מלונות ביפן > מלונות בטוקיו

מלון בכל יפן : מלונות ביפן להזמנת מלונות ביפן ללא עמלות הזמנה לחץ כאן
מלון בטוקיו : מלונות בטוקיו להזמנת מלונות בטוקיו ללא עמלות הזמנה לחץ כאן

שימו לב לפערים הגדולים בין המלונות בטוקיו בעיקר באופי דרוג הכוכבים, מלונות רבים בטוקיו נחשבים לבעלי רמה גבוהה מאד של שרות ונכנסים לרובריקה של מלון מומלץ בטוקיו, אך נדיר למצוא עיר שיש לה כל כך הרבה מלונות כוכב אחד ובמקביל כל כך הרבה מלונות 5 כוכבים מומלצים, דווקא היצע המלונות בדרוג 2-3-4 כוכבים בטוקיו יחסית נמוך לערים אחרות בסדר גודל כזה בעולם, להלן רשימה של כמה מהמלונות המומלצים ביותר בטוקיו.

Mokkoan
ברובע קיטה של טוקיו, מלון מקומי מומלץ מאד בדרוג של שני כוכבים ואחד המלונות הפושטים המומלצים ביותר בקטגוריה זו בבירת יפן טוקיו, עוד מידע ואפשרות להזמנה של מלון פשוט ונח זה :
לחצו כאן

Palace Hotel Tokyo
בניגוד לפשטות ולמינימליזם למלון הראשון שהומלץ בעמוד זה בטוקיו, מלון פאלאס טוקיו הוא אחד ממלונות ה 5 כוכבים המבוקשים והמומלצים ביותר בטוקיו, ממש במרכז איזור העסקים של מרונוצ'י, המלון מכיל 7 מסעדות מרכז  ספא גדול ואת כל הפסיליטיס הדרושים לכם או לחופשה בטוקיו או לניהול ישיר של העסק שלכם, מלון ברמה גבוה עם המלצות רבות בכל אתרי ההזמנות בעולם, למידע נוסף והזמנה של מלון מומלץ זה בטוקיו :
לחצו כאן

The Tokyo Station Hotel
אחרי שהיה סגור מספר שנים לצורך שיפוץ נפתח מחדש אחד המלונות הכי ידועים בטוקיו ומיד אחרי הפתיחה המחודשת הוא כבר נכנס לרשימת המלונות המומלצים ביותר של טוקיו, חדרים גדולים מוארים ומודרניים ומיקום מצויין הם רק חלק מהחוויה של סטיישן הוטל בוטוקיו, עוד אחד מבתי המלון הכי מומלצים בעיר, לפרטים נוספים והזמנה :
לחצו כאן 

HOSHINOYA Tokyo)
גןם מלון מעולה זה הוא שם דבר באירוח היפני ונחשב לאחד ממלונות 5 הכוכבים המומלצים ביותר של טוקיו, המלון אינו גדול במיוחד ויש לו אופי של מלון בוטיק, עם זאת כל החדרים והאיזורים הסביבתיים במלון בעיצוב מקומי ומודרני ממש חוויה בפני עצמה ואטרקציה בתוך שלל האטרקציות של טוקיו, המלון אינו זול אבל הוא יהיה אחת האטרקציות שלכם בעיר, לפרטים נוספים והזמה של מלון מומלץ מאד זה :
לחצו כאן

Park Hyatt Tokyo
לא רק גובה באיכות, מלון זה מתנשא לגבהים שמי שיש לו פחד גבהים עדיף שימנע מלהזמין חדר במלון מצויין זה, מי שלא יהיה מנופים מרהיבים בחלונות גדולים המצויים ברוב החדרים, המלון מצוי בלב האיזור התוסס ביותר של טוקיו במרכז העיר, כאשר סנטראל סינגוקו מצוייה רק 3 דקות הליכה ממלון זה, במלון מגוון של סוגי חדרים, שווה לעיין, אחד המלונות הכי הכי בטוקיו , לפרטים נוספים והזמנה
לחצו כאן

