש קניין/ית קניין/ית אלקטרוניקה קניין/ית טכני/ת קניין/ית לתחום המכני קניין/ית מתכנן/ת קניין/ית רכיבים אלקטרוניים קניין/ית רכש חו"ל קניין/ית תעשייתי קניין/ית תשתיות תקשורת רפואה / בריאות אח/אחות מוסמך/ת אחראי/ת רישום איש/אשת אבטחת איכות מדריך/ה כושר מהנדס/ת ואלידציה מהנדס/ת מכונות מומחה/ית מוצר מומחה/ית מידע רפואי מזכירה / מזכיר רפואי/ת מנהל/ת QA ורגולציה מנהל/ת מוצר מנהל/ת מחלקת רישום מנהל/ת מחקרים קליניים מנהל/ת מכירות מנהל/ת ניסויים קליניים מנהל/ת סניף מנהל/ת פרויקט מנהל/ת פרויקט שיווק מנהל/ת קו מוצר מנהל/ת רפואי/ת מנהל/ת תחום מוצרים מנהל/ת תחום מכשור רפואי מנהל/ת תחום רפואה מרפא/ת בעיסוק מרצה מתאם/ת קליני נציג/ה רפואי/ת נציגים/ות רפואיים/ות סייע/ת לרופא שיניים עובד/ת ייצור עובד/ת רישום פסיכולוג/ית פקיד/ה קלינאי/ת תקשורת ראש צוות תועמלנים רפואיים רופא/ה רופא/ה כללי רופא/ת עיניים רוקח/ת שיננ/ית תועמלן/ית רפואי/ת שיווק / מכירות Account Manager אדמיניסטרטור/ית למחלקת מכירות אדמיניסטרטור/ית שיווק אחראי/ת שיווק באינטרנט אחראי/ת מחקר אחראי/ת מכירות ושיווק אחראי/ת משמרת אחראי/ת נקודות מכירה אחראי/ת סדרנים/ות ברשתות שיווק אחראי/ת שיווק ומכירות אחראי/ת תחום פרוייקטים איש/אשת Presale איש/אשת טלמרקטינג איש/אשת מכירות איש/אשת מכירות Outsourcing איש/אשת מכירות אינטרנט איש/אשת מכירות אלקטרוניקה איש/אשת מכירות בינלאומי/ת איש/אשת מכירות טכני/ת איש/אשת מכירות טלפוניות לחו"ל איש/אשת מכירות לאולם תצוגה איש/אשת מכירות למגזר העסקי איש/אשת מכירות לעיצוב פנים איש/אשת מכירות לפתרונות IT איש/אשת מכירות לשירותי מחשוב איש/אשת מכירות לתחום הפרסום איש/אשת מכירות לתחום התעשייה איש/אשת מכירות מדיה איש/אשת מכירות מוצרים סלולריים איש/אשת מכירות מחשבים איש/אשת מכירות פיננסי/ת איש/אשת מכירות ציוד רפואי איש/אשת מכירות רכיבים איש/אשת מכירות שטח איש/אשת מכירות תוכנה איש/אשת מרקום (תקשורת שיווקית) איש/אשת פיתוח עסקי איש/אשת שיווק איש/אשת שיווק אינטרנט איש/אשת שיווק ומכירות איש/אשת שיווק ומכירות בינלאומי איש/אשת שיווק מוצר איש/אשת שיווק מוצרים רפואיים איש/אשת שיווק פיננסי איש/אשת תוכן אינטרנט איש/אשת תמיכת מכירות אנליסט/ית מחקר שיווקי אנליסט/ית שיווקי/ת בוגר/ת מנהל עסקים בקר/ית שירות ומכירה דייל/ת מכירות דירקטור/ית שיווק דירקטור/ית שיווק מוצר יועץ/ת לימודים יועץ/ת לימודים טלפוני/ת יועץ/ת מכירות יועץ/ת שיווקי/ת כתב/ת טכני/ת / שיווקי/ת כתב/ת שיווקי/ת מדריך/ה מהנדס/ת Pre/Post Sales מהנדס/ת אפליקציה למחלקת שיווק מהנדס/ת מכירות מוכר/ת בחנות מוכר/ת בחנות אופנה מוכר/ת ספרים מומחה/ית