ניווט מהיר   מקדם את אתרך עצמאית? קבל עזרה נוספת Bookmark and Shareקונספט - תפישה כוללת לסידור וארגון הבית והמשרד
 
טלפון: 054.772.3977 | 03.739.8075
דוא"ל: oritco1@netvision.net.il
כתובת: הסרן דב 3 רמת גן 52222
שעות פעילות:
אתר אינטרנט: http://www.clickgo.co.il/bcache/10275.html

 
עסקים למכירה                                    הזמנת מלון


ראו גם  : מטבחי יוקרה

 
קונספט - תפישה עיצובית כוללת לארגון הבית והמשרד מעצבים פתרונות פשוטים לסידור הבית קונספט מתמחים במתן פתרונות יצירתיים לסידור וארגון הבית. שיטת הסידור והארגון של קונספט מותאמת לך ולסגנון החיים שלך באופן אישי, ומאפשרת לך להפוך את חלל המגורים ליעיל, נעים ומרווח. כשסידור ועיצוב נפגשים הרעיון מאחורי קונספט הוא שבית מסודר הוא לא רק חלל אסתטי, אלא גם תורם לאורח חיים מאוזן ורגוע. השאיפה שלנו היא לעזור לך “לעשות מקום לחיים שלך”, בעזרת מגוון פתרונות בעלי קו עיצובי ייחודי, שיהפכו את ביתך למקום שיהיה קל לתחזוקה שוטפת, יחסוך לך זמן ואנרגיה וישפר את איכות חייך. קונספט עושה את תהליך הסידור פשוט וקל אנו נגיע לפגישת ייעוץ ראשונית, בה נעריך את גודלו של הפרויקט, ונגיש הצעת עבודה מפורטת. נציע לך מגוון פתרונות מותאמים אישית לארגון וסידור המרחב הביתי שלך. נעבוד איתך על דרכים להיפטר מהבלגן. עם סיום העבודה נדריך אותך כיצד לשמור על שיטת סידור פשוטה לתחזוק, שתאריך ימים. בקונספט אנו יודעים איך להפוך חוויה מתישה של ארגון וסידור לנעימה וקלה.

קונספט | ארגון | עיצוב הבית | סגנון חיים | מרחב | אור אוויר ואווירה | איכות חיים | פתרונות סידור מקוריים | לעשות מקום לחיים שלך | אסתטיקה,

לכרטיס העסק הבא
לכרטיס העסק הקודם
אם אתה הבעלים של כרטיס עסק זה במסלול החינם וברצונך לעדכן קישור לאתר האינטרנט שלך במקום הקישור הקיים
>>> לחץ כאן <<<

 
שיתופי פעולה

 

 בין לקוחותינו
 
 


אתרים שבנינו


שיתופי פעולה

אתרים מומלצים :

travel pedia
פיתחו עמוד משלכם באתר travelpedia תוכלו לפרסם בעמוד זה מאמר מקורי ולהוציא ממנו קישור או יותר מקישור אחד עבור אתר האינטרנט שלכם לצורך SEO או לכל צורך אחר, פרסומי או שיווקי, כתבות ומאמרים אלה המתפרסמות בתשלום של 370 ש"ח בלבד לשנה הם שלכם בלבד, אנו לא נמקם במאמרים אלה קישורים או עדכוני תוכן מלבד התוכן שלכם ותגובות שאתם עשויים לקבל למאמר או הכתבה שלכם שיפורסמו ע"י גולשים שקראו את המאמר שלכם [תגובות אלה הם ערך חשוב ומצויין לקידום ויצירת pr גבוה יותר]. שימו לב אתר זה מאפשר פרסום של כתבות, מאמרים או פרסומים אחרים בתחום של תיירות בלבד.


שוק עסקים : אתר מעולה וותיק לפרסום מודעות בנושא עסקים למכירה, למעשה האתר הידוע ביותר בתחום העסקים למכירה באינטרנט, פעיל כבר למעלה מ 8 שנים, יש לו מספר מתחרים על אותו תחום, אבל שוק עסקים הוא זה שהוכח כאתר האינטרנט שממנו נמכרו הכי הרבה עסקים, בעיקר בשל אמינתו הגבוהה והוותק של כאמור למעלה מ 8 שנים באינטרנט, עלות פרסום מודעת עסקים למכירה 199 ש"ח.

ארטיקל : מנוע חיפוש מאמרים המכיל כמה אלפי מאמרים במגוון גדול של תחומים, באתר זה ניתן לפרסם מאמרים ללא תשלום ובכל התחומים מלבד תחומים אסורים.

זמיר גרפולוגים : מכון ידוע בתחום הגרפולוגיה, מספק בעיקר שרותי מיון עובדים חברות ועסקים ושרותי גרפולוגיה משפטית.

מיקונוס : אחד מיעדי התיירות המובילים של יוון, חופי טורקיז מקסימים, מלונות מעולים, וגם טיסות ישירות בקיץ מישראל ראו גם קישור מאתר האי מיקונוס לאתר התיירות המוביל והגדול בישראל בנושא תיירות לאיי יוון, אתר איי יוון הישראלי.


no booking fee world wide hotels
with :
booking.com

 

 


 

 
 

 צור קשר | דף קידום אתרים במנועי חיפוש עמוד - הבית