The Capitol Hotel Tokyu
גם מלון מעולה זה בדרוג 5 כוכבים נכנס לרשימת המומלצים שלנו, מלבד העיצוב המיוחד והמשקע המלון גם מציע גישה ישירה ל 4 קווים של המטרו דבר שמקל מאד על ההתיידות בתוך ומחוץ לטוקיו, למלון מומלץ זה יש גם כמה מהמסעות הנחשבות לטובות ביותר מהמלונות של טוקיו, לפרטים נוספים והזמנה
לחצו כאן

Oakwood Premier Tokyo
ברמת מלונות ה 4 כוכבים המומלצים של טוקיו מצוי מלון מעולה זה שנפתח לציבור רק בשנת 2016 למעשה מדובר במלון דירות נח במיקום מעולה במרכז העיר, ברובע ציודה, שימו לב שכל החדרים כוללים ריהובט מלא וכלי מטבח כולל מכשירי חשמל מלאים, ממכונת קפה ועד הפרטים הקטנים, מלון מושקע ומעולה שמדורג 4 כוכבים אבל מרגיש כמו חמש, פרטים נוספים והזמנה
לחצו כאן

טוקיו בירת יפן היא מטרופולין ענק ומרשים המצוי בקדמת הטכנולוגיה העולמית, אך הקידמה היא גם יקרה מאד, להוזלת עלויות של מלונות בטוקיו או מלונות ביפן בכלל, אנו ממליצים לכם על הזמנת מלון בטוקיו יפן באינטרנט, להלן מספר קישורים להזמנה ישירה של מלונות מומלצים ביפן ועל בית מלון ספציפי ומומלץ בטוקיו + המחירים על הזמנת מלון בטוקיו באינטרנט זולים בהרבה בהשוואה למחירים כאשר תגיעו לטוקיו והם גם ללא עמלות הזמנה וללא עמלה במקרה של ביטול, דף זה הופק ע"י קליק גו אינטרנט כשרות ללקוחות שביקשו מידע על הזמנת מלונות ביפן ללא עמלות הזמנה ובמחירים נוחים.

זקוקים לעזרה או המלצה על מלון בטוקיו?
שילחו אלינו פרטים אודות התאריכים הרצויים לכם, מספר האנשים וגילאים וכן אם אפשר פירוט של איזו רמת מלון אתם מחפשים בטוקיו וצוות השרות של קליק גו תיירות ישלח לכם קישורים ישירים להזמנת מלונות מומלצים בטוקיו, או מלונות העונים על הדרישות שלכם, ללא עמלות הזמנה וללא עמלות שרות :

על יפן יש יותר דעות קדומות מאשר על כל מקום אחר בעולם, ולכן הדרך הטובה ביותר להבין את יפן באמת היא לשכוח את כל הדעות הקדומות שלכם. כל מבקר מתרשם מיפן באופן שונה - בין אם מהנימוסים הרשמיים הקפדניים ובין אם מהשיחות הישירות, הסוערות לעתים, שנשמעות אחרי שהיפנים שותים קצת; בין אם ממרכזי הקניות הנוצצים ובין אם מהפסטיבלים הכפריים. ולא חשוב אם תמצאו את עצמכם מצלמים חיקוי של מגדל אייפל, גולשים בבריכת גלים מקורה, עובדים על הזוגיות שלכם ב'מלון אהבה' או ישנים בקפסולהבכל מקרה תמצו את מרב ההנאה מיפן אם תבואו בראש פתוח ותהיו מוכנים להפתעות.

