משרד תיווך

בעלי נכסים אשר בוחרים לפנות אל משרדי תיווך מצליחים לסגור עסקאות מכירה בתוך זמן קצר. תשלום עמלת התווך הופך כדאי כאשר אתם מצליחים למכור במהרה את הנכס במחיר גבוה ממחיר השוק. מכירת משרדים ושאר סוגי נכסי נדל"ן בישראל אינה פשוטה. התקופה הנוכחית מאופיינת בחוסר וודאות בשוק הנדל"ן. קשה לצפות מה יביאו עמן השנים הבאות. על כן, ישנה האטה קלה בכמות המכירות. אך נכסים איכותיים אשר מתומחרים נכון ומוצגים כראוי לקהל נמכרים במהרה.

מכירת משרדים בעזרת משרדי תיווך פוטרת אתכם מכל דאגה. צוות המשרד הוא שידאג לבצע את כל פעולות ההכנה לקראת פרסום המודעה, גיוס הלקוחות הפוטנציאליים, הצגת הנכס, ניהול משא ומתן ובתום התהליך, גם סגירת עסקה. בפועל, משרדי התיווך עובדים מאוד קשה בעבור עמלת התיווך אותה יקבלו עם סגירת העסקה.

איזה משרד תיווך משרדים מתאים למכירת משרדים?

ממש כמו בכל תחום אחר, גם בענף הנדל"ן ישנן תחומי התמחות נקודתיים. מכירת המשרדים מומלצת תוך שימוש באנשי המקצוע המנוסים בענף. המשרדים אשר עוסקים באופן קבוע בנדל"ן מסחרי ומשרדים, מחזיקים בקהל הלקוחות המתאים. הם מרכזים פניות של לקוחות פוטנציאליים אל מול כמות גדולה של משרדים העומדים למכירה או השכרה.

פרט לתחום ההתמחות, כדאי יהיה לבחור משרד תיווך אשר מציע לכם את השירות לו אתם זקוקים. מגיע לכם לקבל תמורה מלאה בעד כספכם הבאה לידי ביטוי בשירות אדיב. מכירת משרדים דורשת לא מעט בירוקרטיה וכישורי ניהול משא ומתן. יחסי אנוש טובים הם שמאפיינים את אנשי המקצוע המובילים בתחום. חפשו את אותם משרדי תיווך בהם תקבלו יחס אישי, תגובה מהירה ומענה מלא לכל פנייה. המשרדים אשר אינם טורחים להעניק לכל לקוח יחס אישי, ישרתו פחות טוב את המטרה שלכם.

גובה עמלת התיווך תהיה גם כן פרמטר משמעותי בבחירת משרד התיווך המתאים לכם. כאשר מדובר בעסקאות נדל"ן המערבות סכומי כסף גבוהים, עמלת התיווך תהיה גבוהה גם כן. השוואת מחירים בין מספר סוכנויות תיווך לגיטימית לחלוטין. רבים מבצעים את השוואת המחירים הזו או לחילופין בוחרים להעסיק מספר סוכנויות תיווך. 

תיווך משרדים למי הוא מתאים?

בין לקוחות משרדי תיווך דירות ומשרדים אפשר למצוא כאלו אשר מגלים שביעות רצון מלאה ומעריכים את השירות, מול אחרים אשר עושים כל מאמץ לא להסתייע במתווכי דירות. בשורה התחתונה, תיווך משרדים הוא מקצוע לכל דבר. הלקוחות אשר פונים אל המשרד מצליחים למצוא במהרה נכסים אשר עונים על צרכים שלהם, לבצע מעברים מהירים ואף ליהנות ממחירים אטרקטיביים.

ההצלחה של המתווך באה לידי ביטוי בחתימה על הסכם המכירה או ההשכרה. במטרה לאפשר לשני הצדדים להגיע לעמק השווה, מנהל המתווך משא ומתן ומחבר בין הצדדים רק כאשר ישנה התאמה. טרם הסיור במתחם המשרדים יקפיד המתווך להציג בפניכם תמונות ולוודא כי ישנה התאמה בין הציפיות הכספיות של שני הצדדים. אם התקציב שלכם נמוך, המתווך לא יציג לכם משרדים אשר אינם תואמים אותו.

תיווך משרדים לחברות גדולות

העברת משרדים ממקום למקום היא משימה מאוד מורכבת. כאשר מדובר במשרדים גדולים אשר מונים מאוד עובדים ועשרות חדרים, המשימה הופכת מורכבת פי כמה. שירותי תיווך משרדים יעניקו לכם את האפשרות לאתר במהרה אפשרויות מתאימות ולתאם את הסיורים במקום. ללא מעורבות של משרד תיווך, קשה יהיה לקבל את כל הפרטים מבעלי המקום ולמנוע בזבוז של זמן. חשיבה כלכלית נכונה מעודדת פנייה אל משרדי תיווך. אם זמנכם יקר לכם, פנו אל אנשי המקצוע המובילים בענף.

רגע לפני ביצוע המעבר למתחם המשרדים החדש, יש לבחון את התאמת המקום לצרכי העובדים ואופי העבודה. העברת מקום העבודה משמעותית בעבור העובדים, ייתכן כי חלקם לא יקבל את הבשורה בזרועות פתוחות. בכדי למנוע או לצמצם ככל הניתן נטישה של עובדים, כדאי יהיה לבחון מראש את דרכי התחבורה אל המשרדים החדשים ולהציע לעובדים פתרונות מתאימים.

אלו לקוחות מגיעים אל משרד התיווך?

קהל היעד אשר עושה שימוש בשירותי התיווך מורכב מבעלי עסקים קטנים אשר מחפשים אחר מתחמי מסחר קטנים וזולים, עסקים בינוניים, עמותות או מוסדות ציבוריים וחברות גדולות הזקוקות למתחמים גדולים. צוות המתווכים עושה מאמץ להעניק לכלל הלקוחות את מבוקשם ולאתר בעבורם משרדים מתאימים, יעילים ונכונים מבחינה תקציבית בתוך זמן קצר. 

ראו גם משרדי תיוון המוצעים למכירה בעמוד נותן החסות שלנו לעמוד זה.

מוגש מטעם אתר שוק עסקים, עסקים למכירה, משרדים למכירה והזדמנויות עסקיות.