ניווט מהיר   מקדם את אתרך עצמאית? קבל עזרה נוספת Bookmark and Shareעולם התקשורת והאלקטרוניקה - D.J, תקליטנים, יצור עמדות לתקליטנים, הגברה מקצועית, תאורה לארועים
 
טלפון: 077-8123000
דוא"ל: [email protected]
כתובת: זבולון 15 קרית אתא
שעות פעילות:
אתר אינטרנט: http://www.clickgo.co.il/bcache/10653.html

 
עסקים למכירה                                    הזמנת מלון


ראו גם  : מטבחי יוקרה

 
עולם התקשורת והאלקטרוניקה - מעבדה מקצועית לציוד לארועים עולם התקשורת והאלקטרוניקה מתמחה ביצור, ייבוא ושיווק ומהמובילות בישראל בתחום ציוד תאורה, ההגברה והבמה. עולם התקשורת והאלקטרוניקה מציעה ללקוחותיה פתרונות כוללים בתחום מערכות התאורה, הסאונד, הוידאו והאפקטים, קונסטרוקציות, שליטה ובקרה וכמו כן יצור עמדות לתקליטנים מבוקרי DMX או רגילות. התמחות עולם התקשורת והאלקטרוניקה באה לידי ביטוי ב: תיאטראות, מועדונים, Dj's, אולמות וגני אירועים, אדריכלים ועיצוב פנים וחוץ למבנים ומונומנטים, מוזיאונים ומרכזי מבקרים, אולפנים, קבלני הגברה ותאורה במופעים, קד"מ ונראות בחנויות, בתי מלון, ועוד.. הידע והנסיון הרב, האמינות השירות ואהבת התחום והלקוח מבטיחים ללקוחות החברה את התמורה הטובה וההוגנת ביותר. במסגרת ההתמחות נותנת החברה מענה בייעוץ, תכנון, התקנה, אספקה, יצור, הדרכה ושירות ללקוחות בארץ ובעולם. שרות מנצח לחברת עולם התקשורת והאלקטרוניקה מסורת של שרות וקשר שאינו מסתיים בגמר ההתקנה. המענה ללקוחותינו הינו אישי, והוא כולל תגובה מהירה במתן השרות ובביצוע הפרוייקטים.

עולם התקשורת והאלקטרוניקה | תקליטנים | במות | עמדות | רמקולים | אלמנטים | לדים | תאורה | מיקסרים | ארועים,

לכרטיס העסק הבא
לכרטיס העסק הקודם
אם אתה הבעלים של כרטיס עסק זה במסלול החינם וברצונך לעדכן קישור לאתר האינטרנט שלך במקום הקישור הקיים
>>> לחץ כאן <<<

 
שיתופי פעולה

 

 בין לקוחותינו
 
 


אתרים שבנינו


שיתופי פעולה

אתרים מומלצים :

travel pedia
פיתחו עמוד משלכם באתר travelpedia תוכלו לפרסם בעמוד זה מאמר מקורי ולהוציא ממנו קישור או יותר מקישור אחד עבור אתר האינטרנט שלכם לצורך SEO או לכל צורך אחר, פרסומי או שיווקי, כתבות ומאמרים אלה המתפרסמות בתשלום של 370 ש"ח בלבד לשנה הם שלכם בלבד, אנו לא נמקם במאמרים אלה קישורים או עדכוני תוכן מלבד התוכן שלכם ותגובות שאתם עשויים לקבל למאמר או הכתבה שלכם שיפורסמו ע"י גולשים שקראו את המאמר שלכם [תגובות אלה הם ערך חשוב ומצויין לקידום ויצירת pr גבוה יותר]. שימו לב אתר זה מאפשר פרסום של כתבות, מאמרים או פרסומים אחרים בתחום של תיירות בלבד.


שוק עסקים : אתר מעולה וותיק לפרסום מודעות בנושא עסקים למכירה, למעשה האתר הידוע ביותר בתחום העסקים למכירה באינטרנט, פעיל כבר למעלה מ 8 שנים, יש לו מספר מתחרים על אותו תחום, אבל שוק עסקים הוא זה שהוכח כאתר האינטרנט שממנו נמכרו הכי הרבה עסקים, בעיקר בשל אמינתו הגבוהה והוותק של כאמור למעלה מ 8 שנים באינטרנט, עלות פרסום מודעת עסקים למכירה 199 ש"ח.

ארטיקל : מנוע חיפוש מאמרים המכיל כמה אלפי מאמרים במגוון גדול של תחומים, באתר זה ניתן לפרסם מאמרים ללא תשלום ובכל התחומים מלבד תחומים אסורים.

זמיר גרפולוגים : מכון ידוע בתחום הגרפולוגיה, מספק בעיקר שרותי מיון עובדים חברות ועסקים ושרותי גרפולוגיה משפטית.

מיקונוס : אחד מיעדי התיירות המובילים של יוון, חופי טורקיז מקסימים, מלונות מעולים, וגם טיסות ישירות בקיץ מישראל ראו גם קישור מאתר האי מיקונוס לאתר התיירות המוביל והגדול בישראל בנושא תיירות לאיי יוון, אתר איי יוון הישראלי.


no booking fee world wide hotels
with :
booking.com

 

 


 

 
 

 צור קשר | דף קידום אתרים במנועי חיפוש עמוד - הבית