מכירות מוקדן/ית מכירות ושירות מנהל/ת Presale מנהל/ת אולם תצוגה מנהל/ת אזור הפצה מנהל/ת אזור משווקים מנהל/ת חטיבה מנהל/ת חנות מנהל/ת לקוח מנהל/ת לקוחות מנהל/ת לקוחות מפתח-Key Account מנהל/ת מועדון לקוחות מנהל/ת מוצר מנהל/ת מוצר בשיווק מנהל/ת מוצר שיווקי- פרמצבטי מנהל/ת מוקד טלפוני מנהל/ת מוקד מכירות מנהל/ת מותג מנהל/ת מותג/תחום מנהל/ת מחלקה מנהל/ת מחלקת מכירות מנהל/ת מחקר שיווקי מנהל/ת מכירות מנהל/ת מכירות IT מנהל/ת מכירות איזורי/ת מנהל/ת מכירות אירועים מנהל/ת מכירות אירופה מנהל/ת מכירות אסיה מנהל/ת מכירות אפריקה מנהל/ת מכירות ארצי/ת מנהל/ת מכירות בינלאומי/ת מנהל/ת מכירות בתחום הביטוח מנהל/ת מכירות היי-טק מנהל/ת מכירות ופרויקטים מנהל/ת מכירות למגזר העסקי מנהל/ת מכירות למגזר הרוסי מנהל/ת מכירות לתחום הטלקום מנהל/ת מכירות לתחום הרפואה מנהל/ת מכירות מוצרי צריכה מנהל/ת מכירות מיקור חוץ מנהל/ת מכירות פתרונות מחשוב מנהל/ת מכירות פתרונות תקשורת מנהל/ת מכירות ציוד רפואי מנהל/ת מכירות שטח מנהל/ת מסחר אלקטרוני מנהל/ת מרקום (תקשורת שיווקית) מנהל/ת סחר מנהל/ת סניף מנהל/ת פיתוח עסקי מנהל/ת פרסום מנהל/ת צוות טלמרקטינג מנהל/ת צוות מכירות מנהל/ת צוות מכירות טלפוניות מנהל/ת קהילות ומכירות באינטרנט מנהל/ת שותף/ה מנהל/ת שיווק מנהל/ת שיווק Affiliate מנהל/ת שיווק אינטרנט מנהל/ת שיווק אסטרטגי מנהל/ת שיווק ביטוח ופנסיה מנהל/ת שיווק בינלאומי מנהל/ת שיווק דובר/ת צרפתית מנהל/ת שיווק ומכירות מנהל/ת שיווק ומכירות-Director מנהל/ת שיווק ופיתוח עסקי מנהל/ת שיווק ופרסום מנהל/ת תחום מנהל/ת תחום פרסום באינטרנט מנהל/ת תיקי לקוחות מנהל/ת תיקי לקוחות אינטרנט מנהל/ת תיקי לקוחות אסטרטגיים מנהל/ת תיקי לקוחות בינלאומיים מנהל/ת תיקי לקוחות טלפוני/ת מנהל/ת תיקי לקוחות עסקיים מעצב/ת מוכר/ת מקדם/ת מכירות מתאם/ת מתאם/ת הזמנות מתאם/ת מכירות מתאם/ת שיווקי/ת נציג/ת טלמיטינג נציג/ת טלמרקטינג נציג/ת טלמרקטינג לאינטרנט נציג/ת מכירה ושירות פרונטלי/ת נציג/ת מכירה טלפוני/ת נציג/ת מכירה טלפונית למגזר העסקי נציג/ת מכירות נציג/ת מכירות ביטוח בריאות נציג/ת מכירות דובר/ת אנגלית נציג/ת מכירות דובר/ת גרמנית נציג/ת מכירות דובר/ת צרפתית נציג/ת מכירות דובר/ת רוסית נציג/ת מכירות למגזר העסקי נציג/ת מכירות פרונטלי/ת נציג/ת מכירות שטח נציג/ת קביעת פגישות נציג/ת קידום אתרי אינטרנט נציג/ת קשרי לקוחות נציג/ת שטח נציג/ת שיווק נציג/ת שיווק וטלמרקטינג נציג/ת שיווק טלפוני/ת נציג/ת שירות נציג/ת שירות ומכירה נציג/ת שירות פרונטלי/ת נציג/ת תיאום פגישות סוכן/ת מכירות סוכן/ת מכירות מוצרי צריכה סוכן/ת מכירות שטח