השכרת רכב בחול rent car abroad

עמוד זה של קליק גו תיירות נועד לעזור לכם לבצע השכרת רכב בחו"ל בצורה הבטוחה ביותר ועם מקסימום מידע כולל מידע שלעתים אינו גלוי ומצוי רק לאחר שלבי האישור של ביצוע השכרת רכב בחו"ל באינטרנט, לעתים רבות אנו מקבלים מגולשים פניות, שאלות ותהיות לגבי סוגיות הקשורות להשכרת רכב בחו"ל כמו מה הוא ביטוח השתתפות עצמית, מה הוא באמת כולל, מה הם האגרות הבלתי כתובות הנדרשות להיות משולמות בפרד מעלות השכרת הרב בחו"ל ועוד, את כ להאינפורמציה בנושא זה תמצאו בעמוד זה של קליק גו תיירות ובנוסף מנוע לחיפוש והזמנה מומלץ ובטוח להשכרת רכב בכל העולם במחיר מצויין מחברות השכרה הגדולות והטובות בעולם.


השכרת רכב בחו"ל מתכננים את הטיול שלכם לחו"ל?

זה הזמן לבדוק את האפשרות של השכרת רכב. כאשר אתם מגיעים ליעד חדש בעולם הדבר הראשון שעליכם להתייחס אליו הוא כיצד לנוע ממקום למקום. בערים רבות ישנם מערכי תחבורה ציבורית מצוינים, אך אלו אינם עונים על כל הצרכים של המטיילים השונים. מעבר לכך, במידה ואתם מתכוונים להגיע לאזורים כפריים ונידחים - בהם התחבורה הציבורית מעטה או כלל לא קיימת - השכרת רכב עלולה להוות פתרון הכרחי ויעיל.

מומלץ לבחון מראש מהם הרצונות והעדפות שלכם על מנת לדייק ככל הניתן את הרכישה הכדאית עבורכם. תוכלו לבחור ממגוון חברות השכרה שמציעות סוגי רכבים רבים בתנאים ותעריפים משתנים. כך שתבטיחו לעצמכם את הנוחות וההנאה האולטימטיביים שבמכונית פרטית, גם בזמן שהותכם בחו"ל. מדריך זה נועד לספק תשובות בנוגע לכל מה שחשוב לדעת על השכרת רכב בחו"ל, שתהיה לכם נסיעה טובה: כדאיות ההזמנה באינטרנט בעולם הסופר מודרני של ימנו השכרת רכב בחו"ל היא דבר קל ופשוט לביצוע.

בעבר היה עליכם להגיע קודם אל מדינת היעד, לחפש אחר דוכני החברות בנמלי התעופה ולקוות שיהיו רכבים זמינים שיתאימו לרצון שלכם ושישארו בגבולות התקציב שלכם. אך הזמנים האלו עברו וכעת ניתן לבצע הזמנה מהירה ובטוחה דרך האינטרנט, ויש לכך יתרונות רבים. הזמנה אינטרנטית תאפשר לכם לתכנן מראש את הטיול שלכם ביתר נוחות; אתם יכולים לבחור את סוג הרכב בו אתם מעוניינים, לסקור את המחירים והדילים ולדעת שאתם עושים עסקה משתלמת, ויותר מהכל להיות רגועים מהידיעה שמכונית מחכה במיוחד בשבילכם.

כבר מרגע ירידתכם מהמטוס תפנו אל נציגי השירות והם יובילו אותם אל הרכב שממתין לתחילת המסע שלכם. זאת ועוד, ככל שתקדימו להזמין מראש כך תגדל האפשרות שתוכלו למצוא תעריפים טובים יותר, אך גם הזמנה ברגע האחרון מומלץ לערוך דרך האינטרנט, כאשר כל הכלים בידיים שלכם. נהיגה בחו"ל בטרם נסיעה במדינה אחרת עליכם ללמוד את חוקי התעבורה המיוחדים לה, ולהכיר את ההתנהלות הכללית של הנהגים בה. אתם צריכים להיות בטוחים שאתם מבינים את הכללים המקומיים, ויודעים כיצד לציית להם. לא משנה מהו היעד שלכם, תמיד הקפידו על הכללים וחגרו חגורות בטיחות. בדקו מהם תנאי הכביש והשטח אליהם אתם צפויים להגיע, ותוודאו שהם תואמים ליכולות הטכניים של הרכב שהשכרתם ולניסיון של הנהג.

