ניווט מהיר   מקדם את אתרך עצמאית? קבל עזרה נוספת Bookmark and Shareאיציק שליחויות - שליחויות
 
טלפון: 0504590326
דוא"ל: Abodi59@walla.com
כתובת: הגלעד 7 חולון
שעות פעילות: 8 בבוקר ועד 8 בערב
אתר אינטרנט: http://www.clickgo.co.il/bcache/10436.html

 
עסקים למכירה                                    הזמנת מלון


ראו גם  : מטבחי יוקרה

 
איציק שליחויות - איסופים ופיזורים ללקוחות פרטיים בלבד!!! מ-8 בבוקר ועד 8 בערב!!! שליח מקצועי בן 33 בעל וותק של 11 שנים בענף השליחויות [המלצות רבות מחברות ידועות ומוכרות+תעודת יושר] מבצע ביעילות באמינות ובדיקנות כל סוגי השליחויות הפרטיות בלבד # הבאת המשלוח ליעדו בצורה המהירה והבטוחה ביותר # הובלות קלות צקים,דואר,כסף מזומן # קשר ישיר עם הלקוח ללא פקידות ואחראים למינהם והכי חשוב אינני עובד עם חברות גדולות ומשרדים כדי למנוע עיקובים וטירטורים מיותרים הכל מעכשיו לעכשיו תוך עידכון הלקוח בכל פרט מחירים נוחים לכל כיס!!! אתה עסוק ולא יכול לצאת מהעבודה?נתקעת בלי דלק?שכחת את המפתחות?יש מסמך חשוב שאתה חייב להעביר ולא יכול? שמור את הטלפון למקרה הצורך 050-4590326 שומר שבת

איציק שליחויות | משלוח | משרד שליחויות | | שליחויות | | | | | ,

לכרטיס העסק הבא
לכרטיס העסק הקודם
אם אתה הבעלים של כרטיס עסק זה במסלול החינם וברצונך לעדכן קישור לאתר האינטרנט שלך במקום הקישור הקיים
>>> לחץ כאן <<<

 
שיתופי פעולה

 

 בין לקוחותינו
 
 


אתרים שבנינו


שיתופי פעולה

אתרים מומלצים :

travel pedia
פיתחו עמוד משלכם באתר travelpedia תוכלו לפרסם בעמוד זה מאמר מקורי ולהוציא ממנו קישור או יותר מקישור אחד עבור אתר האינטרנט שלכם לצורך SEO או לכל צורך אחר, פרסומי או שיווקי, כתבות ומאמרים אלה המתפרסמות בתשלום של 370 ש"ח בלבד לשנה הם שלכם בלבד, אנו לא נמקם במאמרים אלה קישורים או עדכוני תוכן מלבד התוכן שלכם ותגובות שאתם עשויים לקבל למאמר או הכתבה שלכם שיפורסמו ע"י גולשים שקראו את המאמר שלכם [תגובות אלה הם ערך חשוב ומצויין לקידום ויצירת pr גבוה יותר]. שימו לב אתר זה מאפשר פרסום של כתבות, מאמרים או פרסומים אחרים בתחום של תיירות בלבד.


שוק עסקים : אתר מעולה וותיק לפרסום מודעות בנושא עסקים למכירה, למעשה האתר הידוע ביותר בתחום העסקים למכירה באינטרנט, פעיל כבר למעלה מ 8 שנים, יש לו מספר מתחרים על אותו תחום, אבל שוק עסקים הוא זה שהוכח כאתר האינטרנט שממנו נמכרו הכי הרבה עסקים, בעיקר בשל אמינתו הגבוהה והוותק של כאמור למעלה מ 8 שנים באינטרנט, עלות פרסום מודעת עסקים למכירה 199 ש"ח.

ארטיקל : מנוע חיפוש מאמרים המכיל כמה אלפי מאמרים במגוון גדול של תחומים, באתר זה ניתן לפרסם מאמרים ללא תשלום ובכל התחומים מלבד תחומים אסורים.

זמיר גרפולוגים : מכון ידוע בתחום הגרפולוגיה, מספק בעיקר שרותי מיון עובדים חברות ועסקים ושרותי גרפולוגיה משפטית.

מיקונוס : אחד מיעדי התיירות המובילים של יוון, חופי טורקיז מקסימים, מלונות מעולים, וגם טיסות ישירות בקיץ מישראל ראו גם קישור מאתר האי מיקונוס לאתר התיירות המוביל והגדול בישראל בנושא תיירות לאיי יוון, אתר איי יוון הישראלי.


no booking fee world wide hotels
with :
booking.com

 

 


 

 
 

 צור קשר | דף קידום אתרים במנועי חיפוש עמוד - הבית