ניווט מהיר   מקדם את אתרך עצמאית? קבל עזרה נוספת Bookmark and Shareנעם אנגל - חרש ברזל - נפחייה מייצרת, גלריה ובית ספר לנפחות ברזל
 
טלפון: 04-9892971
דוא"ל: [email protected]
כתובת: רח' מעלה הרקפות, יקנעם מושבה 20600
שעות פעילות: 7:00 - 17:00
אתר אינטרנט: http://www.clickgo.co.il/bcache/10816.html

 
עסקים למכירה                                    הזמנת מלון


ראו גם  : מטבחי יוקרה

 
נעם אנגל - חרש ברזל - ברוכים הבאים לאתר החדש שלי, נעם אנגל – חרש ברזל, באתר זה תוכלו להתרשם מעבודותיי, עבודות נפחות אומנותיות וייחודיות העשויות בתהליך של חישול ברזל ומתכות נוספות, כמו כן העבודות משולבות בחומרים טבעיים כמו אבן ,עץ וזכוכית. תהליך העבודה כולל בתוכו עיצוב אישי המותאם לצורך ורצון הלקוח. עבודותיי כוללות אלמנטים שונים מעולם הנפחות העתיק, צורות מגוונות ועשירות מיופיו של הטבע ונפחות מודרנית. עבודות הנפחות אותן אני יוצר לרב שימושיות וכוללות בין היתר: מעקות נפחות, פרזול, חפצי נוי, ריהוט, סורגים, שערים, כלי עבודה ופיסול. הנפחייה שלי ממוקמת ביקנעם מושבה, בנפחייה ישנה גלריה ובה עבודות נפחות מסוגננות וייחודיות. לצד הגלריה ישנו בית המלאכה ובתאום מראש ניתן לצפות בהדגמה של חרש ברזל ולקבל הסבר על תהליך החישול.

נעם אנגל - חרש ברזל | נפחות | נפחות ברזל | עיצוב בברזל | מעקות נפחות | מעקה נפחות | פיסול בברזל | כלי נפחות | קורס נפחות | נפח אומן,

לכרטיס העסק הבא
לכרטיס העסק הקודם
אם אתה הבעלים של כרטיס עסק זה במסלול החינם וברצונך לעדכן קישור לאתר האינטרנט שלך במקום הקישור הקיים
>>> לחץ כאן <<<

 
שיתופי פעולה

 

 בין לקוחותינו
 
 


אתרים שבנינו


שיתופי פעולה

אתרים מומלצים :

travel pedia
פיתחו עמוד משלכם באתר travelpedia תוכלו לפרסם בעמוד זה מאמר מקורי ולהוציא ממנו קישור או יותר מקישור אחד עבור אתר האינטרנט שלכם לצורך SEO או לכל צורך אחר, פרסומי או שיווקי, כתבות ומאמרים אלה המתפרסמות בתשלום של 370 ש"ח בלבד לשנה הם שלכם בלבד, אנו לא נמקם במאמרים אלה קישורים או עדכוני תוכן מלבד התוכן שלכם ותגובות שאתם עשויים לקבל למאמר או הכתבה שלכם שיפורסמו ע"י גולשים שקראו את המאמר שלכם [תגובות אלה הם ערך חשוב ומצויין לקידום ויצירת pr גבוה יותר]. שימו לב אתר זה מאפשר פרסום של כתבות, מאמרים או פרסומים אחרים בתחום של תיירות בלבד.


שוק עסקים : אתר מעולה וותיק לפרסום מודעות בנושא עסקים למכירה, למעשה האתר הידוע ביותר בתחום העסקים למכירה באינטרנט, פעיל כבר למעלה מ 8 שנים, יש לו מספר מתחרים על אותו תחום, אבל שוק עסקים הוא זה שהוכח כאתר האינטרנט שממנו נמכרו הכי הרבה עסקים, בעיקר בשל אמינתו הגבוהה והוותק של כאמור למעלה מ 8 שנים באינטרנט, עלות פרסום מודעת עסקים למכירה 199 ש"ח.

ארטיקל : מנוע חיפוש מאמרים המכיל כמה אלפי מאמרים במגוון גדול של תחומים, באתר זה ניתן לפרסם מאמרים ללא תשלום ובכל התחומים מלבד תחומים אסורים.

זמיר גרפולוגים : מכון ידוע בתחום הגרפולוגיה, מספק בעיקר שרותי מיון עובדים חברות ועסקים ושרותי גרפולוגיה משפטית.

מיקונוס : אחד מיעדי התיירות המובילים של יוון, חופי טורקיז מקסימים, מלונות מעולים, וגם טיסות ישירות בקיץ מישראל ראו גם קישור מאתר האי מיקונוס לאתר התיירות המוביל והגדול בישראל בנושא תיירות לאיי יוון, אתר איי יוון הישראלי.


no booking fee world wide hotels
with :
booking.com

 

 


 

 
 

 צור קשר | דף קידום אתרים במנועי חיפוש עמוד - הבית