לפני שאתם יוצאים לנסיעה ארוכה מומלץ לבדוק איזה כבישים גובים דמי אגרה והיכן ממוקמות תחנות דלק פעילות. בנסיעה בתוך ערים חשוב להבין מהם נוהלי החנייה ולרכוש מראש תווי חנייה או אישורים מיוחדים. בנוסף, זכרו שבמדינות שבהן הנהיגה מתבצעת בצד הימין דרושה מיומנות שונה מזו המקובלת בארץ, ועליכם להתכונן לכך. הקפידו לבדוק מראש למי ניתנת זכות קדימה בכיכרות, היכן אפשר לפנות ימינה באור אדום ומהי המהירות המותרת בכל אחת מן הדרכים השונות. בנוסף, קחו בחשבון שמעבר לתמרורים וסימני הדרך הבינלאומיים, ישנן גם תמרורים ייחודיים לאזורים שונים בעולם (למשל, אצלנו בנגב ישנו תמרור המתריע בפני גמלים ובאוסטרליה בפני הקנגורו). מידע מהימן ומעודכן אודות החוקים התעבורתיים של כל מדינה ניתן להשיג בשגרירויות השונות, ומומלץ להתייעץ גם עם חברות ההשכרה עצמן.

תנאים ותקנות במרבית חברות ההשכרה הגדולות בעולם ישנן תקנות דומות, אך לכל אחת מהן ישנם גם דגשים כאלו ואחרים שמוטב להתעדכן לגביהם. על מנת ליהנות מהיתרונות שבהשכרת רכב, עליכם להכיר את התנאים שיאפשרו לכם לעשות זאת:

1. מסמכים נדרשים: על הנהג לשאת עמו בכל עת שני רישיונות נהיגה; רישיון נהיגה ישראלי ורישיון נהיגה בינלאומי. על שניהם להיות בתוקף ולהכיל פרטים זהים לזהות האדם הנוהג ברכב. זאת ועוד, במעמד ההשכרה עליכם להצטייד גם בכרטיס אשראי בינלאומי תקף עם שמו של מבצע הרכישה, שישמש כפיקדון. בנוסף, עליכם להצטייד בשובר ההשכרה שלכם, אותו תקבלו מהחברה ממנה השכרתם את הרכב ויהיה עליכם להציגו במידה ותדרשו לכך. שובר ההשכרה מהווה אישור תשלום עבור ההזמנה וכולל פרטים אודותיה, כמו לדוגמה נסיעה בלתי מוגבלת של קילומטראז'ים, אפשרות לנהגים נוספים, כיסוי גנבות ותאונות וכו'.

2. גיל הנהג: במרבית חברות ההשכרה בחו"ל גיל המינימום האפשרי עבור שוכר רכב הוא 21. לעתים תכופות הרף עולה לגיל 25, ובכל מקרה חובה על הנהג להיות בעל וותק של לפחות שנה אחת. במקרים רבים המחיר על ביטוח של נהג צעיר הוא גבוה יותר.

