ניווט מהיר   מקדם את אתרך עצמאית? קבל עזרה נוספת Bookmark and Shareאלה יהודאי - מסיבות וסדנאות
 
טלפון: 0528413141
דוא"ל: ellayr@walla.com
כתובת: יסמין 2 כפר סבא
שעות פעילות: לאורך היום לפי הצורך.
אתר אינטרנט: http://www.clickgo.co.il/bcache/10435.html

 
עסקים למכירה                                    הזמנת מלון


ראו גם  : מטבחי יוקרה

 
אלה יהודאי - מסיבות לבחירתכם: לילה לבן: טקס כניסה למעגל הנישואין / יום הולדת. מסיבה מיסטית המשלבת קלפים, מסרים ודמיון מודרך. כוכבים, מכשפות והילולות: ערב מקורי ומרגש שבו נקבל מסרים על עצמנו בדרכים מיוחדות, שיתנו לנו שפע של הכוונה וידע על דרך חיינו. נשתמש בקלפים מכושפים ונסתכל מה אומרים לנו הסימנים בכפות רגלינו. מסיכות מספרות: המסיכה שלנו- מה היא מראה לעולם? מה היא מסתירה? מעגל חוויתי ומעצים בצורה יוצאת דופן: פריסת קלפים תגלה את המסיכה שאנו עוטים על פנינו, ניצור בחומרים צבעוניים ומגוונים את המסיכה שלנו ונשתמש במגע חי, מעיר, מלטף ומרפא כדי לחזור אל הפנים המקוריים שלנו. חשמל זורם בכפות רגלייך: זהו מפגש אותנטי ומעיר שנוגע בזוגיות: קריאה בכפות הרגליים, טכניקות מגע וקלפים מיוחדים יספרו לנו על אופי הקשרים הזוגיים שלנו עם אנשים בחיינו. אבחון בכפות הרגליים מעביר מידע ישיר ומרתק על הדרך בה אני צועד את חיי. מעגל נשים: מעגל חד פעמי ויחודי המותאם למסיבות ולמפגשי חברות. ערב אישי, אינטימי ומיוחד שנוגע במהות הנשית האמיתית של כל אחת ואחת.

אלה יהודאי | יום הולדת | סדנאות | מיסטיקה | מעגל נשים | רפלקסולוגיה | ערבי חברה | מפגשי חברות | כפות רגליים | שיטת גרינברג,

לכרטיס העסק הבא
לכרטיס העסק הקודם
אם אתה הבעלים של כרטיס עסק זה במסלול החינם וברצונך לעדכן קישור לאתר האינטרנט שלך במקום הקישור הקיים
>>> לחץ כאן <<<

 
שיתופי פעולה

 

 בין לקוחותינו
 
 


אתרים שבנינו


שיתופי פעולה

אתרים מומלצים :

travel pedia
פיתחו עמוד משלכם באתר travelpedia תוכלו לפרסם בעמוד זה מאמר מקורי ולהוציא ממנו קישור או יותר מקישור אחד עבור אתר האינטרנט שלכם לצורך SEO או לכל צורך אחר, פרסומי או שיווקי, כתבות ומאמרים אלה המתפרסמות בתשלום של 370 ש"ח בלבד לשנה הם שלכם בלבד, אנו לא נמקם במאמרים אלה קישורים או עדכוני תוכן מלבד התוכן שלכם ותגובות שאתם עשויים לקבל למאמר או הכתבה שלכם שיפורסמו ע"י גולשים שקראו את המאמר שלכם [תגובות אלה הם ערך חשוב ומצויין לקידום ויצירת pr גבוה יותר]. שימו לב אתר זה מאפשר פרסום של כתבות, מאמרים או פרסומים אחרים בתחום של תיירות בלבד.


שוק עסקים : אתר מעולה וותיק לפרסום מודעות בנושא עסקים למכירה, למעשה האתר הידוע ביותר בתחום העסקים למכירה באינטרנט, פעיל כבר למעלה מ 8 שנים, יש לו מספר מתחרים על אותו תחום, אבל שוק עסקים הוא זה שהוכח כאתר האינטרנט שממנו נמכרו הכי הרבה עסקים, בעיקר בשל אמינתו הגבוהה והוותק של כאמור למעלה מ 8 שנים באינטרנט, עלות פרסום מודעת עסקים למכירה 199 ש"ח.

ארטיקל : מנוע חיפוש מאמרים המכיל כמה אלפי מאמרים במגוון גדול של תחומים, באתר זה ניתן לפרסם מאמרים ללא תשלום ובכל התחומים מלבד תחומים אסורים.

זמיר גרפולוגים : מכון ידוע בתחום הגרפולוגיה, מספק בעיקר שרותי מיון עובדים חברות ועסקים ושרותי גרפולוגיה משפטית.

מיקונוס : אחד מיעדי התיירות המובילים של יוון, חופי טורקיז מקסימים, מלונות מעולים, וגם טיסות ישירות בקיץ מישראל ראו גם קישור מאתר האי מיקונוס לאתר התיירות המוביל והגדול בישראל בנושא תיירות לאיי יוון, אתר איי יוון הישראלי.


no booking fee world wide hotels
with :
booking.com

 

 


 

 
 

 צור קשר | דף קידום אתרים במנועי חיפוש עמוד - הבית