לאס וגאס

לאס וגאס היא מהערים החשובות בעולם, מהערים המבוקשות בעולם, לאס וגאס כל כך אטרקטיבית כך שהמושג שעמום מוצא מהלקסיקון כאשר מתקרבים ללאס וגאס. חלק מהאוכלוסיה יכנו את לאס וגאס כעיר החטאים Sin city, חלק אחר מהאוכלוסיה יכנה את העיר, מגרש המשחקים של אמריקה, או מרכז הבידור של העולם, The World Entertainment Center of The world, האמת שכל הכינויים נכונים, בלאס וגאס תוכלו להגשים פנטזיות, להרוויח הרבה כסף, לאכול כמה שתרצו, לשתות כמה שתרצו, לשהות במלונות 5 כוכבים במחירים הוגנים, לצאת להרפתקאה בערב בלי לדעת איך תסתיים, לפגוש אנשים מכל העולם, ברמנים הכי טובים, אטרקציות הכי פרועות, מזרקות ענק, אפשר להמשיך עוד ועוד, לאס וגאס היא לונה פארק למבוגרים, צבעונית ומזמינה. כל זאת נכון אך כדאי לעשות את כל פעילויות אלה בתבונה, אתם לא רוצים לאבד את המכנסיים.

לאס וגאס החלה את דרכה כבר באמצע המאה ה 19, שני גורמים עיקרים שנתנו ללאס וגאס את אופייה, האחד, העובדים של שכר הובר דאם, אשר חלקם התגוררו בלאס וגאס והחלו להמר, השני באגסי סיגל, אשר טרם גם למעמד העיר, מאפיונר אשר ראה מה טמון בלאס וגאס וחזה את העתיד לבוא, זה ב 1931, ב 1941 כבר החל לבנות את המלון פלמינגו הידוע. כמובן שהיו עוד גורמים אחרים חשובים לא פחות שעיצבו את לאס וגאס, לדוגמא אלביס פרסלי אשר הופיע לראשונה בלאס וגאס ב 1956, מספר שנים מאוחר יותר כבש את לאס וגאס והיום אין אומרים אלביס בלי לאס וגאס או לאס וגאס בלי אלביס, Viva Las Vegas . אל לנו לשכוח את פרנק סינטרה אשר היה כבן בית בלאס וגאס, הימר, שתה,  אבל בסטייל, אחד מהמופעים החשובים אשר הועלו בלאס וגאס  The Rat Pack עם דין מרטין וסמי דייויס ג'וניור.

מלונות, ללא ספק רוב מה שקורה בלאס וגאס, אם זה אטרקציות, או הופעות, מסעדות ,ברים או מועדונים רוב הפעמים יתרחשו במלונות בלאס וגאס, אל המלונות בלאס וגאס מתייחסים לעיתים כערים, יש בהם הכל ובגדול לרבות בתי גידול של חיות, נמרים,אריות, כן כן במלונות, או אקווריומים עצומים עם כרישים או עם דולפינים, לעיתים אף תמצאו באחד מבתי המלון רכבת הרים ענקית אשר אף עוברת דרך המלון, מלון ניו יורק ני יורק למשל. כמות נכבדת ממלונות לאס וגאס והגדולים בעיקר נשענים על נושא מסוים כאשר המלון כולו מאופיין ע"י נושא זה, לדוגמא ניקח שוב את מלון ניו יורק ניו יורק, כמובן שהנושא הוא ניו יורק, המלון מעוצב מבחינה חיצונית כבנייני ניו יורק, בתוך המלון, הלובי מעוצב כמו רחובות ניו יורק עם מכסי ביוב, פיצות, פאבים ניו יורקיים. דוגמאות נוספות למלונות עם נושא הם מלון פריס, או מלון Ventian  אשר נושא את ונציה כנושא, תעלות מים במלון עם גונדולות, אופרה ברקע, נפלא. הנושאים של המלונות קלאסים  כפי ששמתם לב, הביצוע ,ההוצאה לפועל של  הרעיונות המאפיינות את הנושא הם יוצאי דופן.

חתונות, לאס וגאס היא בירת החתונות , יותר ממאה אלף חתונות מדי שנה, הזמן המבוקש ביותר לחתונות הוא היום האהבה, ה 14 לפברואר, ישנם הרבה מקומות וסגנונות שונים לחתונה בלאס וגאס, חתונה רומנטית על מגדל אייפל  אשר במלון פריס, או שמא על ספינת פירטים במלון Treasure Islands , כמובן שסגנון החתונה הכי פופולארי בלאס וגאס הוא בסגנון אלביס, כאשר אלביס הוא הכומר והעדים מחופשים לאלביס גם כן וברקע מתנגנת מוסיקה של אלביס. הרבה מאוד שחקנים וזמרים ידועים התחתנו בלאס וגאס, בין השאר אלביס פרסלי ופרנק סינטרה.

לסיכום לאס וגאס היא עיר חלומות מציאותית, עיר פנטזיות קיימת וחיה, גן שעשועים ענק, צבעוניות, שמחה, מלונות, אקשן. כמובן שהעיר מתאימה למשפחות גם כן, תהיו בטוחים שהילדים שלכם יהיו מאושרים כאשר יגיעו ללאס וגאס, לא יהיה להם משעמם לרגע, לונה פארקים, משחקי וידאו חיות ועוד..תהנו.

ראו עוד יעד נוסף מעניין ומרהיב ביופיו : הונג קונג ראו גם : מינכן
ראו גם : טיולי הליכה באירופה