3. ביטוח: נושא הביטוחים של רכבים שכורים הוא עניין מהותי שיש לתת עליו את הדעת. כל עסקת השכרה כוללת ביטוח בסיסי, שאליו עלולים להתלוות סוגי ביטוחים נוספים. חשוב לקרוא היטב את פרטי הביטוח ולהכיר אותם על מנת למנוע הפתעות לא נעימות בהמשך. מוטב לדעת שמרבית הביטוחים אינם כוללים פגיעות בזגוגיות, צמיגים ומרכב הרכב התחתון. בנוסף, נהיגה ברשלנות, בשכרות או תחת השפעת סמים נחשבת ככשל אחריות של הנהג, ובהתאם לכך הביטוחים לרוב אינם מכסים פגיעות או תאונות שמתרחשות במצבים אלו.

4. תדלוק: אחד מהכללים הידועים של השכרת רכב נוגע לתדלוק והוא פשוט: אתם מקבלים מיכל מלא ועליכם להחזיר מיכל מלא. אך כמו כל דבר גם כאן יש יוצאים מן הכלל, יש באפשרותכם להשיב את הרכב עם מיכל ריק או ריק למחצה ולהיות מחויבים על כך לפי התעריף של חברת ההשכרה. שימו לב שאופציה זו עלולה להיות יקרה בהרבה, מכוון שיגבו מכם תשלום נוסף על דמי טיפול. מוטב לשמור אתכם את הקבלות על מילוי דלק על מנת שתוכלו להציג אותם במקרה הצורך. בנוסף, חשוב לבדוק מהו סוג הדלק המתאים לרכב שהשכרתם על מנת להימנע משימוש בדלקים לא נכונים ומגרימת נזקים לרכב.

5. נסיעה בכיוון-אחד: במידה ואתם מתכננים לעבור עם הרכב למדינה אחרת, או לחלופין לנסוע לאזור מרוחק, תוכלו להחזיר את המכונית בסניף אחר של חברת ההשכרה. האופציה הזו כרוכה בתשלום נוסף ומאוד חשוב לוודא מראש את התנאים של החברה עבור כל אחד מהיעדים. ביטוח ביטול השתתפות עצמית אחד מסוגי הביטוחים הנוספים שניתן לרכוש מבוא מועד הוא ביטוח המכונה "ביטול השתתפות עצמית". משמעותו של ביטוח זה היא שבמידה שאתם נדרשים לשלם סכום של השתתפות עצמית בכיסוי נזקים לרכב על ידי חברת ההשכרה בחו"ל, הוא יוחזר לכם בחזרה בארץ. רכישה של ביטוח זה נעשית עם השכרת הרכב, לרוב הישר מחברת ההשכרה אך ניתן גם מול חברת ביטוח חיצונית. תעריפי הביטוח משתנים בהתאם לחברות השונות ולגילו של הנהג, המחיר נע לרוב בין 5 ל- 15 יורו ליום השכרה. זה אמנם מיקר במידה לא מעטה את החשבון הסופי שלכם, אך יכול לחסוך לכם המון כסף במידה והרכב ניזוק. על מנת לקבל את ההחזרים ממחלקת הביטוח יהיה עליכם להגיש מסמכים לפי דרישתם, להמתין לבדיקתם ואישורם ולקבל את הכסף בחזרה. טיפים שחשוב לדעת * ברוב חברות ההשכרה המונח "יום השכרה" מתייחס למשך זמן של 24 שעות (או פחות), ממועד קבלת הרכב ועד השבתו. * בטרם תעלו לראשונה על הרכב, עברו יחד עם נציג החברה על כל הפגעים (ולו הקלים ביותר) שאתם רואים במכונית, מבפנים ומבחוץ. וודאו שהוא רושם זאת בטופס רשמי, על מנת להימנע מבירורים עתידיים. * חשוב לבדוק שנמצאת ברכב ערכה למצבי חירום, בהתאם לחוקי המדינה. על פי רוב בכל מכונית צריך להיות משולש-אזהרה, ז'קט זוהר ולעיתים גם ערכת עזרה ראשונה. מלבד היותם נחוצים למקרים של תקלות או פגיעות, הם גם יכולים להוות עילה מספקת לקבלת קנס במידה ומשטרת התנועה תמצא אותם נעדרים. * לפני הזמנת הרכב בדקו מהם הצרכים שלכם, בדקו לכמה מקום אתם זקוקים (מספר נפשות + מזוודות וציוד). השתדלו שלא להפריז או להמעיט בהערכות שלכם, נסו לחשוב איזה מכונית הייתה מספקת אתכם בנסיעה ארוכה בארץ ובחרו בהתאם. * גודל הרכב משפיע כמובן גם על סוג הנסיעה שאתם מתכננים, נסיעה בעיר נוחה יותר ברכב קטן וחסכוני שמאפשר לחנות בקלות ולנוע באלגנטיות. לעומת זאת, נסיעה בשטח או באוטוסטרדות דורשת רכבים גדולים יותר המיועדים לגמוע מרחקים ו/או להתגבר על מכשולים בדרך. דרך צלחה, זקוקים להשכרת רכב ביעד שאינו מופיע ברשימה זו, השאירו לנו את היעד בו אתם מחפשים להשכיר רכב בכל העולם ואנו נשלח לכם קישור ישיר להשכרת רכב בכל יעדי העולם ללא עמלות הזמנה :ההזמנה באתר אליו מפנים הקישורים בטוחה לחלוטין, מדובר באתר המרכז בתוכו הצעות מחיר של כל חברות ההשכרה הגדולות בעולם וגם את החברות המקומיות בכל יעד ויעד אליו אתם טסים, את ביצוע ההזמנה תבצעו דרך הקישור, את את הרכב בפועל תקבלו מאחת מחברות ההשכרה הידועות לכם והבינלאומיות או המקומיות המומלצות באתונה מדינה.

