לחצו על הקישור לאתר מועדון הגוגו גירלס

חשפנות או חשפניות וחשפנים היא מקצוע שהעוסק בו, חשפנית או חשפן, מיקום העיסוק הוא מועדון חשפנות מסיר בהדרגה את בגדיו כדי לעורר תשוקה מינית על ידי הצגת הגוף הערום בתנועה. קיימים מופעי חשפנות של גברים, אך המופע הנפוץ הוא של נשים. הדגש בחשפנות הוא על פעולת ההתפשטות ביחד עם תנועות המרמזות על מין, ולא בעירום עצמו ויש שהמופע מסתיים בתום ההתפשטות. מופעי חשפנות מתקיימים במועדוני חשפנות, וכן באירועים פרטיים, כגון מסיבות רווקים. ההיסטוריה של החשפנות שורשיה של החשפנות מובילים ללוחות שומריים, שעליהם נכתב המיתוס על הנפילה של האלה אינאנה אל הגיהנום כדי להחזיר את אהובה דאמאוז. בכל אחד משבעת השערים, היא הסירה מעליה רעלה ותכשיט. הריקוד שלה המשיך להתקיים כריקוד המפורסם של שבעת הצעיפים של שלומית, שרקדה, על פי המסופר בברית החדשה, עבור הורדוס אנטיפס. שורשיה של החשפנות האמריקאית נעוצים בקרנבלים ובתיאטראות בורלסקה, שבהם הופיעו חשפניות ידועות. פעילות זו נהנתה משגשוג כאשר ארצות הברית יצאה מהשפל הגדול במהלך שנות החמישים. בסוף המאה ה-19 התפתחו בפריז מופעי "קאן קאן", בעיקר במועדון "מולן רוז'", שעל פי סטנדרטי אותם זמנים היו בגדר חשפנות. מופעים אלו כללו חשיפת רגליהן של הרקדניות, וכיום כוללים לרוב גם ריקוד בחזה חשוף, גם בישראל ובתל אביב כמובן קיימים מועדוני חשפנות, בין המועדונים השווים ביותר נוכל לציין את מועדון הגוגו גירלס בתל אביב, שווה ביקור למי שבעניין!

מי קהל היעד של מועודני חשפנות : למועדוני חשפנות בדרך כלל מגיעים רווקים בגילאים של 25 ומעלה, החוק אוסר על כניסת קטינים למועדוני חשפנות בשל הגישה והחשיפה הבעייתית שבנושא ומועודני החשפנות ובעלי המועדונים משתדלים מאד על הקפדה בנושא זה, מלבד לקוחות אלה מגיעים למועודני חשפנות גם תיירים מכל העולם, בחלק ממדינות העולם בילוי במועדון חשפנות הוא לגיטמי לחלוטין ויש גם זוגות או בעלים ונשיהם המגיעים לבילוי במועדון חשפנות בשל האווירה היחודית למועדונים אלה, אגם ברוב מועדוני החשפנות יש גם חשפנים ממין זכר, לא רק חשפניות.
 
חשפניות, שהן העובדות במועודני חשפנות, רובן נשים שבחרו בעיסוק זה מתוך בחירה, המשכורת שלהן טובה וגדולה, שעות העבודה מתאימות להן ומספקות להם בקרים פנויים ללמידה ומימון הוגן ללימודים, בעלי מועדוני חשפנות אכפתיים במיוחד מספקים לחשפניות תנאים נוספים ומיוחדים כגון ימי כיף, מסיבות בחגים ועוד.

מסיבות רווקים במועדוני חשפנות הפכו בשנים האחרונות לאטרקציה ומועודני החשפנות מספקים לבאי מסיבות הרווקים אווירה ואטרקציה של ממש, הנהנים העיקריים הם כמובן הרווקים שבחבורה, אך גם אלה שאינם יכולים להנות מהאווירה במקום, מהמוסיקה, מהאוכל והשתיה וכן גם מהנוף האנושי שכל מועדון מנסה להתהדר בחשפניות היפות מכולן, נשים את תרגישו שעושים עליכם תחרות, מועודני חשפנות גם מקיימים מסיבות רווקות ולצורך גך מגייסים את החשפנים השווים ביותר, והם שווים, אליפות העולם, ראו הוזהרתם!
 
מקווים שהשכלתם מעט בנושא מועדון חשפנות והבנתם שלא מדובר בסקס, מועדון חשפנות הוא מקום נעים, מרגש ואינטימי [ ללא סקס] שכוותנו ומטרתו לגרום לבאים אליו להנות מהאווירה מהנוף האנושי, חשפניות נועזות כל שיהיו והן בהחלט נועזות, לא מספקות שרותים אחרים מלבד חשפנות.

לפרסום או הוספת קישור של מועדון חשפנות מעמוד זה צרו קשר במייל : [email protected]
ראו גם את עמוד : מועדון חשפנות