משרדים למכירה בתל אביב

משרדים למכירה בתל אביב - למרות המחאה החברתית שפקדה את הארץ ואת תל אביב בפרט במהלך שנת 2011 לא ניכרת ירידה משמעותית בעלויות של משרדים למכירה בתל אביב, משום מה המחאה החברתית כיוונה יותר לצד החברתי, לשכירים ולמעמד הנמוך, אלה שגם המעמד הבינוני והעצמאיים מצויים במצוקה הולכת וגדלה, מחד המיסוי בישראל מהגבוהים בעולם ומאידך ההוצעות התפעוליות כגון הוצעה על משרד מהגבוהות בעולם המערבי, כך שפועל משרדים למכירה בתל אביב מאמרים מחירים, אנו פועלים מול מספר גופים להביא לכם מידע עדכני על מחירים של משרדים למכירה בתל אביב, עמוד אינטרנט של של קליק גו אינטרנט יכלול מידע על משרדים להשכרה בתל אביב ועל נתוני המחירים בשוק ע"י מספר משרדי תיווך ראשיים בתל אביב עימם אנו עומדים בקשר.

נדל"ן בעיר תל אביב זוכה לביקוש רב. בכדי לשכור משרדים בתל אביב יש להתעדכן בכל יום מספר פעמים באופציות הקיימות ולקבל החלטות מהירות. אלו אשר מרשים לעצמם לחשוב פעמיים מגלים כי בעל עסק אחר כבר שכר את המשרדים. ממש כמו דירות בתל אביב, גם משרדים באזורים מבוקשים יש למהר להשכיר.

השכרת משרדים בת"א מתאפשרת בצורה הטובה ביותר תוך פנייה למשרדי התיווך המתאימים. סוכני התיווך מרכזים מבחר  אפשרויות בחירה מתוכן תוכלו לבחור משרדים מתאימים. בכל סיור אל אזורי המשרדים אפשר יהיה לבחון כמה אתרים ולחסוך בזמן. אפשרות נוספת היא השכרת משרדים תוך פנייה ישירה אל בעל המתחם או החברה אשר מנהלת את הבניין. האופציה הזו אינה כוללת תשלום עמלת תיווך, אך היא גוזלת הרבה יותר זמן עבודה.

מתי כדאי להתחיל בחיפוש אחר משרדים חדשים?

משרדים בתל אביב מושכרים בכל חודשי השנה. בניגוד למעברי דירות אשר מתרכזים בעיקר בחודשי הקיץ, משרדים פנויים ניתן למצוא בכל חודשי השנה. כאשר ישנה אפשרות לשכור משרדים חדשים לחלוטין ישירות מהקבלן, אן משרדים אשר יפונו בקרוב. סיבת פינוי המשרד על ידי הדיירים הקודמים נובעת לרוב מהעדפות אישיות שלהם או סגירת העסק. אין כל צורך לדאוג או לחקור לעומק את סיבת העזיבה.

השכרת משרדים בתל אביב לטווח הארוך

במטרה ליהנות מאותו ביטחון ושקט נפשי, כדאי יהיה לחפש אחר חוזי שכירות לטווח הארוך. אפשרות נוספת היא חוזים בעלי אופציה להארכה. נדגיש כי גם בעלי המתחם יעדיפו שוכרים אשר מעוניינים במקום לטווח הארוך. החלפת הדיירים והתשלומים לסוכנות התיווך גורעים מהרווחים שלהם. אם יש להם אופציה להשכיר את המקום בחוזה ארוך טווח, הם יגלו גמישות במחיר ובתנאי ההסכם.

חשוב להדגיש כי חוזה השכרת משרדים הוא אינו חוזה השכרת דירה סטנדרטי. להשכרת המשרד מתלוות חובות וזכויות. יש לבחון היטב האם דמי השכירות כוללים גם שירותי תחזוקה וניקיון בבניין. ישנם מקרים בהם השירותים כלולים במחיר אל מול אחרים בהם תתבקשו לשלם בכל חודש בעבור שירותי התחזוקה והאבטחה הניתנים בבניין. מדובר בהוצאה כספית קבועה, כדאי לבחון את הדברים טרם החתימה.

משרדים למכירה / משקיעים

ענף הנדל"ן הוא התחום הפופולרי ביותר להשקעות בישראל. משקיעים אשר מחפשים לעצמם ענף השקעות מניב ויציב בוחרים בנדל"ן. לצד המשקיעים הישראלים, פועלים גם אנשי עסקים בכל רחבי העולם לאיתור משרדים למכירה, דירות או בתים. שוק הנדל"ן בישראל מתאפיין במחירים גבוהים אשר צפויים רק לעלות עוד ועוד. בעבור המשקיעים מדובר בהזדמנות נהדרת ליהנות מתשואות טובות תוך דרגת סיכון נמוכה.

נציין כי נדל"ן מסחרי נמכר בכל רחבי הארץ בטווחי מחירים משתנים. שטחי מסחר או משרדים באזור המרכז מושכרים או נמכרים במחירים מאוד גבוהים. כאשר ישנו פוטנציאל לדמי שכירות גבוהים, מחיר הנכס יקבע בהתאם. במטרה לבחון היטב את פוטנציאל הרווח ולאפיין את הנכס לקראת ההשקעה, מעורבות של סוכן נדל"ן מומלצת. אלו אשר רוכשים לראשונה נכס להשקעה, זקוקים אף יותר לייעוץ והכוונה מקצועית. חבל יהיה לפספס הזדמנויות או לשלם יותר בעקבות טעויות של חוסר ידיעה.

היכן כדאי לרכוש משרדים?

משרדים למכירה נרכשים מתוך מטרה לעשות בהם שימוש אישי או מתוך מטרה להשכיר אותם לאחרים. אם יש בכוונתכם להשכיר בעתיד את המשרדים או למכור אותם במחיר גבוה יותר, כדאי לבדוק היטב את השוק. רגע לפני השלמת העסקה כדאי לבחון את הסביבה, לברר באלו תעריפים מושכרים משרדים בסביבה והאם ישנו היצע גדול מול ביקוש נמוך. ההשקעה לא תניב רווחים אם לא תצליחו להשכיר את המשרדים באופן קבוע. התעסקות קבועות עם המתחם במטרה לאתר שוכרים אינה כדאית מבחינה כלכלית.

בהתאם לכך, פועלים רוב המשקיעים לרכישת משרדים באזורים מרכזיים. מתחמי המשרדים החדשים בעיר תל אביב, הרצליה או פתח תקווה, יזכו לביקוש רב. בשנים האחרונות, ישנה תנופת פיתוח גם באזורי התעשייה של הערים חולון וראשון לציון.

טיפים שימושיים להשקעות נדל"ן

א.       פנייה אל סוכן נדל"ן ועורך דין נדל"ן מומלצת בחום.

ב.       צאו לסיור באזור, אין לרכוש נכסי נדל"ן בישראל מבלי לבחון אותם בשטח. ישראל היא מדינה קטנה, אין כל סיבה לרכוש חתול בשק.

ג.        בדקו היטב את רישום הקרקע במנהל המקרקעין יחד עם תכנית הפיתוח של האזור כולו. אי ידיעה לא תמנע בעתיד את החרמת הקרקע או הנכס.

 


 

מוגש מטעם אתר שוק עסקים, עסקים למכירה, משרדים למכירה והזדמנויות עסקיות.