סקירה על חברות השכרת רכב בחו"ל :

מהגדולות והידועות בעולם בתחום השכרת רכב בחו"ל, לבאדג'ט מאות סניפים ברחבי העולם וצי רכבים מהגדולים ביותר של חברות השכרת הרכב, החבררה גם מספקת שרות מצויין במקרה של תקלה ברכב או במקרה מצוקה, סניפים גדולים מאד של באדג'ט ניתן למצוא בכל רחבי העולם, כאשר ההתמחות הראשית שלהם היא אירופה, להשכרת רכב בחול דרך באדג'ט עיברו ל rentingcar.co.il קישור בראש עמוד זה.

יורופקאר כבר אינה חברה אירופאית בלבד, לחברה מאות סניפים בכל רחבי העולם וגם היא כמו הקודמת נחשבת לאחת החברות הטובות והבטוחות בעולם להשכרת רכב בחו"ל, לעתים המחירים ביורופקאר נראים מעט יקרים יותר מהמתחרים, אך צי הרכבים שלה נחשב לחדש ביותר בעולם, כך הסיכוי שתקבלו את הרכב הטוב ביותר בקטגוריה שהוזמנה גבוה, בכל מקרה מי שיבצע השכרת רכב בחול דרך יורופקאר, יכול להיות רגוע וזו אחת המטרות של השכרת רכב בחול באינטרנט, לאתר יורופקאר העולמי ראו מיקום עיברו ל rentingcar.co.il קישור בראש עמוד זה.

פוקס חברה שכוחה כולה וכולה בשנים האחרונות בתחום השכרת רכב בחול, לרוב מציעה אפשרויות זולות למדי למספר יעדים מרכזיים בעולם בהם היא מתמחה, החברה נחשבת לאמינה וסניפים שלהם צצים משי שנה ביעדים חדשים ברחבי הגלובוס, אתר האינטרנט נחשב נח לביצוע הזמנות של רכב באינטרנט, עיברו ל rentingcar.co.il קישור בראש עמוד זה.