ממבט על, נראית יפן כמו איבריו הפזורים של סוסון ים, הצפים ליד שוליה המזרחיים של יבשת אסיה. לפני כ-10,000 שנה, כשהקרחונים של עידן הקרח האחרון נמסו, עלו פני הים וכיסו את הגשר היבשתי שחיבר את יפן ליבשת. כיום מורכבת יפן משרשרת של איים הרריים.הפרושים על פני קשת באורך 3,000 ק"מ. ההר הגבוה ביותר של יפן הוא הר פוג'י (Fuji), שגובהו 3,776 מ' וצורתו סימטרית באופן מושלם. רבים מההרים של יפן הם הרי געש, האחראים לריבוי המבורך של מעיינות חמים ולנוף המרהיב, אך עם זאת יוצרים גם סכנה מתמדת של רעידות אדמה ושל גלי גאות הנקראים צונאמי (tsunami). יפן זכתה לכבוד המפוקפק של היותה אחד מהאזורים בעלי הפעילות הסייסמית הרבה ביותר בעולם - חישובים העלו שהמדינה עוברת כ-1,000 רעידות אדמה בשנה, אלא שרובן חלשות מכדי שאפשר יהיה לחוש בהן בלי ציוד מדידה מתוחכם או תסרוקת עדינה במיוחד.

יפן פרושה על פני מספר קווי רוחב, והאקלים בה משתנה מחצי-טרופי בדרום עד לחצי-ארקטי בצפון. מגוון סוגי האקלים מניב גם קשת רחבה של מיני צמחים ובעלי חיים, אם גם רוב אלה שתראו כיום ביפן לא היה בה מלכתחילה, וזאת לא רק בגלל ההסתערות הפזיזה של המדינה על הקדמה (בירוא יערות, זיהום אוויר ומים וגשם חומצי), אלא גם בשל הייבוא בקנה מידה נרחב של צמחים מארצות הברית ואירופה בעת האחרונה. למרבה המזל, הבטיח היעדר הנגישות לאזורים הרריים רבים ביפן את שימורם של אתרי הטבע - מדובר בעיקר באזורים האלפיניים שבמרכז האי הונשו (Honshu) ובפארקי הטבעי של האי הוקאידו (Hokkaido). היונקים אוכלי הבשר הגדולים ביותר ביפן הם הדובים החומים, החיים בהוקאידו, וחלקם מגיעים לגובה של שני מטרים ולמשקל של 400 ק"ג. עם בעלי החיים הייחודיים ליפן נמנים קוף המקוק וסלמנדרת הענק, ואילו חתול הבר מסוג Iriomote, הנמצא בקבוצת איי ריוקיו (Ryukyu), נחשב ל'מאובן חי', כיוון שרוב קרוביו נכחדו ורק הוא נותר במספרים קטנים. 

מלון בברלין   מלון בריו דה ז'נרו   מלון בתאילנד   מלון במדריד   מלון במוסקבה   מלון בסאו פאולו   מלון בניו יורק  מלון באמסטרדם

יפן היא ככל הנראה המדינה היקרה ביותר בעולם למטיילים, אך יש דרכים לשמור על ההוצאות ברמה כמעט נסבלת. תקציב יומי בסיסי, בהנחה שתלונו במלונות הזולים ביותר, תאכלו במקומות צנועים ותטיילו מרחקים קצרים, אם תלונו באכסניות יפניות המציעות מיטה וארוחת בוקר, או במלונות של אנשי עסקים ותאכלו במסעדות, יגיעו הוצאותיכם בקלות ל-150 דולר ביום. נסיעות ארוכות הן מכסחות-תקציב רציניות ביפן - אם אתם מתכננים לטייל למרחקים ארוכים בפרק זמן קצר, כדאי לכם להשקיע בכרטיס רכבות חופשי (rail pass). מצד שני, למטיילים עמוסים בכסף לא תהיה כל בעיה להיפטר כאן מעודפי מזומנים: יפן מתמחה במוסדות המציעים חנופה גנדרנית לאנשי עסקים עשירים - ככל שהחשבון גדול יותר, יוקרת הלקוחות גבוהה יותר.

מלון בלונדון