משרד תיווך, בורסה רמת גן

אלו אשר מחפשים לשכור משרדים בבורסה עושים זאת מתוך היכרות עם כל היתרונות אשר מביא עמו המתחם. משרדים באזור הבורסה מתאימים לכל סוגי העסקים, עמותות, מרכזי פעילות ציבורית ופוליטיקאים. המיקום מרכזי, נגיש ועשיר בכל הדרוש לתפעול שוטף של המשרד. בקרבת מקום ניתן יהיה למצוא מבחר מסעדות, שירותי תחבורה, בעלי עסקים שכנים ומבחר גדול של משרדים פנויים להשכרה או מכירה.

משרדים למכירה בבורסה – עסקים למכירה בתחום התיווך משרדים.

א.       מיקום נגיש מבחינת תחבורה מכל רחבי הארץ. אזור הבורסה ברמת גן סמוך לתחנת רכבת מרכז בתל אביב. כמו כן, עשרות קווי אוטובוסים מכל רחבי האזור מגיעים אל המקום בתדירות גבוהה.

ב.       בתי העסק הסובבים את מתחם הבורסה מונים בנקים, סניף דואר, מרכולים, חנויות למכירת ציוד משרדי, מסעדות, בתי קפה, שתייה קרה, תחנות דלק, דיו למדפסות, שירותי צילום ועוד.

ג.        האזור נהנה מתדמית חיובית, מתחם הבורסה הוא מרכז היהלומנים של ישראל.

ד.       מתחם הבורסה כולל בנייני משרדים חדישים ומפוארים, לצד בניינים ישנים יותר בהם דמי השכירות נמוכים.

אפשרויות פיתוח באזור הבורסה

שכירת משרדים בבורסה מאפשרת לכם לפעול באחד ממרכזי המסחר והעסקים הגדולים והמרכזיים באזור. כל ארוחת צהריים היא אפשרות להרחיב את הקשרים העסקיים ולמצוא שותפים חדשים לפעילות או לקוחות פוטנציאלים. בעלי העסקים אשר פועלים במקום נמצאים בתנופת צמיחה מתמדת. 

משרדים נגישים לעובדים ולקוחות

אין כל ספק כי מתחמי משרדים ועסקים ברמת גן נגישים ללקוחות ועובדים המגיעים כמעט מכל אזור בארץ. הקרבה לתחנת הרכבת מאפשרת גם העסקת עובדים אשר מתגוררים בחיפה או בירושלים. ישנם מקרים בהם עובדים מגיעים באופן קבוע את אזור הבורסה גם מנהריה או באר שבע. העוסקים בגיוס עובדים מספרים על הקלות בה ניתן יהיה למצוא עובדים המגלים נכונות לעבוד באזור הבורסה. גם אלו אשר אינם מחזיקים ברכבים פרטיים יוכלו להגיע אל האזור ללא כל קושי.

ייעוץ מקצועי לקראת השכרת משרדים באזור המרכז תומך בבחירה באזור הומה, נגיש ובעל מוניטין חיובי כמו הבורסה של רמת גן. המחפשים אחר השקעות נדל"ן בתל אביב מביטים בעניין גם אל אזור הבורסה ובוחנים נכסים פוטנציאליים.

מוגש מטעם אתר שוק עסקים, עסקים למכירה, משרדים למכירה והזדמנויות עסקיות.