אתר נוסף המציע אפשרות של השכרת רכב בחו"ל וגם הוא כמו האתר הקודם למעשה רק משמש מנוע חיפוש המבצע הצלבה של מחירים מול חברות השכרת הרכב הראשיות בחו"ל ומציג את המחיר המיוחד שלו, בדרך כלל פערי המחירים במחירים של השכרת רכב בחול דרך אתר זה או אחר הם במסגרת סוגים שונים של שיתופי פעולה שיש לחברות ההשכרה עם אתרי הספקים, וכאשר יש תחרות בריאה של הרבה מתחרים המחירים יורדים ואתם, הלקוחות מרוויחים, ראו קישור בעמוד הקישורים

גם אוויס הינה אחת מחברות השכרת הרכב בחול הגדולות והידועות בכל העולם, ושרות האינטרנט שלהם מציע הזמנה מאובטחת במגוון גדול מאד של יעדים בכל העולם, אם כי בדרך כלל המחירים שלהם יוקרים במידה מסויימת מחברות השכרת רכב בחו"ל אחרות, מדוע?, אנו לא יודעים, מה שכן באוויס יש סיכוי טוב למצוא השכרת רכבי יוקרה או רכבים גדולים יותר שחלק מאתרי ההשכרה האחרים אינם מציעים אופצייה זו להשכרת רכב בחול עם אוויס ראו קישור בעמוד הקישורים

עוד מידע על השכרת רכב בחול :

למעלה מ 500 חברות בעולם עוסקות בתחום של השכרת רכב בחול, ובינהן כ 30 אתרי אינטרנט מישראל ועוד 10 חברות השכרת רכב ידועות מכל העולם הפועלות בישראל, כמעט אין הצעת מחיר זהה להשכרת רכב בחול, כל חברה מספקת הצעת מחיר ייחודית הכוללת תנאים משתנים, עם או ללא ביטוח, הזמנה באינטרנט בהנחה, או הזמנה אצל נציג מכירות, ניתן לחסוך בהשכרת רכב בחול עד 30-40% ממחירי השוק בבדיקה יסודית וקפדנית של ההצעות הקיימות בתחום של השכרת רכב באינטרנט. עם זאת לא תמיד המחיר בתחום של השכרת רכב הוא החשוב ביותר, ישנן חברות המספקות בטחון גבוה להזמנה שלך, אחרות עשויות לשנות את דגם ההשכרה כאשר תגיע ליעד שלך, או עקב מחסור בסוג הרכב שהוזמן באינטרנט, חלק מהחברות אינן מקיימות מלאי רכבים להשכרה המתעדכן באופן שוטף באתר האינטרנט שלהם, כתוצאה מכך ייתכנו מצבים בהם ביצעת השכרת רכב בחול באינטרנט, אך החברה לא יכלה לספק לך את הרכב שהזמנת, נתון מתקיים לעתים קרובות עם ההזמנה בוצעה קרוב מאד למועד האיסוף של הרכב. עם זאת ישנן מספר חברות עם שם עולמי שאתר האינטרנט שלהם מתעדכן באופי תמידי על ידי מלאי הרכבים שהשכרו, כך תהיה בטוח ברכב שביצעת לגביו הזמנה, בדרך כלל חברות אלה ייצעת לקרות יותר מחברות השכרת רכב אחרות, אך גם אמינות הרבה יותר. עוד נתון ואולי החשוב ביותר הוא רמת תחזוקת הרכב, חברות קטנות או בלתי ידועות עשויית להיות כאלה שתחזוקת הרכב אצלהם אינה בראש סדרי העדיפויות מתוך אינטרס כלכלי, מי שהוא הנפגע העיקרי הוא אתה, הלקוח, חברת השכרת רכב שתשכיר לך רכב בעייתי עשוייה לגרום לך לבזבוז ואיבוד ימים וזמן מהנסיעה שלך, וגם אם תקבל מהם החזר כספי הרי שהנסיעה בוזבזה על תיקונים שלא לקחת בחשבון. עושה הרושם עם כן שמומלץ לבצע השכרת רכב בחול מהחברות הוותיקות והמנוסות בתחום, עדיף לשלם עוד כמה דולרים ביום ולדעת בראש שקט ש :

1. הרכב שביצעת אליו השכרה זמין במלאי ויעמוד לרשותך כאשר תגיע לתחנת האיסוף.
2. הרכב שביצעת אליו הזמנלה יהיה תקין, ללא נזקים.
3. לא תופתע מתוספות במחיר שלא נאמרו לך בתהליך השכרת הרכב בחול באינטרנט.