סטודנט/ית לשירות ומכירות סמנכ"ל/ית מכירות בינלאומי/ת סמנכ"ל/ית שיווק ומכירות עוזר/ת למנהל/ת מחלקת פרסום עוזר/ת למנהל/ת שיווק עוזר/ת מנהל/ת מכירות עוזר/ת מנכ"ל/ית למשרת שיווק עוזר/ת שיווקי/ת עורך/ת מסחרי/ת פקיד/ת מכירות פקיד/ת שיווק פקיד/ת שיווק ומכירות קניין/ית מדיה ראש צוות ראש צוות טלמרקטינג ראש צוות מכירות רכז/ת הדרכה רכז/ת הדרכת מכירות רכז/ת שיווק ומכירות שירות לקוחות אחמ"ש/ית מוקד שירות לקוחות אחראי/ת טיפול בלקוחות אחראי/ת קשרי לקוחות אחראי/ת קשרי לקוחות וספקים אחראי/ת שירות לקוחות איש/אשת מכירות ושימור לקוחות איש/אשת קשרי לקוחות איש/אשת שימור לקוחות איש/אשת שירות / תמיכת לקוחות איש/אשת שירות ותמיכה איש/אשת שירות לקוחות איש/אשת שירות לקוחות בינלאומי איש/אשת תמיכה איש/אשת תמיכה ושירות אקדמאים לתפקידי שירות דייל/ת שירות מוקדן/ית מוקדן/ית שירות לקוחות מנהל/ת מוקד שימור לקוחות מנהל/ת מוקד שירות לקוחות מנהל/ת מח' הזמנות ושירות לקוחות מנהל/ת משמרת שירות לקוחות מנהל/ת שירות לקוחות מתאם/ת קשרי לקוחות מתאם/ת שירות מתאם/ת שירות חו"ל מתאם/ת שירות לקוחות נציג/ה טכני/ת נציג/ת קשרי לקוחות נציג/ת שימור לקוחות נציג/ת שירות נציג/ת שירות ומכירה טלפוני/ת נציג/ת שירות טלפוני נציג/ת שירות לקוחות נציג/ת שירות לקוחות פרונטלי נציג/ת תיאום טכני נציג/ת תמיכה טלפונית נציג/ת תמיכת לקוחות פקיד/ת שירות לקוחות ראש צוות מוקד שירות ראש צוות שימור לקוחות ראש צוות שירות לקוחות רכז/ת שירות לקוחות רכז/ת תפעול ושירות שפות דובר/ת איטלקית / גרמנית דובר/ת אנגלית / צרפתית דובר/ת גרמנית דובר/ת צרפתית דובר/ת שפות דוברי/ות אנגלית מקצוענים מורה לאנגלית מתרגם/ת מתרגם/ת עברית-אנגלית מתרגם/ת פולנית-עברית רכז/ת תפעול ואדמיניסטרציה תחבורה / רכב בלדר/ית הנדסאי/ת רכב מכונאי/ת רכב מנהל/ת מוסך מנהל/ת צי רכב נהג/ת נהג/ת ג' נהג/ת הפצה נהג/ת סמיטריילר נהג/ת קטנוע (ווספה) נציג/ה טכני/ת נציג/ת נסיעות קצין/ת רכב ובטיחות תיירות ומלונאות אחראי/ת משמרת מטבח דייל/ת כרטוס טבח/ית מלצר/ית מנהל/ת חוזים והתקשרויות מנהל/ת משקאות ומזון מנהל/ת ספא מנהל/ת קבלה נציג/ת הזמנות סגן/ית מנהל/ת תפעול אירועים סגן/ית שף/ית מלון סוכן/ת נסיעות סמנכ"ל/ית תעשייה וניהול אחראי/ת ארגון, שיטות ותהליכים אחראי/ת הזמנות אחראי/ת מלאי אחראי/ת פרויקטים אחראי/ת תפ"י איש/אשת PMO איש/אשת ארגון ושיטות איש/אשת בקרת איכות איש/אשת בקרת פרויקט איש/אשת בקרת תצורה איש/אשת מערכות מידע איש/אשת תעשייה וניהול איש/אשת תפ"י אנליסט/ית אנליסט/ית עסקי/ת בוגר/ת הנדסת תעשייה וניהול בוגר/ת מצטיין/ת בתעשייה וניהול בוגר/ת תעשייה וניהול הנדסאי/ת אבטחת