קניית משרד חדש

בנייני משרדים חדשים מוקמים בתל אביב בכל שנה. בניגוד לעבד בו ניתן היה למצוא בנייני משרדים רק באזורים ספציפיים של תעשייה, היום כבר אפשר למצוא משרדים להשכרה בכל עיר. ההיצע הגדול מהווה יתרון משמעותי בעבור הלקוחות. תעריפי השכירות נמצאים במגמת ירידה וניתן למצוא מודעות להשכרה משרדים במחירים שווים לכל כיס. בעזרת סוכן נדל"ן מנוסה, מיקוח וקצת מוטיבציה, אפשר יהיה למצוא משרדים אשר עונים לכל הצרכים שלכם במחיר שווה לכל נפש.

מי מציע להשכרה משרדים?

על חוזה השכרת המשרדים חותמים מול בעלי המקום, חברת אחזקה אשר מנהלת את המקום, קבלן הבניין או מול מתווך נדל"ן. כאשר מדובר במתחם משרדים אשר נמצא בבעלות פרטית יהיה עליכם לפגוש את בעל המקום ולחתום על חוזה מולו או מול נציגים מטעמו. נציין כי קיימים מקרים בהם תשכירו את המקום משוכרים קיימים אשר מבקשים להעביר אליכם את חוזה השכירות שלהם.

ניהול בנייני משרדים על ידי חברות אחזקה מאוד נפוץ גם כן. נציגי החברה מנהלים את הבניין כולו, מתחזקים את המקום ומספקים מענה מלא לכל פנייה. השוכרים אינם נמצאים בקשר ישיר מול בעלי הבניין. נציין כי גם בהמשך, חברת האחזקה ממשיכה לספק שירותי תיקונים, תחזוקה וניקיון לבניין ולמרחב המשותף.

היכן ניתן למצוא מידע על משרדים להשכרה?

א.       משרדי תיווך אשר עוסקים בתחום מציעים להשכרה משרדים בכל רחבי הארץ. כאשר לכל משרד גם התמחות באזור פעילות ספציפי. אם אתם מחפשים משרד להשכרה באזור המרכז, כדאי יהיה לפנות למשרד תיווך מקומי.

ב.       מודעות בדבר משרדים העומדים להשכרה או מכירה ניתן למצוא גם בדפי האינטרנט. ישנם אתרים אשר עוסקים בנדל"ן ומרכזים את המודעות הללו.

ג.        אם מדובר בבניין משרדים חדש אשר נמצא כעת בשלבים של בנייה תוכלו לפנות ישירות אל משרד המכירות של הקבלן.

ד.       פעילות ברשת החברתית תוכל גם כן להניב תוצאות.

ה.      משרדים להשכרה תמצאו גם בעזרת המלצות של חברים. פרסמו בין כל העמיתים למקצוע כי אתם מחפשים אחר משרדים חדשים ובקשו אותם להעביר אליכם המלצות ומידע עדכני מתאים.


מוגש מטעם אתר שוק עסקים, עסקים למכירה, משרדים למכירה והזדמנויות עסקיות.