השכרת רכב באיטליה השכרת רכב באיטליה ביעדים : מילאנו, רומא, ונציה, ורונה, נאפולי, קאליארי, טורינו ועוד.
השכרת רכב ביוון השכרת רכב ביוון ביעדים : אתונה, סלוניקי, וולוס, פיראוס, פטראס, רודוס, כרתים, זקינטוס ועוד.
השכרת רכב ברומניה השכרת רכב ברומניה ביעדים : בוקרשט, פלויישט, ברשוב, קונסטנצה, יאש ועוד.
השכרת רכב באתונה השכרת רכב באתונה בתחנות : נמל התעופה, מרכז העיר, פיראוס.
השכרת רכב בפורטוגל השכרת רכב ביעדים : ליסבון, פורטו ועוד.
השכרת רכב בכרתים השכרת רכב בכרתים ביעדים : הרקליון, הרסוניסוס, אלונדה, חאניה, ריתמנון, אגיוס ניקולאוס.
השכרת רכב בלונדון השכרת רכב בלונדון ביעדים : מרכז העיר, היתרו, סטנסטד, לוטון ועוד.
השכרת רכב בסלוניקי נקודת השכרה מומלצת נמל התעופה של סלוניקי.
השכרת רכב בברצלונה :

מידע בעמוד זה : השכרת רכב בחול, השכרת רכב בחו"ל.
אתרי השכרת רכב בחול חדשים צצים כמו פטריות לאחר הגשם :

לא רק בישראל אלה בכל העולם, לאחרונה קמו מאות אתרי השכרת רכב בחול, כולם מספקים פחות או יותר את אותו השרות ומצויים בקשרים מול חברות השכרת הרכב הבינלאומיות, אך עדיין קיימים הפרשי מחירים בשל סיכומים כאלה ואחרים ורצוי מאד לבצע השוואת מחירים, ראו מלבנית חיפוש להשכרת רכב בחול שבמעמוד זה של קליק גו אינטרנט המקשרת לחברת car rent המתחייבים למחירים הנמוכים ביותר על השכרת רכב ברוב מדינות אירופה המערבית, כולל יוון, איטליה, הולנד, אנגליה, ספרד, צרפת, ארצות סקנדינביה, צ'כיה, וגם ארצות הברית ומדינות נוספות בעולם וכולל השכרת רכב בישראל.

תעריפים השכרת רכב בחול
התעריפים של השכרת רכב באירופה לרכב סטנדרטי נעים בין 30 יורו מחוץ לעונת התיירות ועד 50-70 יורו בעונת התיירות, מחירים אלה עשויים להשתנות מהיום למחר, עקב ביטולים, מבצעים וכיוצ"ב, אם לא הזמנתם רכב מראש ובסוכנויות השכרת הרכב אומרים שאין רכב, אתם בדרך כלל בבעיה, אלה אם כן תגידו שאתם מוכנים לשלם כל סכום בכדי לקבל רכב, אז האיטלקים יתחילו לחפש עבורכם כזה, לכן בכדי להמנע מאי נעימויות, מאד מומלץ להזמין רכב מראש, אצל אחד מסוכני הנסיעות או באתרי האינטרנט המאפשרים השכרת רכב באיטליה, על רכבים גדולים יותר או רכבים אוטומטים שאינם נחשבים לפופולרים בחברות להשכרת רכב באירופה צפו לשלם טווח של 15% אחוז יותר על כל רכב אוטומטי ו 15% תוספת על כל עליה קבוצת הרישוי של הרכב המוצע להשכרה, בדרך כלל גם במקרה זה הזמנה של רכב באינטרנט זולה יותר מהשכרת רכב בפועל כאשר תגיעו ליעד שלכם.