איכות הנדסאי/ת תעשייה וניהול הנדסאי/ת תפ"י טכנאי/ת אחזקה / מכאני יועץ/ת מהנדס/ת אבטחת איכות מהנדס/ת ארגון / שיטות מהנדס/ת ארגון ושיטות מהנדס/ת לוגיסטיקה וחומר מהנדס/ת מכונות מהנדס/ת מערכות מידע מהנדס/ת תהליכים עסקיים מהנדס/ת תכנון ובקרה מהנדס/ת תכנון ובקרת פרויקטים מהנדס/ת תכנון וחומר מהנדס/ת תעשייה וניהול מהנדס/ת תפ"י מוביל/ת מוצר מוביל/ת פרויקט מטמיע/ת מערכת תוכנה מיישם/ת / מטמיע/ת ERP לוגיסטי מיישם/ת / מטמיע/ת מערכות מידע מיישם/ת SAP Business One מנהל/ת NPI מנהל/ת איכות מנהל/ת חומר ושרשרת אספקה מנהל/ת ייצור מנהל/ת יישום מנהל/ת מחלקת ארגון ושיטות מנהל/ת מערכות מידע מנהל/ת פרויקט מנהל/ת פרויקטי תכנון ובקרה מנהל/ת פרויקטים בארגון ושיטות מנהל/ת רכש מנהל/ת שרשרת אספקה מנהל/ת תיקי לקוחות מנהל/ת תפ"י מנהל/ת תפעול מנתח/ת מערכות מנתח/ת מערכות מידע מעתד/ת מלאי מתאם/ת תפ"י סדרן/ית עבודה סטודנט/ית לתעשייה וניהול פלנר/ית פלנר/ית - תפ"י קדם/ת ייצור ראש צוות PMO ראש צוות אבטחת איכות (QA) ראש צוות ניהול מוצר לוגיסטי ראש צוות תכנון ובקרה רכז/ת ארגון ושיטות רכז/ת תפ"י תקשורת אינטגרטור/ית איש/אשת Presale תקשורת נתונים איש/אשת QA תקשורת איש/אשת כבלים ותשתיות תקשורת איש/אשת תקשורת ואבטחת מידע איש/אשת תקשורת טכני/ת טכנאי/ת מוקד טכנאי/ת שטח טכנאי/ת תקשורת LAN טכנאי/ת תקשורת נתונים מהנדס/ת Presale מהנדס/ת אינטגרציה מהנדס/ת בדיקות NMS מהנדס/ת מערכת מהנדס/ת תכנון מהנדס/ת תמיכה טכנית מהנדס/ת תמיכה לציוד VOIP מהנדס/ת תקשורת מהנדס/ת תקשורת אלחוטית מומחה/ית תקשורת CISCO מנהל/ת מוצר מנהל/ת מכירות לתחום התקשורת מנהל/ת מכירות תחום תקשורת מנהל/ת פרויקט מנהל/ת פרויקט טכני/ת מנהל/ת פרויקט תשתיות תקשורת מנהל/ת רשתות (System Admin) מנהל/ת תיקי לקוחות מפתח/ת MAC נציג/ת מכירות נתב/ת מסחרי/ת ראש צוות תקשורת רכז/ת מרקום (תקשורת שיווקית)

 

דרושים / דרוש / דרישת עבודה / חיפוש עבודה / דרושים לעבודה / דרושים לתפקיד / לחברת הייטק דרוש / דרושים עובדים למקצועות / דרושים מהנדסי אלקטרוניקה / דרושים תדמיתנים / דרושה מזכירה / לוח דרושים / לוחות דרושים / אתר דרושים / מנוע חיפוש עבודה / מציאת עבודה זמנית / חיפוש עבודה זמנית / עבודה בחו"ל / דרושים להייטק / דרושים לחברות הייטק בארה"ב / דרושים לחברה חדשה בתחום / לוחות דרושים באינטרנט / מציאת עבודה דרך האינטרנט / הגדלת הכנסה / חיפוש מודעת דרושים / פרסום מודעות דרושים בעיתונות / מציאת עבודה חדשה / דרושים עובדים בתחומים הנ"ל - חפש במנוע חיפוש דרושים של מנוע החיפוש קליק גו, הקלד את אחד התחומים לתחילת חיפוש עבודה.

http://www.clickgo.co.il