ניווט מהיר   מקדם את אתרך עצמאית? קבל עזרה נוספת Bookmark and Shareתמי יערי . המרכז הרוחני - הדרכה רוחנית ותקשור
 
טלפון: 077-7671761
דוא"ל: info@teta-israel.com
כתובת: קויפמן 2
שעות פעילות:
אתר אינטרנט: http://www.clickgo.co.il/bcache/10459.html

 
עסקים למכירה                                    הזמנת מלון


ראו גם  : מטבחי יוקרה

 
המרכז הרוחני של תמי יערי הוקם ליצירת מסגרת מקצועית מהימנה ומדויקת להענקת ידע וכוח רוחני עבור הצבור הרחב וקהל המטפלים והמורים מרחבי כל הארץ. במרכז מתנהלים מפגשים אישיים למתן יעוץ והכוונה ליצירת תהליכי התפתחות, וריפוי של מחלות ובעיות פיסיות ונפשיות שונות: כאבים, מחלות כרוניות, משברים, בעיות פוריות, מערכות יחסים, עניינים מקצועיים, סוגיות רוחניות ועוד. העבודה היא עם ילדים, נוער ומבוגרים. בבית הספר של המרכז הרוחני יש מסלול דו שנתי אליו מתקבלים המתאימים ללימוד עמוק המחייב את המשתתפים באימון ובהתפתחות אישית. בכיתות הלימוד יושבים משתתפים מרחבי כל הארץ, המגיעים אחת לשבוע ללימודים. מטפלים ומורים המעוניינים לעבוד ב"תמי יערי.המרכז הרוחני" מוזמנים לפנות דרך המייל או בטלפון המרכז. מתאים למורים ומטפלים מנוסים, רחבי לב ובעלי נקיון מקצועי.

תמי יערי . המרכז הרוחני | תמי יערי | תקשור | | | | | | | ,

לכרטיס העסק הבא
לכרטיס העסק הקודם
אם אתה הבעלים של כרטיס עסק זה במסלול החינם וברצונך לעדכן קישור לאתר האינטרנט שלך במקום הקישור הקיים
>>> לחץ כאן <<<

 
שיתופי פעולה

 

 בין לקוחותינו
 
 


אתרים שבנינו


שיתופי פעולה

אתרים מומלצים :

travel pedia
פיתחו עמוד משלכם באתר travelpedia תוכלו לפרסם בעמוד זה מאמר מקורי ולהוציא ממנו קישור או יותר מקישור אחד עבור אתר האינטרנט שלכם לצורך SEO או לכל צורך אחר, פרסומי או שיווקי, כתבות ומאמרים אלה המתפרסמות בתשלום של 370 ש"ח בלבד לשנה הם שלכם בלבד, אנו לא נמקם במאמרים אלה קישורים או עדכוני תוכן מלבד התוכן שלכם ותגובות שאתם עשויים לקבל למאמר או הכתבה שלכם שיפורסמו ע"י גולשים שקראו את המאמר שלכם [תגובות אלה הם ערך חשוב ומצויין לקידום ויצירת pr גבוה יותר]. שימו לב אתר זה מאפשר פרסום של כתבות, מאמרים או פרסומים אחרים בתחום של תיירות בלבד.


שוק עסקים : אתר מעולה וותיק לפרסום מודעות בנושא עסקים למכירה, למעשה האתר הידוע ביותר בתחום העסקים למכירה באינטרנט, פעיל כבר למעלה מ 8 שנים, יש לו מספר מתחרים על אותו תחום, אבל שוק עסקים הוא זה שהוכח כאתר האינטרנט שממנו נמכרו הכי הרבה עסקים, בעיקר בשל אמינתו הגבוהה והוותק של כאמור למעלה מ 8 שנים באינטרנט, עלות פרסום מודעת עסקים למכירה 199 ש"ח.

ארטיקל : מנוע חיפוש מאמרים המכיל כמה אלפי מאמרים במגוון גדול של תחומים, באתר זה ניתן לפרסם מאמרים ללא תשלום ובכל התחומים מלבד תחומים אסורים.

זמיר גרפולוגים : מכון ידוע בתחום הגרפולוגיה, מספק בעיקר שרותי מיון עובדים חברות ועסקים ושרותי גרפולוגיה משפטית.

מיקונוס : אחד מיעדי התיירות המובילים של יוון, חופי טורקיז מקסימים, מלונות מעולים, וגם טיסות ישירות בקיץ מישראל ראו גם קישור מאתר האי מיקונוס לאתר התיירות המוביל והגדול בישראל בנושא תיירות לאיי יוון, אתר איי יוון הישראלי.


no booking fee world wide hotels
with :
booking.com

 

 


 

 
 

 צור קשר | דף קידום אתרים במנועי חיפוש עמוד - הבית