ניווט מהיר   מקדם את אתרך עצמאית? קבל עזרה נוספת Bookmark and Shareמוזיאון מדע על גלגלים - יום הולדת מדעי, הקקאו והשוקולד, הדבורה והדבש, אוהל בדואי ועוד
 
טלפון: 0502739788 | 09-7440271
דוא"ל: mada4school@gmail.com
כתובת: חנקין 38 רעננה 43465
שעות פעילות:
אתר אינטרנט: http://www.clickgo.co.il/bcache/10840.html

 
עסקים למכירה                                    הזמנת מלון


ראו גם  : מטבחי יוקרה

 
מוזיאון מדע על גלגלים - מזל טוב! דר' רוני טייכר מגיע עם המעבדה הניידת, על השולחן מבחנות בגדלים שונים ובתוכם, 'שיקויים' צבעוניים המתעוררים, עם הכנסת קרח יבש על ידי ילד היום הולדת. וזה ממשיך, אין מסיבה בלי בלונים, איך בלונים מתנפחים ללא עזרה, איך מנפחים בלונים בתוך בקבוק. כך נפתחת המסיבה, בעזרת בעל/ת השמחה עורכים ניסויים מדעיים ומשתפים את שאר הילדים – הבמה וההופעה כולה של הילדים. הניסויים לא מסוכנים וחלקם יכולים הילדים לערוך גם בביתם, כמו: איך להעמיד ביצה?, איך להכניס ביצה להקבוק?, איך משנים צבע מיץ כרוב סגול?, משחקי שיווי משקל בשילוב יצירה שנשארת בידי האורחים ועוד הפעלות ומשחקים. אפשרויות נוספות: הכנת גלידה עם חנקן נוזלי, שיגור טיל מים, משחקים היתולים. עוד ניסויים ועוד אפשרויות ניתן לקבל בפניה אלי.

מוזיאון מדע על גלגלים | מפעיל ליום הולדת | קסמי מדע | קסם המדע | יום הולדת קצת אחרת | יומולדת | הפעלות מדעיות | פעילויות לילדים | הפעלות לילדים | יומולדת מדעי,

לכרטיס העסק הבא
לכרטיס העסק הקודם
אם אתה הבעלים של כרטיס עסק זה במסלול החינם וברצונך לעדכן קישור לאתר האינטרנט שלך במקום הקישור הקיים
>>> לחץ כאן <<<

 
שיתופי פעולה

 

 בין לקוחותינו
 
 


אתרים שבנינו


שיתופי פעולה

אתרים מומלצים :

travel pedia
פיתחו עמוד משלכם באתר travelpedia תוכלו לפרסם בעמוד זה מאמר מקורי ולהוציא ממנו קישור או יותר מקישור אחד עבור אתר האינטרנט שלכם לצורך SEO או לכל צורך אחר, פרסומי או שיווקי, כתבות ומאמרים אלה המתפרסמות בתשלום של 370 ש"ח בלבד לשנה הם שלכם בלבד, אנו לא נמקם במאמרים אלה קישורים או עדכוני תוכן מלבד התוכן שלכם ותגובות שאתם עשויים לקבל למאמר או הכתבה שלכם שיפורסמו ע"י גולשים שקראו את המאמר שלכם [תגובות אלה הם ערך חשוב ומצויין לקידום ויצירת pr גבוה יותר]. שימו לב אתר זה מאפשר פרסום של כתבות, מאמרים או פרסומים אחרים בתחום של תיירות בלבד.


שוק עסקים : אתר מעולה וותיק לפרסום מודעות בנושא עסקים למכירה, למעשה האתר הידוע ביותר בתחום העסקים למכירה באינטרנט, פעיל כבר למעלה מ 8 שנים, יש לו מספר מתחרים על אותו תחום, אבל שוק עסקים הוא זה שהוכח כאתר האינטרנט שממנו נמכרו הכי הרבה עסקים, בעיקר בשל אמינתו הגבוהה והוותק של כאמור למעלה מ 8 שנים באינטרנט, עלות פרסום מודעת עסקים למכירה 199 ש"ח.

ארטיקל : מנוע חיפוש מאמרים המכיל כמה אלפי מאמרים במגוון גדול של תחומים, באתר זה ניתן לפרסם מאמרים ללא תשלום ובכל התחומים מלבד תחומים אסורים.

זמיר גרפולוגים : מכון ידוע בתחום הגרפולוגיה, מספק בעיקר שרותי מיון עובדים חברות ועסקים ושרותי גרפולוגיה משפטית.

מיקונוס : אחד מיעדי התיירות המובילים של יוון, חופי טורקיז מקסימים, מלונות מעולים, וגם טיסות ישירות בקיץ מישראל ראו גם קישור מאתר האי מיקונוס לאתר התיירות המוביל והגדול בישראל בנושא תיירות לאיי יוון, אתר איי יוון הישראלי.


no booking fee world wide hotels
with :
booking.com

 

 


 

 
 

 צור קשר | דף קידום אתרים במנועי חיפוש עמוד - הבית