השכרת רכב בחו"ל
מספר חברות חברות השכרת רכב בחו"ל במציעות הנחות משמעותיות למבצעים השכרת רכב לקיץ 2011 בינהן יורופקאר וגם באדג'ט, ההנחות בדרך כלל ניתנות למי שמבצע את ההזמנה בתהליך אינטרנטי ולא למזמינים רכב בהגעה, יורופקאר מציעים ביעדים מסויימים ברחבי אירופה אפשרות להשכרת רכב עד 25% הנחה, מי שמתכנן בעיקר לצאת ליעדים כגון : אנגליה, גרמניה, יוון, איטליה, צרפת, דנמרק, פורטוגל יכול להשתמש בהנחות טובות מאד אלה, שימו לב שחלק מאתרי השכרת רכב בחו"ל עבור מתיחת פנים עיצובית בשנה שחלפה.

משך הזמן הדרוש להשכרת רכב בחו"ל :
רצוי לבצע השכרה של רכב בחו"ל לפחות 3 שבועות לפני מועד ההגעה שלכם ליעד וזאת בכדי שחברה תספיק לארגן, להזמין ולהביא את הרכב שביצעתם אליו הזמנה אל הסוכנות בו הרכב הוזמן, לעתים בהזמנה של טווח קצר יותר ובאם קיים עומס הזמנות, החברות עשויות שלא להצליח בתהליך זה ואז יוצא לכם רכב חלופי, שימו לב חלק מהרכבים החלופיים המוצעים ע"י חברות ההשכרה אמנם הם רכבים בקטגוריה טובה יותר מזו שביצעתם אליהם הזמנה [אתם תשלמו לפי הקטגוריה שהוזמנה] ובכך יש יתרון מסויים, מאחר וקיבלתם רכב טוב יותר במחיר זול יותר, אך אל תשכחו את נושא הדלק, רכבים מקטגוריות גבוהות יותר צורכים יותר דלק ועשויים ליקר את משך השהות שלכם, לכן רצוי לבצע הליך של השכרת רכב בחול מוקדם ככל שניתן באמצעות אתר האינטרנט של החברות, ראו קישורים ל 2 חברות ההשכרה המומלצות בעמוד זה למעלה.

upgrade
במקרים רבים, בעיקר באירופה ובעיקר במדינות כגון איטליה, יוון, בריטניה, ספרד וגם צרפת, ייתכן מצב בו ביצעתם השכרת רכב בחו"ל ובפועל דירוג הרכב שביצעתם הזמנה עבורו אינו מצוי במלאי, ע"פ החוק הפורמאלי שכל חברות השכרת רהרכב משתמשות בו, תקבלו רכב בדרוג גבוהה יותר באותו המחיר בדיוק של הרכב שביצעתם הזמנה שלו, נתון זה מתקיים סטטיסטית ב 33 % מהמקרים, הוא עדיין אינו 100 % אך 1 לכל שלולשה שביצעו השכרת רכב בחו"ל יהנו מרכב בדרוג גבוהה יותר באותה העלות של השכרב רכב בדרוג נמוך יותר בחול,, הכותב של שורות אלה בשנה האחרונה טס לחול כ 3 פעמים ובכל הפעמים שודרג הרכב שלו עקב חסרון מלאי של הרכב לו בוצעה ההזמנה, מבינתי אם כן מדובר ב 100 שדרוג בשנה האחרונה, אך מחקרים מראים שרק בשליש מהמקרים הרכב שביצתם לו הזמנה ישודרג באותה העלות.

לאן אתם נוסעים?
קבלו טיפים ואפשרות להזמנת מלון בהנחה במדינות הבאות :
איטליה - יוון  - ניו יורק