ניווט מהיר   מקדם את אתרך עצמאית? קבל עזרה נוספת Bookmark and Shareysflowers - פרחים
 
טלפון: 08 9495960
דוא"ל: ys@ysflowers.com
כתובת: הגליל 44 רחובות
שעות פעילות:
אתר אינטרנט: http://www.clickgo.co.il/bcache/10478.html

 
עסקים למכירה                                    הזמנת מלון


ראו גם  : מטבחי יוקרה

 
ysflowers - היא חברה המתמחה בשזירה בפרחים מיובשים ובייבוש ורדים. ייבוש הורדים נעשה בשיטת Freeze-dry המשאירה את הורד בצבעיו ובצורתו המקוריים למשך זמן רב. בזכות שיטה זו סידורי הפרחים וזרי הפרחים המיובשים של YSFlowers נראים רעננים וכמו טריים. החברה הוקמה לפני 6 שנים והיא היחידה בארץ המייבשת פרחים ושוזרת איתם סידורי פרחים וזרים. מייסד החברה והעומד בראשה הוא יוסי סממה, אומן, שוזר פרחים מקצועי, שהתמחה בארץ ובחו"ל. סידורי הפרחים וזרי הפרחים המרהיבים, נהדרים בתור מתנה או כדקורציה לבית, לעסק, למשרד... YSFlowers מתמחה גם בהכנת זרי כלה מקסימים שנשארים למזכרת מיום החתונה המאושר. סידורי הפרחים נעשים באופן מקצועי, מחומרים טבעיים בלבד, עם הרבה אהבה ותשומת-לב. ניתן גם להזמין ולעצב סידורי פרחים בהתאמה אישית, לפי צבע או כלי מסוים שאתם מעדיפים. משלוחי הזרים וסידורי הפרחים לכל הארץ.

ysflowers | סידור פרחים | פרחים | | | | | | | ,

לכרטיס העסק הבא
לכרטיס העסק הקודם
אם אתה הבעלים של כרטיס עסק זה במסלול החינם וברצונך לעדכן קישור לאתר האינטרנט שלך במקום הקישור הקיים
>>> לחץ כאן <<<

 
שיתופי פעולה

 

 בין לקוחותינו
 
 


אתרים שבנינו


שיתופי פעולה

אתרים מומלצים :

travel pedia
פיתחו עמוד משלכם באתר travelpedia תוכלו לפרסם בעמוד זה מאמר מקורי ולהוציא ממנו קישור או יותר מקישור אחד עבור אתר האינטרנט שלכם לצורך SEO או לכל צורך אחר, פרסומי או שיווקי, כתבות ומאמרים אלה המתפרסמות בתשלום של 370 ש"ח בלבד לשנה הם שלכם בלבד, אנו לא נמקם במאמרים אלה קישורים או עדכוני תוכן מלבד התוכן שלכם ותגובות שאתם עשויים לקבל למאמר או הכתבה שלכם שיפורסמו ע"י גולשים שקראו את המאמר שלכם [תגובות אלה הם ערך חשוב ומצויין לקידום ויצירת pr גבוה יותר]. שימו לב אתר זה מאפשר פרסום של כתבות, מאמרים או פרסומים אחרים בתחום של תיירות בלבד.


שוק עסקים : אתר מעולה וותיק לפרסום מודעות בנושא עסקים למכירה, למעשה האתר הידוע ביותר בתחום העסקים למכירה באינטרנט, פעיל כבר למעלה מ 8 שנים, יש לו מספר מתחרים על אותו תחום, אבל שוק עסקים הוא זה שהוכח כאתר האינטרנט שממנו נמכרו הכי הרבה עסקים, בעיקר בשל אמינתו הגבוהה והוותק של כאמור למעלה מ 8 שנים באינטרנט, עלות פרסום מודעת עסקים למכירה 199 ש"ח.

ארטיקל : מנוע חיפוש מאמרים המכיל כמה אלפי מאמרים במגוון גדול של תחומים, באתר זה ניתן לפרסם מאמרים ללא תשלום ובכל התחומים מלבד תחומים אסורים.

זמיר גרפולוגים : מכון ידוע בתחום הגרפולוגיה, מספק בעיקר שרותי מיון עובדים חברות ועסקים ושרותי גרפולוגיה משפטית.

מיקונוס : אחד מיעדי התיירות המובילים של יוון, חופי טורקיז מקסימים, מלונות מעולים, וגם טיסות ישירות בקיץ מישראל ראו גם קישור מאתר האי מיקונוס לאתר התיירות המוביל והגדול בישראל בנושא תיירות לאיי יוון, אתר איי יוון הישראלי.


no booking fee world wide hotels
with :
booking.com

 

 


 

 
 

 צור קשר | דף קידום אתרים במנועי חיפוש עמוד - הבית