ניווט מהיר   מקדם את אתרך עצמאית? קבל עזרה נוספת Bookmark and Shareנקסטק אינטראקטיב - בניה ועיצוב אתרים
 
טלפון: 039515253
דוא"ל: office@nextek.co.il
כתובת: סחרוב 5
שעות פעילות:
אתר אינטרנט: http://www.clickgo.co.il/bcache/10602.html

 
עסקים למכירה                                    הזמנת מלון


ראו גם  : מטבחי יוקרה

 
נקסטק אינטראקטיב הינה חברה העוסקת בפיתוח אתרים תוך כדי שילוב של אפליקציות מתקדמות המבטיחות לעסקך חשיפה מרבית ברשת האינטרנט וסיכוי להגדיל את חוג לקוחותיך במהירות. החברה מספקת שירותי פיתוח אתרים, אחסון אתרים (Hosting), רישום דומיינים (Domain), ממשקי ניהול תוכן (CMS), קידום אתרים, עיצוב אתרים ודפוס, שירותי תוכן. נקסטק אינטראקטיב כוללת צוות פיתוח ומעצבים מן השורה העוסקים בתחום האינטרנט כעשור וידאגו לעיצובו החדשני והעכשווי לאתרך. בחברה, מיטב המעצבים והמתכנתים הטובים כיום בשוק הישראלי. כמו כן, החברה עוסקת בקידום אתרים ונדאג לחשיפה הראשונית של אתרך בעולם האינטרנט וקידום במנועי חיפוש נפוצים וגדולים כיום בעולם (MSN, Google, Yahoo) ומנועי חיפוש ישראלים (Walla, Nana, Tapuz, Netex) על מנת לקדם את אתר העסק למספר רב של גולשים (לקוחות פוטנציאלים). חברת נקסטק אינטראקטיב רואה כל פרויקט כייחודי ודואגת לשלב אפליקציות ועיצוב באופן פרטני וממוקד בהתאם לצרכיו האישיים של הלקוח והעסק.

נקסטק אינטראקטיב | עיצוב אתרים | איחסון אתרים | קידום אתרים | דפוס | הזנת תוכן | ממשקי ניהול תוכן | | בניית אתרים | ,

לכרטיס העסק הבא
לכרטיס העסק הקודם
אם אתה הבעלים של כרטיס עסק זה במסלול החינם וברצונך לעדכן קישור לאתר האינטרנט שלך במקום הקישור הקיים
>>> לחץ כאן <<<

 
שיתופי פעולה

 

 בין לקוחותינו
 
 


אתרים שבנינו


שיתופי פעולה

אתרים מומלצים :

travel pedia
פיתחו עמוד משלכם באתר travelpedia תוכלו לפרסם בעמוד זה מאמר מקורי ולהוציא ממנו קישור או יותר מקישור אחד עבור אתר האינטרנט שלכם לצורך SEO או לכל צורך אחר, פרסומי או שיווקי, כתבות ומאמרים אלה המתפרסמות בתשלום של 370 ש"ח בלבד לשנה הם שלכם בלבד, אנו לא נמקם במאמרים אלה קישורים או עדכוני תוכן מלבד התוכן שלכם ותגובות שאתם עשויים לקבל למאמר או הכתבה שלכם שיפורסמו ע"י גולשים שקראו את המאמר שלכם [תגובות אלה הם ערך חשוב ומצויין לקידום ויצירת pr גבוה יותר]. שימו לב אתר זה מאפשר פרסום של כתבות, מאמרים או פרסומים אחרים בתחום של תיירות בלבד.


שוק עסקים : אתר מעולה וותיק לפרסום מודעות בנושא עסקים למכירה, למעשה האתר הידוע ביותר בתחום העסקים למכירה באינטרנט, פעיל כבר למעלה מ 8 שנים, יש לו מספר מתחרים על אותו תחום, אבל שוק עסקים הוא זה שהוכח כאתר האינטרנט שממנו נמכרו הכי הרבה עסקים, בעיקר בשל אמינתו הגבוהה והוותק של כאמור למעלה מ 8 שנים באינטרנט, עלות פרסום מודעת עסקים למכירה 199 ש"ח.

ארטיקל : מנוע חיפוש מאמרים המכיל כמה אלפי מאמרים במגוון גדול של תחומים, באתר זה ניתן לפרסם מאמרים ללא תשלום ובכל התחומים מלבד תחומים אסורים.

זמיר גרפולוגים : מכון ידוע בתחום הגרפולוגיה, מספק בעיקר שרותי מיון עובדים חברות ועסקים ושרותי גרפולוגיה משפטית.

מיקונוס : אחד מיעדי התיירות המובילים של יוון, חופי טורקיז מקסימים, מלונות מעולים, וגם טיסות ישירות בקיץ מישראל ראו גם קישור מאתר האי מיקונוס לאתר התיירות המוביל והגדול בישראל בנושא תיירות לאיי יוון, אתר איי יוון הישראלי.


no booking fee world wide hotels
with :
booking.com

 

 


 

 
 

 צור קשר | דף קידום אתרים במנועי חיפוש עמוד - הבית